Samsung Kies 2.0.0.11023_25_1 (yeni )

Sponsorlu Bağlantılar

sedileba

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Kies 2.0.0.11023_25_1 (yeni )
(alıntıdır) wave 2 güncelleme sorunu yaşayan arkadaşlar bir de kiesin bu yeni sürümüyle denesinler

emrezx

Üye
samsung un sitesinde en son versiyon bu görünmüyor..

sedileba

Üye
    Konu Sahibi
samsung un sitesinde en son versiyon bu görünmüyor..
evet samsung sitesine baktım bu sürüm görünmüyor telefonum yanımda değil çook denedim bağlantı hatası bende oluyordu bu sürümü ondan paylaştım

ozan2020

ozan2020

Üye
BURDAKİ samsung sitesi türk oldugu için türkiyeye gec geliyo avrupadakilerde öle degil rusyaya falan çıktıgı anda geliyo

makrovba

Üye
Merhabalar

indirdiğim programı kurmadan önce eski versiyonu (Kies 2.0 _14 olan) versiyonu kaldırdım. Sonra bu programı kurdum telefonu bağladığımda yeni güncelleme olduğunu belirtti ve güncelleme yapmak istediğimde ise yine telefon bağlantısı kesildi ve güncelleme yapamadım.

Yeni güncellemeyi nasıl yapabilirim.

durbey06

Üye
cok tesekkurler

[Qustah]

[Qustah]

Üye
Arkadaşlar size bi sorum olucak.. kiesteki ücretli oyunlar. telefon parası ile alamıyormuyuz.. yani illa kredi kartımı gerekiyor ?

mkarakas058

mkarakas058

Üye
Evet malesef kredi kartı gerekiiyor :=((((((

ninjha_18

Üye
kieste ki paralı uygulamalar telefon faturası ile alınabılıyo bendeki surum jvjka1

burakat

Üye
bilgisayarın bölge ve dil seçeneklerinden A.B.D , saat diliminide kez saat (adb kanada) yapın kiesi kaldırıp ingilizce olarak kurararsanız güncelleme yapıyor

[Qustah]

[Qustah]

Üye
kieste ki paralı uygulamalar telefon faturası ile alınabılıyo bendeki surum jvjka1

hmm.. telefonda para olmazsa alamıyormuyuz. yani tl yükleyince gitsin. olabiliyormu öyle bişey.. Kieste Satın Al diyince kredi kartı bilgileri istiyo.. kredi kartı kullanmıyorum ben :(

reishızır

reishızır

Üye
Denedim hiç sorunsuz çalışıyor..

Üst Alt