Samsung Internet Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

funny_fb_cengiz

funny_fb_cengiz

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Internet Sorunu
:aglaarkadaşlar samsung e250 de inetrnet çalışmıyor ayarları alıyorum yine çalışmıyor bağlanırken telefon kapanıp açılıyor sadece bende değil kaç arkadaşta bu sorunu gördüm şuana kadar tek 1 kişide çalıştığını gördüm.

YARDIM EDEBİECEK VARMI:bann::vur:agla

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar halletiim. konuyu silebilir siniz

emreemre01

Üye
arkadaşım *#52828378# yap OTA TYPE SETTİNG E gieGPRS BEARER OTA NIN SEÇİLİ OLMASI LAZIM

mskation

mskation

Üye
bende aynı telefonu kullanıyorum ınternet sorunu yok fakat msn e baglanmıyo ne hıkmet ıse bı ayarlarını yapamadım....

funny_fb_cengiz

funny_fb_cengiz

Üye
    Konu Sahibi
ok arkadaşlar farkettim yardım için sağolun :D

sarkoylum

Üye
bendede d600 war ama bu kodla bişey olmuyo lütfen yardımcı olurmusunuz yeni üyeyim de

gangsta3535

Üye
ya olmuyor beyler

--------------- Ekleme ---------------

ya butun ayarları ındırdım ,yukledım yınede şebeke yok hatası verıyor!..

fbfby

Üye
*#52828378# kodu girdim OTA TYPE SETTİNG E gieGPRS BEARER OTA seçiliydi yine çetim internete girmeyidenedim ama yine şebeke yok hatası nı ver di acaba nedendir
şimdiden saolun arkadaşlar

alpagun

Üye
bendede şebeke yok hatası veriyo lütfen yardımcı olun

berkytr

Üye
Üstteki arkadaştaki aynen bende oluyo GRPS Ayarlarındaki Psw:ler ne olcak o sorunum sadecevar GSM ayarlındaki ve GPRS ayarlarında ki PASWORD'u bulursanız ne yazacağımı memnun olurum

Telefonum SGH-E200
SGH-E740 DA SORUNVERMİYOR 2 TANE TELEFPNUM VAR ORDAKİ Telefon YAZISINA DİKKATİNİZ ALMAYIN

SGH-E200 için arıyorum

szer12s

Üye
yaw millet size yardımcı olmak beni çok mutlu eder dediklerimi aynen yapın (bu sorunu ben de yaşadım) = öncelikle menü-uygulamalar-türkcell menü-türkcell hizm.-müşteri hizm.-ayarlarımı yap-wap ayaralarına girin altta telefonun modelini yazarsın (ben sadece d900i yazdım) sana bir mesaj gelir beklersin biraz mesaj geldiğinde mesajı aç sçnklr bölümüne tıkla yükle de. konum ekrana gelir wap de herhangi bir profile eklersin bu wap ayarlarını ve internete girersin olay bu kadar eğer bu da olmazsa ayarlar -şebeke ayarları manuel de şebekeni seç (benimki türkcelldi ben türkcell i seçtim.) ve internete artık girersiniz

EMEĞE SAYGI BY_SEZER

sadopa53

Üye
aqa tesekkurler oldumu olmadımı bilmiorm ama yinede tsk

protonox

protonox

Üye
arkadaşlar bende d 900 i var internete bağlandığımda şebeke yok diyor yardım için tşkkk...!!!

d3LLi

d3LLi

Üye
Telefona girdiğin zaman açlmıyosa format at açılır bendede olmuyodu denedim oldu.

fukuku111

Üye
bendede aynı sorun var wap ayarlarını aldım yine aynı sorun bence sım kartta eski olduğu için olabilir başka sım kartla tel bağlanıyor

burak1187

Üye
beyler bende samsung L 700 icin arıyorum bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba

oflu250

oflu250

Üye
arkadaşlar birde şunu deneyin java dünyasına gir msn prosunun üstüne gel-seçenekler- de şebeke ayarları veya şebeke erişimi diye bi seçenek var gir apn yazan yere küçük harflerle --internet--yaz başka hiçbir şeye dokunmayın kaydedip çıkın birde ondan sonra deneyin

haykii

Üye
krdes bu sayıları filan nerelere yazcaz bnimki türkçe bi anlatırmısınız:sopa:

furempati2

furempati2

Üye
asdas

oflu250

oflu250

Üye
arkadaşlar java dünyası-gir SEÇENEKLER -ŞEBEKE AYARLARI-GİR APN internet OLACAK KAYDET ÇIK BAŞKA BİŞEY YAPMAYIN bu java dünyasının internet erişimine izin verir izinleride HER SEFERİNDE SOR yapın ve mutlaka kullanıcı adı ve şifrenin DOĞRU olduğuna emin olun yavaş ve dikkatli yazın yanlışlık varsa olmaz hadi kolay gelsin

Üst Alt