Samsung I9000 Galaxy S

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ParduSS

ParduSS

Üye
    Konu Sahibi
Samsung I9000 Galaxy S
sizce nasıl bir telefon? Uygulama yönünden bi sıkıntı çekermiyim? Hangi uygulamaları önerirsiniz? Ve dead space yi oynayabilirmlyim? Telefon daha elime ulaşmadı 2 gün sonra ulaşacak...

mancukya

Üye
18 ay kullandim Bütün oyunlari oynarsin program olarak herseyi atabilirsin iyi bir kernelle pek sorun yapmaz.
Ama malesef sorun android Rami kullanmayi beceremiyor 512 mb ramden GPU icin ve baska seyler icinde yer ayirinca Samsung s1, lg 2x gibi aletler 40 ila 200 mb ram arasinda bazen sorun yasanmasina sebeb oluyor.
Google bu olaya kesinlikle care bulmasi sart hem ram kontrolunu iyi optimize etmesi hemde acik kalan servis ve programlarin kapanmasini sagliyacak optimize olaylarini yapmak zorunda.

blacktalon

blacktalon

Üye
Bu telefon s2 ye yakın bi teldir 1 yıldır 1000tl nin altında inmedi pek kampanyalar hariç

PriZm

PriZm

Üye
bu telefonun dünya üzerinde çok fazla kullanıcısı olduğundan custom romları diğer tüm android cihazlardan daha yüksek.CM9 yükleyerek telefonu S2 seviyesine getirebilirsin.şu ana kadar açmadığı oyun yok.gta 3 sadece hafiften kasıyor o kadar.
ekran harika.film izlemek tam bir keyif.siyah renkler(siyah bir renkmi? :D) uzayın derinliklerini anımsatıyor.siyahlar tam siyah.hiç gri yok.
yine aynı şekilde CM9 veya ona benzer bir yazılım ile ekran Parlaklığını %130 a kadar ve kontrastını istediğin gibi ayarlayabilirsin.
rame gelince artık swap denilen birşey var.yine cm9 ile (:D) telefonun arka planına atılan uygulamaları telefon raminde değil external sd de depoluyor.böylece ram 200 den aşağıya hiç düşmüyor.ama bu iş için en az class 6 kart lazım. ben swap dosyasını 1 gb ye ayarladım.1 hafta boyunca 200 den aşağıya düştüğünü görmedim.

klongs

klongs

Üye
bu telefonun dünya üzerinde çok fazla kullanıcısı olduğundan custom romları diğer tüm android cihazlardan daha yüksek.CM9 yükleyerek telefonu S2 seviyesine getirebilirsin.şu ana kadar açmadığı oyun yok.gta 3 sadece hafiften kasıyor o kadar.
ekran harika.film izlemek tam bir keyif.siyah renkler(siyah bir renkmi? :D) uzayın derinliklerini anımsatıyor.siyahlar tam siyah.hiç gri yok.
yine aynı şekilde CM9 veya ona benzer bir yazılım ile ekran Parlaklığını %130 a kadar ve kontrastını istediğin gibi ayarlayabilirsin.
rame gelince artık swap denilen birşey var.yine cm9 ile (:D) telefonun arka planına atılan uygulamaları telefon raminde değil external sd de depoluyor.böylece ram 200 den aşağıya hiç düşmüyor.ama bu iş için en az class 6 kart lazım. ben swap dosyasını 1 gb ye ayarladım.1 hafta boyunca 200 den aşağıya düştüğünü görmedim.

bu cynogen hep galaxy s e mi çalışıyor ya s2 dekinde kamera bile açmıyor

PriZm

PriZm

Üye
bu cynogen hep galaxy s e mi çalışıyor ya s2 dekinde kamera bile açmıyor

Galaxy S dünyada en çok kullanılan samsung telefonu olsun o kadar :)

Gerçekten Galaxy S de inanılmaz derecede rom çeşitliliği var.keyfe uygun olanını bulamamak mümkün değil :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...