samsung i8910hd funclup(paylaşim ve destek)

Sponsorlu Bağlantılar

hüseyin3333

Üye
bu işletim sistemi yerine android yükleniyomudur :hmmm

ugr1289

Üye
arkadaşlar ben ana ekrandaki widgetlere yeni widgetler eklemek istiyorum yardımcı olurmusunz bildiginiz paylaşım varsa banada link verir misiniz

teşekkürler...

regaib_06

Üye
selamun aleykum ı8910 kullanıcısıyım telefona tema ındırdım kurdum donmaya basladı tel bende kapattım suan telefon acılmıyo nasıl acabılırım yardımcı olursanız sevınırım

kibaremmi

Üye
Arkadaşlar I8910 ile Samsung Kies programına bağlanıp, güncelleme yapabilen var mı? Veya Kies Programına nasıl bağlanıyorsunuz? İlginize şimdiden teşekkürler...

bykubi

Üye
arkadaslar isten anlayanlar bir incelesin bizim tel.e uygulana bilirmi?

ayakustu

Üye
herkese selamlar..beyler aradım taradım telefonum için saate göre değişen tema bulamadım ya bu konuda bir yardımınız olabilir mi lütfen..
hani gündüz güneş açıp gece yıldızlar çıkan temalar oluyor ya öyle bir şey arıyorum ama???

hipokratales

Üye
bende i8910 kullanıyorum.. Telefona yüklediğim oyunlar donuyor angry bird bile kasıyor. Bu problem halledilir mi halledilirse bunun çözüm yolu nedir?

freestyle_112

Üye
arkadaşlar bende i8910 kullanıyorum. Fakat samsung apps yükleyemiyorum, güncelleme yapamıyorum ayrıca navigasyonu da kullanmıyorum yardımcı olursanız sevinirim

aprincur

aprincur

Üye
Arkadaşlar bana yurtdışından samsung i8910 hd omnia geldi ama pasaporttan daha önce kullanıldığı için açtıramadık e mailini değiştirsek ne gibi dezavantajları olur ya da kullanımı değişir mi ne kadar değişir bilen var mı acaba ben değiştirmek istesem yapabilir miyim yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

Bu devir kapanmış sanırım kimse ilgilenmiyor artık :P

Sorun çözüldü pasaport ile açtırıldı :)

marazoisko

Üye
arkadaslar samsung gt-c5510 a uygun tema indirebilecegim bi site varmi simdiden tesekkurler

ersinmustu

Üye
merhabalar bu i8910 için facebooktan yer bildirimi yapmak mümkünmü acaba ?

LEVİS506

LEVİS506

Üye
süper tel ...:oke:

Muratanka

Üye
Arkadaşlar acil yardım!!! İ8910 vodafone wap ayarları lazım elle girmem lazım, Orjinal FW kullanıyorum HX v.11 de giriyordu, neyse buna elle girmem lazım sms yolluyla olmuyor telde farklı bitelin imei çakılı durumda, vodafonun sitesindede ayarlarda telefonun modeli yok teşekkürler.

baronza

Üye
Slm arkadaşlar qt mobity yüklledim doğru yükledim onuda bilmiyorum 4.7.3 versiyonu ama konuş kedi köpek vs yüklediğimde qt eksikdiyor yardımlarınızı bekliyorum

hadilen26

Üye
beyler merhaba forumu taradım ama bulamadım ya da gözümden kaçtı

bu htc yada iphone tarzı tuş kilitlerini nasıl yapabilirz ?

papica

Üye
arkadaşlar butun calişan programlari size atarim sadece msn takil o kadar [email protected]

aprincur

aprincur

Üye
Telefonda Türkçe dil desteği olsun diye telefoncuya para ödeyip değiştirttim ve hx 1.62 yüklemiş foto çekimleri gayet güzel ama mesaj yazmaya geçerken biraz yavaş onun haricinde spb mobile shell gayet hızlı çalışıyor şimdi burdaki bütün fwlerin linkleri ölmüş farklı ve tavsiye edilen bir fw bulursam değiştirmeyi düşünüyorum...

aprincur

aprincur

Üye
İ8910 pc stüdyo bağlanma sorunu yaşayanlar format atmadan önce *#7284# kodunu yazınız ve pda usb yi seçiniz ben böyle yaptım sorun çözüldü ve bağlandım

Not: alıntıdır.

planetxy

Üye
Arkadaşlar bir konuda yardımınızı istiyorum. Samsung i8910 hd telefonumun normalde menü tuşu çalışıyor.Ancak telefonla görüşme sırasında ekran kapanıyor ve görüşme süresince menü tuşu aktif olmuyor ve ekran siyah kalıyor, görüşmeyi hoperlöre veya beklemeye alma kısmını göremiyorum. görüşme bittikten sonra ekran tekrar açılıyor. Sorun yazılımsal mı yoksa donanımdan mı kaynaklı bir arıza mıdır? Yardımlarınızı bekliyorum. Umarım konuyu yanlış yerde açmamışımdır.

Üst Alt