samsung i8910hd funclup(paylaşim ve destek)

Sponsorlu Bağlantılar

onur@forvet

Üye
programi indirdiginde zaten xp üzerinden kendisi kuruyor ..

1. usb kabloyu baglıyorsın
2. telefonu kapatıyorsun
3. programi aciyorsun ..
4. telefonu mavi ekran cıkana kadar 3 tuşa (ses acma,tuş kilidi ve No ) basarak bekliyorsun.
5. mavi ekran cıktıgında bilgisayardaki programdaki Ready yazısını gördüğünde Download Start a basıyorsun telefonu restart etmesini bekliyorsun.

yedeklerini almayi unutma ..

birde benim sormak istedigim diger firmware leri kullananlar varmı ? hx v10 cıkmış ben v8-32 yi kurdum ama menülerde kopyala yapıştır cıkmıyor .. benim icin en önemli olan sey ..
teşekkürler

lahuti

Üye
Merhabalar sizlerin burada sunduğu program ve bilgilerden epey faydalandım özellikle verdiğiniz bilgilerden hepinize teşekkür ederim. Benim bir sorum var Ahenk arkadaşımızın verdiği linkte ovimaps 3.03(54) sertifika hatası yüzünden yükleyemiyorum yardımcı olurmusunuz...

--------------- Ekleme ---------------

Aynı sorunu başka programları yüklerken de yaşıyorum bana yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkürler

ungood20

ungood20

Üye
hx v11-5 cıkmış deneyin ! türkçe yok gibi
eng olsa bile denyin
günlük kullanıyorum artık kardeşime verip n8 alıcaz

bykubi

Üye
selam arkadaslar.forumacyurt disindan katiliyorum.telefonun ekranindaki ölü piksellerden dolayi servise gönderecegim orjinal avrupa fw'ye ihtiyarcim var.yardimci olursaniz sevinirim.
not:orjinal túrkiye fw'sini yúkleyip pcsuit'den orjinal avrupa súrúmúnú güncellemek istedim ama pcsuit orjinal türk fw yi tanimadi.servise böyle göndersem üzerindeki fw orjinal ama türkiye fw si oldugu icin sorun cikarmi bilmiyorum.
yardimlariniz icin simdiden tesekkürler.

onur@forvet

Üye
hx v11-5 cıkmış deneyin ! türkçe yok gibi
eng olsa bile denyin
günlük kullanıyorum artık kardeşime verip n8 alıcaz
ewt tr yok sitesinde güzele benziyo trde çıkarır bi zaman sonra inş. onuda kurarız artık

ungood20

ungood20

Üye
Evet artık türkçe hx v11 cıktı.cıkmaz diyordum türklerden demek ki biraz daha var bağış yapan.
paypaldan olmasa bende yapaıcam bağışta sadece paypaldan kabul ediyor alman ; )
Neyse cok güzel özellikleri yüklüyor.
mavi ekrandan sonra takılırsa üzlmeyin batarya cıkarın bende ilk defa oldu daha önce olan arkadaşlar coktu böyle neyse...
mavi ekranı dirak gectikten sonra profesional yazılımlar atıyor bekleyin kendisini ; )
qt ins. yüklüyo sonra wbkit atıyo ilk defa konan şeyler bunlar mühteşem.
tamda bayrama memlekete diyordum bunla uğraşırım artık.
hxpacther yarı yarıya gelişmiş ve overclock edilmiş.
en üst seviye tehlikeli dengareus diyo ;) en yüksek saat hızna cıkarıyo galiba 1 ghz ve ya 800mhz e
denemiycem böyle iyi ; )
daha düşük ayarlanabiliyor ki bu benim dedim şeydi v5 den sonra hep bekliyordum daha uzun batarya
müzik cok dinlediğim icin bir telefon fiyatı kadar da kulaklık aldık.
bu adam işi biliyor destek cekicekti gene başlamış n8 tam oturmadı daha
bu arada N8 1bin tl ne bu fiiyat bea süper ha!
galaxy i de costom cıkarsalar geceriz bea
nerde costom olursa onu almaya calışcam
iyi bayramlar.
şu opera mobileyi de artık 10.1 finale yükletseler cifte bayram olsa ; )
iyi bayramlar herkese ...

selam arkadaslar.forumacyurt disindan katiliyorum.telefonun ekranindaki ölü piksellerden dolayi servise gönderecegim orjinal avrupa fw'ye ihtiyarcim var.yardimci olursaniz sevinirim.
not:orjinal túrkiye fw'sini yúkleyip pcsuit'den orjinal avrupa súrúmúnú güncellemek istedim ama pcsuit orjinal türk fw yi tanimadi.servise böyle göndersem üzerindeki fw orjinal ama türkiye fw si oldugu icin sorun cikarmi bilmiyorum.
yardimlariniz icin simdiden tesekkürler.
sadece donanımsal arızayı yaparlar böyle bir şey ben göndermedim ama burası önceden takip ettiysen cok yoğundu burası belli oluyo zaten onlar sölüyordu sorun olomaz diye ben göndermeidm daha
gönderin bişey olmaz.

onur@forvet

Üye
Evet artık türkçe hx v11 cıktı.cıkmaz diyordum türklerden demek ki biraz daha var bağış yapan.
paypaldan olmasa bende yapaıcam bağışta sadece paypaldan kabul ediyor alman ; )
Neyse cok güzel özellikleri yüklüyor.
mavi ekrandan sonra takılırsa üzlmeyin batarya cıkarın bende ilk defa oldu daha önce olan arkadaşlar coktu böyle neyse...
mavi ekranı dirak gectikten sonra profesional yazılımlar atıyor bekleyin kendisini ; )
qt ins. yüklüyo sonra wbkit atıyo ilk defa konan şeyler bunlar mühteşem.
tamda bayrama memlekete diyordum bunla uğraşırım artık.
hxpacther yarı yarıya gelişmiş ve overclock edilmiş.
en üst seviye tehlikeli dengareus diyo ;) en yüksek saat hızna cıkarıyo galiba 1 ghz ve ya 800mhz e
denemiycem böyle iyi ; )
daha düşük ayarlanabiliyor ki bu benim dedim şeydi v5 den sonra hep bekliyordum daha uzun batarya
müzik cok dinlediğim icin bir telefon fiyatı kadar da kulaklık aldık.
bu adam işi biliyor destek cekicekti gene başlamış n8 tam oturmadı daha
bu arada N8 1bin tl ne bu fiiyat bea süper ha!
galaxy i de costom cıkarsalar geceriz bea
nerde costom olursa onu almaya calışcam
iyi bayramlar.
şu opera mobileyi de artık 10.1 finale yükletseler cifte bayram olsa ; )
iyi bayramlar herkese ...

sadece donanımsal arızayı yaparlar böyle bir şey ben göndermedim ama burası önceden takip ettiysen cok yoğundu burası belli oluyo zaten onlar sölüyordu sorun olomaz diye ben göndermeidm daha
gönderin bişey olmaz.
valla ben hepsini 950mhz göre ayarladım işlemci yakmayız inş. D

bykubi

Üye
gönderin bişey olmaz.[/QUOTE]

cevap icin tesekkürler,bir gönderreyim bakalim ne olacak.
herkese iyi bayramlar.

aygulbegum

Üye
anlamadım ne yapmam gerekiyor şimdi

morpheousmatrix

Üye
arkadaşlar bende arkadaşın teline yükleyecem bu hx_v11 i
telefon almanyadan gelmiş daha önce imeisini değiştirmişler
şimdi bu versiyon atarsak telefonun imeisi eski haline döner mi
dönerse nasıl düzeltebilirim bu işi
şimdiden teşekkür ettim iyi bayramlar...

ovural

Üye
custom fw ler de hala konuşmalardaki ses kaydetmeme sorunu aşılamadımı ?

ungood20

ungood20

Üye
ses kaydetme hec denemdim,
imei bildiğim kadarla cstomda yüklesen olmaz,

950mhz de hepsini alınca cihaz arada kitleniyor bende.ama tabi 950 hiç almadım.
farklı profiller var işte dangerusun dangereusunu yapmışın
symbianden bıkmadıysanız n8 bicilmiş kaptan ; ) 1ghz işte

aygulbegum@ o her halukarda olucak bir sorun.gelişmiş bişeyler yüklemeniz gerek.
hyper veya fenailden.

apocan0732

Üye
çok sağolun e porst ayarlarımı yaptm bide roadsync uygulamasını yapsam

i_piramit

Üye
arkdaşlar bişey soracam, benim i8910 var, ilk sayfada arkadaşımız anlatmış yazılım atmayı ama linklerin bir kaçı kırık ve bana çok karmaşık geldi, sırası ile hangi dosya indirilir hangi kurulum yapılır ve hx v7 veya hx v8 in türkçe sürümünün hangisinin yükleyebileceğimi söyleyen bir arkda var mı?
yardım lütfen...

becerdim hx v8 i yükledim, bide 11 i var, siz hangisini tavsiye edersiniz performans pil vs gibi durumlar için?

ovural

Üye
fotoğraf çekerken flash sorunu devam ediyor hala hx11 de

polo_0650

Üye
:hmmmarkadaşlar
i8910 hd kullanıyorum telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm telefon açılmıyor samsung yazısı ekranda kaldı
yardımcı olursanız sevinirim
saygılar

no_fear78

no_fear78

Üye
i8910 hd kullanıyorum telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm telefon açılmıyor samsung yazısı ekranda kaldı
saygılar
hafıza kartını çıkartıp açmayı denedinizmi ?

sefili

sefili

Üye
route 66 yüklümüydü telefonda

saygılar
route66 yüklümü telefonda

asbal1

Üye
s.a arabıstandan aldım cıhazı.ama şimdi sorunlar yaşıyorum.internete gıremıyorum,fotograf cekmıyor eror verıyor,bluetooth olmuyor.acaba benım bırseylermı yuklemem lazım.cok acemıyım.yardımcı olurmusunuz tşklr.

telofonum samsung ı8910 yazmayı unuttum

beyazadam

Üye
Belki daha önce bahsi edilmiştir bilemiyorum ama bugün widget yükleme ihtiyacı duyunca şöyle bir bakındım ve hep aynı tavsiyeleri gördüm sonra aklıma gelen bir fikri denedim.
Normalde widget dosyları için html dosyası oluşturp linke tıklama yöntemi ile yükleme yapmayı tavsiye etmişler, ama bu elinde bir çok widget dosyası olan kişiler için zahmetli bir işlem oluyor.
Telefonunuzda FexPlorer uygulaması yüklü ise birlikte aç seçenek ayarı ile widget dosyalarınızı web uygulaması için açılması şeklinde ayarlayın.
Daha sonra tek yapacağınız widget dosyalarına tıklamak olur, bir saniye içerisinde yüklendi uyarısı alır ve kullanmaya başlarsınız...

Üst Alt