samsung gt s5360 telefon tuş kilidiyle oynarken kilitlendi. yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

mitataytek

Üye
    Konu Sahibi
samsung gt s5360 telefon tuş kilidiyle oynarken kilitlendi. yardım lütfen
başlıktaki marka telefonum var. tuş kilit türünü değiştirdim şekil çizerek açma yaptım. onu yaptıktan sonra oynamaya başladım çok kez yanlış girince telefon kilitlendi ve e posta ve şifre istedi. bnde androit hesabımı unuttum şifreyide öyle telefonu açamıyorum. nasıl yapabilirim bi yardım edin lütfen :(

• Beğen
Tepkiler: ebruhakan ve sibi09

mitataytek

Üye
    Konu Sahibi
yardım edecek kimse yokmu arkadaşlar ??

beytullah6767

beytullah6767

Üye
format at

sibi09

Üye
benimde aynen e posta adresini gir yaziyo giryrm yeniden olmuyo ne yapa biliriz yardim lutfennn ???

berkaymendi

Üye
arkadaşım telefonu üst ses kısma tuşu orta tuş ve güç tuşuna basılı tut 8-10 sn karşına ürkütücü bir ekran gelicek korkma 1-2 dk bekle sonra karşına başka bir ekran gelicek 4 şıklı 3. sü olan factory reset gibi birşey yazıyor ona tıla telefonda ne var ne yok hepsi gidecek bundan başka çarende yok sanırım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
arkadaşım telefonu üst ses kısma tuşu orta tuş ve güç tuşuna basılı tut 8-10 sn karşına ürkütücü bir ekran gelicek korkma 1-2 dk bekle sonra karşına başka bir ekran gelicek 4 şıklı 3. sü olan factory reset gibi birşey yazıyor ona tıla telefonda ne var ne yok hepsi gidecek bundan başka çarende yok sanırım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Ses kısma download moduna yani yükleme moduna alır verdiğin bilgi yanlış.
@sibi09 Ses verme+Home tuşu(orta tuş)+power tuşuna ekranda Samsung GT-S5360 yazısını görene kadar basılı tut. Karşına Recovery mod ekranı çıkacak dokunmatik çalışmayacaktır. Ses kısma ve verme tuşlarıyla aşağı ve yukarı yapabilirsiniz home tuşu ile seçebilirsiniz. O ekrandan wipe data / factory reset i seçecek ve ardından yes diyeceksiniz. Sonrasında reboot system now a tıklayın.

ebruhakan

Üye
allah senden çok razı olsun kardeş telefonumu kızım kitledi senin söylediklerini yaptım oldu allah ne muradın varsa versin

suskun702

Üye
tıklayın.[/Q

kardeş çok yardımcı oldun alla senden razı olsun

Undisputedcaca

Üye
Recep kardeşim, Allah razı olsun işimizi hallettin. Çok sağol ..

mücahit ebrinç

mücahit ebrinç

Üye
wipe data / factory reset i seçecek ve ardından reboot system now a basınca sistemle birlikte silip telefon bir daha açılmıyormuş doğrumu yapıcam ama korkuyorum cevap verirmisiniz ?

Üst Alt