SAMSUNG GT-S5233W WiFi SORUNU

Konu, 'Samsung' kısmında YesiLPeri tarafından paylaşıldı. Okunma: 2694 | Cevaplanma: 1

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SAMSUNG GT-S5233W WiFi SORUNU

arkadaşlar benim samsung gt-s5233w markalı telefonum var wifiyi açıyorum ve bir ağa bağlanıyorum tarayıcı profilindende seciyorum sonra googleye veya baska bir siteye baglandıgım zaman bağlantı kesildi tekrar denensinmi diyor evet diyorum dns basarısız dior arkdaslar bi yardım etseniz acaba sorun ne__??

Yazan: YesiLPeri
  2. bendede dns ile ilgili br sey yazıyor :(

SAMSUNG GT-S5233W WiFi SORUNU konusuna benzer içerikler

1. Samsung gt s5233w wifi

Bu telefon ile ilgili program,oyun,tema vs.bilen varsa yardım etsın.
  2. Samsung Star Wifi GT-S5233W Bluetooth Sorunu...!

Arkadaşlar Ben Telefonumdan Başka Bir Telefona Dosya-Resim-Oyun yane Hiçbirşey Gönderemiyorum Fakat Diğer Telefondan Bana Dosya-Resim-Oyun felan Gönderiliyor..! Gönderirken..: Kullanılamıyor Eşleştirilen Aygıtı SiL...
  3. Samsung GT-S5233W WİFİ SORUNU

Merhaba arkadaşlar ben yaklasım 6 ay once samsung 5233w aldım wıfıye baglanamyorum oncelıkle wifiyi acıyorum ucratsız sıfresiz bir ağa bağlanıyorum baglantı kuruldu dıyor ama internete girdigimde bana boyle bır uyarı gelıor kullanıcıgı guvenlıgı...
  4. Samsung Gt-s5233w Star Wifi Samsung Apps

Arkadaşlar Samsung Gt-s5233w Star Wifi ' de Samsung apps Uygulaması yok Yardımcı olabılıcek varmı hıc bır yerde bulamadım.
  5. Samsung s5233w wifi sorunu

Arkadaşlar samsung s5233w telefonum var ara sira bağlaniyor ara sira bağlanmiyor bağlan diyorum bağlanti kesildi diyor ne yapiyim bilen var mi ya da bu srunu çözen arkadaşlar varsa iyi olur not : Jaxtrsms kullanan arkadaşlarin görüşlerinide...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
30 Haziran 2015 Salı - 11:21:15