samsung gt-s5233a

Sponsorlu Bağlantılar

loctarek

Üye
    Konu Sahibi
samsung gt-s5233a
bu telefonu yeni aldımda bu telefon için oyunlar ve tema linki verirmisiniz

• Beğen
Tepkiler: seco000

furkey

Üye
hayırlı olsun bende dün aldım bu telefonu çok harika bi telefon ama samsungun en yeni modeli ve diğer modelleriyle fazla bi benzerliği yok. Hatta galiba samsung bu seriyi ilk olarak çıkarttı. Dediğim gibi çok harika telefon ama şimdilik içerik yönünden sıkıntısı var ama zamanla düzelicektir biraz sabır sadece ;)

Bora

Bora

Üye
Evet bende sizin için oyun, program araştırdım bulamadım.Yakında net e düşer oyunlar vs.

bektaş35

Üye
samsung pixon oyunları bu telefona uyuyor. bendede vardı bu telefon hepsini yükledim

sausaqe

Üye
Bendede aynısı var ve cok memnunum yanlız 1 sorun var oyun lazım oyun bulursanız cok sevınırım
Bırde b ısey soyleyecegım facebook google fılan gırdıgımızde kac kontor gıdıyor mesala 15dq takıldım face? xD

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
arkadaşlar peki bu telefona uyan smartmovie gibi program yokmu?

genceray20

Üye
arkadaş lar ben de aldım çok memnunum 320x240 jar oyunların genelde oluyor ben 3-4 tane yükledim bilginiz olsun hatta şuan masa üstü resimleri hazırlıyorum 4-5 güne kadar burada linkini veririm

srdrdrml

Üye
Arkadaşlar sitede bulunan nekadar jar-jad uzantılı oyun ve proğram varsa bu telefonda açıyor şansen ben yükledim.Bide swf uzantılı yani flaş oyunlarıda açıyor bilginize....

--------------- Ekleme ---------------

Ben şuan telefon ekranı üzerinde dokunmatik şekilde org ve gitar çalma programlarını arıyorum java olması gerkiyor sizde bi araştırın bence çok güzel olucak....

the_sekill

Üye
buyrn bnde kendi yaptgm wallpaperi paylaşaym :)

• Beğen
Tepkiler: ozer544

aalpa

Üye
arkadaşlar ben bu telefona n70 veya samsung i900 oyunları yüklüyorum yani bu sitedekiler oluyor

memo735

Üye
iyi günler cümleten abi bende yeni aldım çok güzel bi telefonda oyun bulamıyom bide duvar kağıdı en kısa zamanda düşer inş nete oyunlar. oyun bulan varsa haber verirse ii olur

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
kardeş bnde bulamadm ama bn bazı şeyler f480 ve i900daknler oluyr veya ama birde nokia 6500slideknde oluyo he birde bu telde tema yok

furkey

Üye
herhangi bir java destekli telefona uyan program bu telefona da uyuyor. Denedim gördüm. Oyunların da hepsi uyar ama görüntü sıkıntısı olabilir.

guney09

Üye
saolun beyler

mne09

Üye
kablosuz interneti var mı :S

121giray121

Üye
kablosuz interneti nasıl yapıcaz???
ben bilg.a bluetooth taktım ordan telle bağlantı kurdum bluetooth servisinde int filan da çıktı ama bi face e bakam dedim 3 kontör gitti kafayı yedim. bi yardım ederseniz sewinirim

curs33d

Üye
arkadaşlar bu telefon için e-buddy gbi bir şey yok mu msne grmek istiorm telden

121giray121

Üye
bi kaç olan oyunla ilgili link koyarsanız sewinirim???

Luco

Üye
öncelikle selam.
bende bu telefonu kullanıyorum.
ve merak ettiğim bi soru var.
bu telefonun serisi nedir.yani symbian 90,s60 cart curt olaylarından hangisi ??
ve bu telefona hangi oyunları yükleyebiliyoruz.
arama yaptım sitede fakat bulamadım.
burdan bilen birisi net yardımcı olursa sevinirim.:megafon:
luco.

gökse

gökse

Üye
arkadaşlar bendede var bu telefon java oyunlar ve programlar kaldırıyo java oyun indirmeniz yeterli