Samsung GT S3353 320x240 oyunlar tam 98 adet ve eklenecektir hepsi denenmiştir

Sponsorlu Bağlantılar

tutas_tee

tutas_tee

Üye
tesekkurler

Skysis

Üye
teşekkürler işime yaradı ama oyunların bazıları 500kB den büyük açılmıyo ne yapcam .s *#52828378# işe yeramıyo bi yardım lütfen...

DDorlion

DDorlion

Üye
Allah Razı Olsun Kardeşim Vallaha Okadar Zamanadır Telefonuma Arıyordum Sonunda Senin Sayende Buldum

kumarbazjoker

kumarbazjoker

Üye
Allah razı olsun ama şu kod hatalı bilen var mı kodunu

onurlaw

Üye
tesekkurler oyunlar icin bu sifreyi de bi denemek lazım

Erenzdemir

Üye
evet arkadaşlar benim telefonumda chat 527 chat 335 le aynı gibi oda java ben telefonumda kullandım *#52828378# oto testten maximum jar sizeyi 5000 yaptım hiç bir zararını görmedim ve bunu yaptıktan sonra oyunları çok rahat yükledim sizede tavsiye ederim kodun hiç bir zararı yok yani yapın ve görün sizde memnun kalırsınız

sonsuzd

Üye
samsung s 5270 temaları atarsanız iyi olur

BurakErkoc

Üye
güzzzel olmuş kardeşim eline koluna sağlık :)

paki96

paki96

Üye
:tşk:

tolgaolmez1

Üye
slm arkdslar ya bnm telım samsung s527 önceden oyun flan yükleyeblıordm. snra ne olduysa oyun yükleyemz oldm .s yükledgmde jar hatası werıor o kdr arastrdm ama çozumunu bulamadm Allah rızası icın yardım edersenz sewnrm ltfn .s

asroma7

asroma7

Üye
emeğine yüreğine sağlık

angrygrill

Üye
arkadaşlar bugun devam edemedim yarin sizlere yeni oyunlarla kaldığım yerden devam edecem.yalnız bir teşekkür edecek arkadaş bile yokmu aranızda 128 arkadaş görüntülemiş ki konuyu 1 kişi yok.:allalla:
eyvallah sagolasin

nesimc@n

Üye
rardan çıkarıp nasıl yükleyeceğiz içinde elli tane dosya var hangisini tele indireceğiz.

brnshn55

Üye
arkadaşlar bugun devam edemedim yarin sizlere yeni oyunlarla kaldığım yerden devam edecem.yalnız bir teşekkür edecek arkadaş bile yokmu aranızda 128 arkadaş görüntülemiş ki konuyu 1 kişi yok.:allalla:

İyi güzel koymuşsun sağol ama tema falan yok mu ayriyetten?

efenurlu54

Üye
kardeş tuşladım bu numarayı ama işlem tamamlanmadı diyo benimde 700 kb üstü calıstırmıyo ve assassins creed 2'yi acmasını istiyorum ve acamıyorum bu dedigin olursa güzel olur ama tuşlamadı diyo baska bir yolu var mı acaba ?

goldendead

Üye
Siteye girince probem oluyo bnde s5270

gameworm

Üye
:tşk:

Ocannel123

Üye
merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum samsung s3353 oyunlarini bekliyorum

Linkmaster

Üye
Normal tarayıcıyla youtube a girdiğim de yabancı videoları izleyemiyorum bunu düzeltmenin bir yolu veya iyi bir youtube uygulaması var mı?
Opera mineden hiç açılmıyor.

Üst Alt