samsung galaxy w wonder i modem olarak kullanmak

Konu, 'Samsung Android Yazılım' kısmında draligus tarafından paylaşıldı. Okunma: 11145 | Cevaplanma: 9

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samsung galaxy w wonder i modem olarak kullanmak mumkun mu? telefonu bilgisayara baglayip bilgisayardan internete girmek.

Yazan: draligus
  2. Telefonu wireless modem gibi kullanabilirsin.
    Ayarlar>kablosuz ve ağ>bağ.ve tasinabilir wifi alani>tasinabilir wifi alani ayarlari>
    bu yolu takip et. İlk secenegi aktif edersen telefonunun internetini wireless ile paylasmis olursun. İkinci secenekten de ağ ayarlarini yapilandirabilirsin. Sifre vesaire... ;-)

3. abicim girmiyo bu şekide,mesajı gören arkadaşım baştan resimli bi şekilde anlatırsa çok memnun olacam

4. yalnız windows xp ile uyumlu degil
    .benim pc xp malesef :(

5. Pcni adhoc aglara baglanabilir yapmalisin ama nasil olyo blmyrm

6. Resimli anlatim yapamam pc yok suan :(

7. arkadaslar bende masaustu pc var ve kablosuz internet antenim yok usb yada bluetooth ile interneti baglama sansimz varmi ?

8. arkadaslar bende masaustu pc var ve kablosuz internet antenim yok usb yada bluetooth ile interneti baglama sansimz varmi ?

9. Kardeş Öncelikle Samsung New Pc Studio Programını İndireceksin.
    bu sitede var mı bilmiyorum bakmadım.
    Programı Kurduktan Sonra Usb Kablo Aracılıgyla Bilgisayara BAgla.Sonra Sırası İle Menü->Ayarlar->Kablosuz ve ag->Bag. Ve Taşınabilir wi-fi Alanı->USB bağlanıyor u sec etkin hale getir pc kendi otomatik modem olarak tanıyacak kolay gelsin...

- - - Eklendi - - -

Kardeş Öncelikle Samsung New Pc Studio Programını İndireceksin.
    bu sitede var mı bilmiyorum bakmadım.
    Programı Kurduktan Sonra Usb Kablo Aracılıgyla Bilgisayara BAgla.Sonra Sırası İle Menü->Ayarlar->Kablosuz ve ag->Bag. Ve Taşınabilir wi-fi Alanı->USB bağlanıyor u sec etkin hale getir pc kendi otomatik modem olarak tanıyacak kolay gelsin...

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.