Samsung Galaxy W Müzik Çalar Garip Sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Elfangor

Elfangor

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy W Müzik Çalar Garip Sorun
Merhaba,
Sansung Galaxy W kullanıcısıyım. Telefonumda bir gün müzik çalara girdiğimde bütün müzilermin silindiğini sadece orjinal Over the Horizon şarkısının olduğunu gördüm.Fakat "Müzikler" adlı klasör Dosyalarım/external_sd dizininde aynı şekilde vardı. Yani durup dururken telefondaki müzikler Müzik Çalara gitmiyordu. Klasörü silip tekrar attım olmadı.İnternette böyle bir sorun bulamadım. Fabrika ayarlarına döndüm, tekrar attım ve oldu. Tekrar Müzik Çalara müzikler geldi ve sorunsuz çalıştı.
Bi' kaç gün önce yine aynı sorun oldu ve yine fabrika ayarlarına döndüm. Yine klasörü attım fakat bu sefer işe yaramadı.Müzik Çalar'a müzikler gelmedi.
Sorun klasmrde veya müziklerde değil. Farklı müzik ve klasörsüz olarak denedim, değişen bir şey yok.

çomolokko

Üye
müzik çalar programını değiştirmeyi denedin mi ? stock müzik çalar yerine ttpod öneririm çok kalitelidir.forumda mevcut androoid için ttpod 3.91 türkçe

ishak388

ishak388

Üye
power amp google playda en çok satan player
eski telim galaxy w ydi ama böyle bir sorunla karşılaşmdım a

-Emre

-Emre

Üye
Kesinlikle ttpod :oke: powerampyi 14 gün sonra kullanamazsnz telefonunuz rootlu değilse

CasuS_87

CasuS_87

Üye
ttpod dene arkadaşların dediği gibi :) Gerçekten kaliteli bir müzik çalar :) galaxy w de kullanmadım ama nokıa n70de kullanırdım hep :D

Elfangor

Elfangor

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler, ttpod deneyeceğim. Telefonum rootlu bu arada.

Üst Alt