Samsung Galaxy Star, 31 Temmuz’da satışa sunulacak

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S IV modeli ile yüksek satış rakamlarına ulaşan Güney Kore devi Samsung, diğer akıllı telefonlarını sunmaya devam ediyor. Hatırlanacağı üzere firma Nisan ayında iki yeni akıllı telefon modelini daha resmi olarak duyurmuştu. Bu akıllı telefon modelleri ise Galaxy Star ve Galaxy Pocket olarak adlandırılmıştı.
Samsung, bu akıllı telefon modellerini duyursa da çıkış tarihleri hakkında bilgi gelmemişti. Bu cihazlardan Galaxy Star için hem çıkış tarihi hem de fiyat bilgisi geldi. Samsung Galaxy Star 31 Temmuz tarihinde satışa çıkmaya hazırlanıyor. Yeni akıllı telefonun fiyat etiketi de 70€ olarak adlandırılmış. Teknik özelliklerine baktığımızda Samsung Galaxy Star, 3″ büyüklüğünde ve QVGA çözünürlükte dokunmatik ekrana sahip. 1Ghz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemci içeren yonga setinden güç alan akıllı telefon 2MP arka kamera ile geliyor. 512MB sistem belleği ve 4GB dahili veri kapasitesi sunan Galaxy Star’ın veri kapasitesi microSD kart ile arttırılabiliyor. Çift sim kart desteği de sunan Samsung Galaxy Star düşük fiyatı ile ilgi görecek gibi görünüyor.

Kaynak

enterneoll

enterneoll

Üye
türkiyede 400 tl olursa alınır olur

aleranol

aleranol

Üye
Tuhaf tuhaf telefonlar çıkartıyor samsung

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
Akıncı

Akıncı

Üye
normal telefonlarına göre daha ucuz olursa tutar Türkiye'de

fk555897

fk555897

Üye
2 MP kamera çok kötü. Bu telefonun fiyatının baya bir az olması gerekiyor.

MrExpert

MrExpert

Üye
70€ ise trde 300tl olacaktır fiyatı.

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Allah'ım, çok çirkin!

IVI-Elia

Üye
Sırf androis olmasından dolayı satacaktır.Ama Asha 501(miydi tam hatırlamıyorum meego benzeri arayuzu olan) çok daha iyi ve güzeldi..

- - - Eklendi - - -

Sırf androis olmasından dolayı satacaktır.Ama Asha 501(miydi tam hatırlamıyorum meego benzeri arayuzu olan) çok daha iyi ve güzeldi..

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Androidde 512mb ramle ne yapılabilir ki.

LattAsdfasdf

Üye
Ulan su telefonda bile 4.1.2 var. Biz daha guncelleme bekliyoruz.

MaxipmaN

Üye
bu ne lan evlat olsa eldivenle severim :zuhaha: pikselleri burdan saydım :ehe

• Beğen
Tepkiler: kedi006 ve KinG CrazY
esokmen

esokmen

Üye
Kotu duruyor :D

fingerback5

fingerback5

Üye
Yine aynı tasarım.

Samet.25

Samsung un isine akil sir ermiyo su telefonu cikartana kadar diger tellerine guncelleme versin ayrica bu tarz niye cikartirsin be adam ufak android telefon isteyenler icin galaxy y var galaxy pocket var bu kadarda para goz olunmaz ki samsung u bu yonden sevmiyorum adamlar galaxy ace ye 4.0 guncellemesi vermiyo bunu 4.0 ile cikartiyo ace alanlara buyuk kazik atiyo nasi istir bu anlamadim

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Şaka gibisin samsung.Bu nasıl tasarım ve özellikleri olan bir cihaz. Piyasaya sürüp kaptırdığın cihazlara yazılım çıkart önce.

Metin MF

Metin MF

Üye
küçücük la bu bana küçük gelir

Kerim.

Kerim.

Üye

Galaxy W halini görüyoruz 512 ramle neyin ezberinden bahsediyorsun?

ne varmis galaxy w'nin halinde?soyle bakalim bi.kullanmasini bilirsen gayet stabil.android bu.gelistirince ucuyor.sen gibi ezbere konusunlar gelip androide laf atmasin:oke:

tapatalk

tapatalk

Üye
duran sen yaşama

al bak bakalım neler varmış

Üst Alt