Samsung Galaxy SIII'ten Gerçek Zamanlı Bilgisayara Ekran Görüntüsünü Aktarma Nasıl Yapılır ?

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy SIII'ten Gerçek Zamanlı Bilgisayara Ekran Görüntüsünü Aktarma Nasıl Yapılır ?
arkadaşlar cihazı otg ile kafama göre yönetebiliyorum fakat ne yaptığımı ben bile bilmiyorum :ehe çünkü ekran kırık :(

aradığım şey telefonun ekranındaki görüntüyü gerçek zamanlı olarak bana izletebilecek bir program tarzında birşey şuanda SS çekiyorum sonra ne yapmışım diye bakıyorum ama bu videolu olsa daha iyi olur gibi

yanlış anlamayın videoya çekmek istemiyorum ekranı görebilmek istiyorum :oke:

yorumlarınızı bekliyorum...

Ekranı Kırık SIII'ten Sağlam Çalıştığına Dair SS(Uçuş Moduna Ben Almıştım Ayıptır Söylemesi Fatura Eve Gelmiyor Hat Kapanınca Ödüyorum şebeke şarj yemesin diye uçuş moduna almıştım... :ehe)

Software95

Kablosuz görüntü aktarıcı alıp televizyondan kontrol edebilirsinde aynı anda klavye nasıl bağlayacaksın o sorun :hmmm

mcnpl4

mcnpl4

Üye
wifi direkt vardi acaba windows7'de windows media player ile olur mu ki

alenkolik

alenkolik

Üye
Hdmi ile tv ye bağlasan nasıl olur? Anında görüntü elde etmiş olursun. Ne yaptığını da görürsün.

Uruloki

Uruloki

Üye
Teamviewer in mobil bir uygulaması samsung cihazlara bu imkanı sağlıyor

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
Uruloki

Uruloki

Üye
İsmi Teamviewer quicksupport

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
teamwiever olablir veya varsa hdmı yada vga ile bağla

alenkolik

alenkolik

Üye
Teamviewer in mobil bir uygulaması samsung cihazlara bu imkanı sağlıyor

Teamviewer i kullanabilmen icin telefonun ekranini kullanman gerek. Nasil sign yapip pc den tlf ekranini goreceksin. Gelen uyariya tlfndan evet demen gerek.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Teamviewer i kullanabilmen icin telefonun ekranini kullanman gerek. Nasil sign yapip pc den tlf ekranini goreceksin. Gelen uyariya tlfndan evet demen gerek.

otg kablom ve klavyem var :) farklı bir giriş yöntemi ama olsun,ss çekiyorum kabloları değiştiriyorum pc den ss ye bakıyorum ona göre kullanıyorum hadi hayırlısı :)

abicim ekranın yediği pile bakın :allalla: çalışmazken hemde :)

- - - Eklendi - - -

teamwiever olablir veya varsa hdmı yada vga ile bağla

hdmi falan için adaptör almak gerekiyor ama neyseki işimi teawiever'dan hallettim :) çok sağolun arkadaşlar cihazın herşeyi çalışıyor :)

- - - Eklendi - - -

ekran hariç tabiki :(

PriZm

PriZm

Üye
Ekran çalışmıyor ama %59 şarj yiyor :kop2:

• Beğen
Tepkiler: mat42

Üst Alt