Samsung Galaxy Serisi Rom Yükleme - Sürekli güncel sürümler

Sponsorlu Bağlantılar

BaRooT

Üye
Galaxy Ace'i 2.3.4 yükseltmek istiyorum,, bunun için önce 2.3.3 falan eskilerini kurup en son 2.3.4 mü kurmam gerekiyor ?

Tlfnu daha 1-2 hafta önce aldm,, ilk kez bulaşıyorum bu ROM işine,, internetten baktım bayağı. 2.3.4 orjinal release mi ? Internette en son 2.3.3 buldum orjinal olarak :S

aatamann

Üye
bende telefonu yeni aldım android olarak ılk deneyımım :) rom falan ne işe yarıyo faydaları zararları? root gibi biseymi garanti dısına cıkarmı telefon ?? bılgılendırırsen sevınırım arkadasım buarada emegıne saglık.. :)

hayalet_woly

hayalet_woly

Üye
samsun galaxy i5510 romları yokmu?

waycell

waycell

Üye
arkadaşlar 2.2.1 yüklü ise kesinlikle 2.3.3 veya 2.3.4 e yükseltme yapmayın 50mb daha fazla ram yiyiyor dolayısıyla daha fazla şar ben sırasıyla denedim hepsini baktım olmuyor sırasıyla geri 2.2.1 e döndüm

ersinkiraz

Üye
Slm bende 9003 var herseyi dediginiz gibi yaptim hersey normal calisiyo fakat kamerasi calismiyo ekrana butun butonlar geliyo ama goruntu yok siyah ekran var sadece bi yardim ci olursaniz cok sevinirim acilinden simdiden tskler

----------Eklendi @ 21:59:25 ---------- Yazıldı @ 21:54:00 ----------

Bu arada 2.3.4yukledim 2.2den

samety500

samety500

Üye
galaxy gio nun yeni bir versiyonu daha çıkmş S5660XXKPE v.2.3.3 yüklesek mi acaba :D:D

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
Slm bende 9003 var herseyi dediginiz gibi yaptim hersey normal calisiyo fakat kamerasi calismiyo ekrana butun butonlar geliyo ama goruntu yok siyah ekran var sadece bi yardim ci olursaniz cok sevinirim acilinden simdiden tskler

----------Eklendi @ 21:59:25 ---------- Yazıldı @ 21:54:00 ----------

Bu arada 2.3.4yukledim 2.2den

romu tekrar yukle duzelecektir

viranufuk

viranufuk

Üye
hocam sanırım s2 de kg2 çıkmış

ersinkiraz

Üye
ya arkadaşler bişey daha sorucam ben 9003 e 2.3.4 yükledim herşey normal fakat telefon kendi kendine kapanmaya başladı bunula ilgili bilgisi olan varmı şimdiden tşkler

waycell

waycell

Üye
ya arkadaşler bişey daha sorucam ben 9003 e 2.3.4 yükledim herşey normal fakat telefon kendi kendine kapanmaya başladı bunula ilgili bilgisi olan varmı şimdiden tşkler

arkadaşım 2.2.1 den 2.3.4 edirekt yükleme yapmışsın önce 2.3.3 yüklemen lazımdı önce 2.3.3 yükle sonra 2.3.4 e yükselt

ersinkiraz

Üye
ya 2.3.3 bulamadım nerden bulabilirm acaba 2.3.4 ten gene 2.3.3 e düşebilirm yani ondan sonra ge 4 yükliycem anladım çok sağolasın arkadaşım ama önce 2.3.3 bulim ben bi bu akşam:) varsa link te gönderirsen çok makbule geçer kardeş şimdiden tşkler gene

ceronimo04

ceronimo04

Üye
Android 2.3.3 : sürümünde odin ve pit dosyası çıkmadı. ayrıca içerisinde appboot , pda ve csc dosyasıda yok.

trust-cloud

trust-cloud

Üye
çok sağol ne kadar tşk etsem azdır keşke butun uygulamaların sılınıceğini soyleseydin :) bide 2,4 geçtim ben 2,1 geçmek istersem direk geçebiliyomuyum yoksa sıraylamı geçıyorum 2.3 2.2 2.1 gibimi tşk ederim sağol tkrar

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s e nasil yukledin anlatabilirmisin? bazi arkadaslar yukleyemedi de acaba anlatimda mi bir hata var diye dusundum.. bende galaxy sl var ben 2.3 den 2.2 ye donebiliyorum tum androidli telefonlarda boyle diye biliyorum geri donulebiliyor..

trust-cloud

trust-cloud

Üye
dostum senın dediklerinin aynısı yaptım 5 dk işlem tmm sorun olmadı ama benım bıldıgım yaşadıgım bi olay var arkadasın teli yapamadık çunku tel in için lock koyuyolar bu genelde turkıyede satılan telefonlarda oluyo hiç bi şekilde yukleme guncelleme olmuyo bizde genpa ya yolladık 70 tl karsılıgı yaptılar ondan duzeldı tel bildiklerim yardımcı olabildiğsem ne mutlu bana bide ana sayfaya uyarı olarak her sey sılınıyo dersen daha iyi olur bencede kımse 2,2 den yukarı çıkmasın ısınma şarjın kısa gitmesı gibi sorunlarla karsılasabılırsınız

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürümler eklenmiştir güle güle kullanın

.BlueTR

.BlueTR

Üye
bi tuhaflık var :s
Ace 2.3.3 ROM unu indirdim içinden ops yada diğer dosyalar çıkmadı :s
amss arm11boot vs. dosyalar çıktı :s

----------Eklendi @ 00:21:01 ---------- Yazıldı @ 00:08:43 ----------

ya o dosyalar S5830XWKPN_S5830XWKP6_S5830OXXKP7_HOME.tar diye bi arşivden çıktıda imdi ops ye o .tar dosyasını koydumda PDA da İnvaild İmage File diyo :s Acede nasıl yapıldığını daha doğrusu neyi nereye koycağımı resimli olarak koysan o değin gibi modem dosyası falan yok işte :s

.BlueTR

.BlueTR

Üye
Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
suan isteyim bos vaktim olmuyor fazla..

bu ops dosyasi

bu kurulumun nasil yapildigini anlatan pdf dosyasi ama ingilizce resimlere bakarsan yapabilirsin belki..

bu odin programi

hotfile.com/dl/109276666/f22355e/SAMSUNG_USB.rar.html bunlarda driverlar

romlara samfirmware sitesinden ulasabilirsin eger alternatif indirmek istiyorsan ben guncellerini koydum sadece..

Üst Alt