Haber Samsung Galaxy S6 Mini Perakende Satıcılarda Listelendi

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S6 Mini Perakende Satıcılarda Listelendi
Samsung’un yeni Android akıllı telefonu Galaxy S6 Mini perakende satış mağazalarının listelerinde ortaya çıktı.

Akıllı telefon pazarının lider üreticisi durumundaki Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un yeni bir Galaxy S6 versiyonu üzerinde çalıştığı bilgileri geçtiğimiz haftalarda internette yer almıştı. Samsung Galaxy S6 Mini adıyla satışa sunulacağı tahmin edilen yeni akıllı telrfon perakendecilerin listelerinde ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S6 Mini, Exynos 7420 Yonga Seti ile Gelecek

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli bir online perakende satış mağazası olan LetsTango adlı firmanın internet sayfasında listelenen Galaxy S6 Mini’nin teknik özellikleri de detaylı olarak yer aldı.

LetsTango internet sitesinde yer alan Galaxy S6 Mini sayfasına göre cihaz 18 GHz hızında çalışan Hexa-core 6 çekirdekli işlemciye sahip olacak. Galaxy S6 Mini ekranı ise 4.6 inç büyüklüğünde Super AMOLED olacak. Galaxy S6 Mini bellek özellikleri ise 2GB sistem belleği ve 16GB dahili depolama alanından oluşuyor.

Galaxy S6 Mini kamera özellikleri ise 15MP arka kamera ve 5MP ön kameradan oluşuyor. S6 Mini, Li-Ion değiştirilemeyen bataryaya sahip fakat batarya kapasitesi konusunda herhangi bir bilgi verilmemiş. Paypal sertifikalı parmak izi okuyucu içeren Galaxy S6 Mini, Android 5.1.1 işletim sistemi satışa sunuluyor olacak.

Samsung Galaxy S6 Mini akıllı telefon henüz satın alma için açık değil fakat satışına başlandığında, mail yoluyla haberdar olmak için kayıt yapılabiliyor.
Samsung Galaxy S6 Mini Perakende Satıcılarda Listelendi - MaxiCep

byAndroid

byAndroid

Üye
Haber doğruysa güzel cihaz exynos 7420 o telefonu uçuracaktir

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
yeumyang

yeumyang

Moderator
Haber doğruysa güzel cihaz exynos 7420 o telefonu uçuracaktir
Şu telefon hakkında birçok haber çıktı hatta samsung a en yakın olarak bilinen sammobile den bile okumuştum bir türlü çıkmadı haberler hep yalan oldu yıl bitti hala çıkacak açıkçası pek inanmıyorum artık

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
güzel cihaz ama fiyatı ne ona göre değerlendirmek lazım

byAndroid

byAndroid

Üye
1500-1800 diye düşünüyorum çünkü s6 da 2000 e falan düştü sanırım

Emre

Üye
Neden 6.1 değilde 5.1.1 ?

• Beğen
Tepkiler: mns98
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
  • Beğen
Tepkiler: byAndroid

Emre

Üye
Uçak şeklinde geleceği söylentiler arasındaymış.

byAndroid

byAndroid

Üye

Üst Alt