Samsung Galaxy S6 Kamera değişti ve video sabitleme yanlış çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S6 Kamera değişti ve video sabitleme yanlış çalışıyor
Video sabitleme yi açtığım zaman video sabitleme çalışmıyor ama kapattığım zaman video sabitleme çalışıyor

Bu halde iken video sabitleme çalışmıyor

Bu halde iken video sabitleme çalışıyor

Çok video çeken biri de değilim ama böyle miydi olay onuda bilmiyorum bu şekilde mi çalıyor bu ?

@Luck Star

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bunu Nasıl Anlıyorsun? Birisi Yazılımsal Diğeri Optik Olabilir Bildiğim Kadarıylada Optik Kapanmıyor.

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Bunu Nasıl Anlıyorsun? Birisi Yazılımsal Diğeri Optik Olabilir Bildiğim Kadarıylada Optik Kapanmıyor.
Video çekerken video sallanıyor görülmeyecek gibi değil

Ama başka türlü nasıl anlıyorsun dersen kamera ya bakıyorum hareket ediyor mu diye açıksa ordan anlıyorum kapalı ise zaten hareket etmiyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Video çekerken video sallanıyor görülmeyecek gibi değil

Ama başka türlü nasıl anlıyorsun dersen kamera ya bakıyorum hareket ediyor mu diye açıksa ordan anlıyorum kapalı ise zaten hareket etmiyor

Dediğim Gibi Yazılımsal Olanı Kapatıyorsun Ama DOnanımsal Olan Hakkında Bişey Diyemeyeceğim.Zaten Kayıt Esnasında Video Kıyıları Biraz Tuhaf Çıkar Sabitleme Açıksa
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Dediğim Gibi Yazılımsal Olanı Kapatıyorsun Ama DOnanımsal Olan Hakkında Bişey Diyemeyeceğim.Zaten Kayıt Esnasında Video Kıyıları Biraz Tuhaf Çıkar Sabitleme Açıksa
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
valla yazılımsal bilemiyorum ama hiç fark etmedim de onu kapattığım zaman video sabitleme motoru çalışıyor açtığımda ise çalışmıyor bende kapattım öyle duruyor @Luck Star

'Şeref'

Emekli Yönetici
Yazılımsal bir sorun mu acaba? Acınca donanımsal optik image sabitleyiciyi etkiliyor..

avast

avast

Üye
Aynı şeyi farkettim siz deyince bendede var benimde kamera değişnişti :D değişmeyen birini bulmak lazım

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Aynı şeyi farkettim siz deyince bendede var benimde kamera değişnişti :D değişmeyen birini bulmak lazım
Sabitleme yi açmayinca video yu sabitliyor ama açınca sabitlemiyor titriyor

avast

avast

Üye
Sabitleme yi açmayinca video yu sabitliyor ama açınca sabitlemiyor titriyor

Hocam araştırdım bize özgü bir durum değil sabitleme kapalıyken OİS çalışıyor açınca EİS devreye giriyor OİS mekanik sabitleme olduğu için daha iyi

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Hocam araştırdım bize özgü bir durum değil sabitleme kapalıyken OİS çalışıyor açınca EİS devreye giriyor OİS mekanik sabitleme olduğu için daha iyi
Aynen öyle

Üst Alt