Galaxy S4 i9500 Samsung Galaxy S4-CyanogenMod CM12 Android 5.0.2 Unoffical Rom-Çok Stabil ve Hızlı

Sponsorlu Bağlantılar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4-CyanogenMod CM12 Android 5.0.2 Unoffical Rom-Çok Stabil ve Hızlı
foruma baktım bulamadım s4 için pek rom paylaşılmamış sizlere böyle güzel bir rom paylaşmak istiyorum s4 için stabil ve neredeyse hatasız olan bir rom paylaşayım

Çalışanlar;
Ses ve Müzik Çalar
KızılÖtesi IR Remote
Kamera (sorunsuz)
GPS(Sorunsuz)
3g 2g bağlantılar
Hafıza Kartı
Nfc
Vpn
Wifi
Ve Daha bi Çok Özellik

Hatalar
Uzun Videolarda Renkler Karışıyor

Rom Nasıl Yüklenir;
Öncelikle Telefona Root ve Cwm Yüklenmesi Gerekir Bu Adımları Yüklediğinizi Varsayıyorum ve Gerekli Dosyaları Paylaşıyorum Linkler
1:Philiz Touch Recovery İndir :
2:Google Dosyaları Gapps İndir :
3:Android 5.0.2 Rom Dosyası İndir :

Bütün dosyaları indirelim recovery dosyasını telefona kuralım ve ardından wipe data factory wipe cache işlemlerini yapalım ve ardından rom dosyamızı yükleyelim kurulum bittikten sonra sadece wipe cache yapıyoruz ve recovery menude reboot diyip sistemi yeniden başlatıyoruz biraz bekleyin sistem açılır ve ardından telefonumuzu tekrardan kapatıp recovery moda alıyoruz ve gapps dosyamızı yüklüyoruz ve reboot yapıp sistemi açıyoruz biraz bekledikten sonra telefon açılıp romu keyifle kullanabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri ;

• Beğen
Tepkiler: maykil67 ve teknolojibaronu

uater

uater

Üye
çok güzel :))

alpatros44012

Üye
kardeş bi şey sorucam bunları yapınca tel ingilizce mi olur

mcnpl4

mcnpl4

Üye
turkce dil de var bu romlarda

alpatros44012

Üye
peki benim tel replika recovery modda çince hiç bi şey anlamıyorum yanlış bi şey yaparım diye korkuyorum nasıl olcak

mcnpl4

mcnpl4

Üye
replika icin yukleyemezsin bunu. ona rom yoktur muhtemelen fazla kurcalama bozabilirsin

alpatros44012

Üye
peki

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
hocam teşekkür ederim de bu hatalar dedigin video da renkler karısıyor demişsin ya harbiden karşıyor mu :/ @
Round-Saturn

prometeous

Üye
bluetooth kulaklıkla gelen armalarda görüşme sorunu vardı cm romlarda. bunda deneyen oldumu?

kursat1010

Üye
Konu harici bir sorum olacak..
romu kurdum o romda çok stabil ama şarj çok çabuk bitiyor ve dehşet ısınma var bu konuda yardımcı olabilirmisin...

Enisina

Üye
Paylaşım için teşekkürler. Asphalt 8 gta san andres gibi oyunlarda sıkıntı varmı ?

Üst Alt