Samsung Galaxy S3 Mü Yoksa Samgung Galaxy S4 Mini Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

hangisi

• Kullanılan toplam oy
    17
storm_fb

storm_fb

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 Mü Yoksa Samgung Galaxy S4 Mini Mi?
arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum 2 si arasında ne gibi farklar var... hangisini tavsiye edersiniz malum akıllı telefonda özellikler önemli kullanış açısından özellik açısından bilgilendirirseniz sevirim...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
s3ün kamerası daha iyi.
S4 mininin batarya ve rami. Kaba olarak böyle diyebilirim.

tomy1925

tomy1925

Üye
arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum 2 si arasında ne gibi farklar var... hangisini tavsiye edersiniz malum akıllı telefonda özellikler önemli kullanış açısından özellik açısından bilgilendirirseniz sevirim...
s4 mini s3 den daha iyi bence.!1.5 GB ram var yanılmıyorsam s3 de ise 1 GB ram var. 42 mb/s veri indirmehızı var s3 de ise bu hız 21 mb/s s3 ün ise ustunlugu çözünürlük ve piksel olarak s4 miniye göre daha iyi:spr

Son düzenleme:
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
s4 mini s3 den daha iyi bence.!1.5ram var yanılmıyorsam 42 mb veri indirmehızı var s3 de ise bu hız 21 mb s3 ün çözünürlük ve piksel olarak s4 miniye göre daha iyi:spr
çözünürlük iyi ancak yan yana getirildiğinde s4 mininin ekranı daha canlı duruyor:)

esmeran3

esmeran3

Üye
kardeşim ikiside çok güzel telefonlar bence ama s4 mini almanı tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: tomy1925

KırcalıHolding

Üye
Kesinlikle ş4 mini

• Beğen
Tepkiler: tomy1925
storm_fb

storm_fb

Üye
    Konu Sahibi
s4 mini dahamı ön planda şimdi yorumlar ve tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar....:heyo2::maxicep:

esmeran3

esmeran3

Üye
aynen kardeşim :)

MaxipmaN

Üye
şu minilere ara ürün deme saçmalığını anlamıyorum s4mini 1.7ghz çift çekirdek performansı veriyosa sorun yok ara olsa nolur ki saçma gidip s4mini almayı düşünüyorum ama fiyatı inmiyo sanki s3 tank gibi berbat bi kasa var

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
şu minilere ara ürün deme saçmalığını anlamıyorum s4mini 1.7ghz çift çekirdek performansı veriyosa sorun yok ara olsa nolur ki saçma gidip s4mini almayı düşünüyorum ama fiyatı inmiyo sanki s3 tank gibi berbat bi kasa var
ara ürün olmasını destek açısından sıkıntı yapıyorlar o zaman herkes amiral gemisi alsın. Ara ürün olması bir sıkıntı yaratmıyor s4 mini için 4.3 dağıtılmaya başlandı. Kitkatta açıklandı ancak 5 hakkında bilgi yok.

Invoke

Invoke

Üye
S4 mini daha kibar.

xxsavasxx2

Üye
s3 al öle bir hata yapma s4 mini bir kere çift çekirdek qhd ekrana sahip ama s3 4 çekirdek işlemci amoled ekran 720x1280 hd ekrana sahip