Telefon Tavsiyesi Samsung Galaxy S3 Mü Galaxy S4 Mini Mi???

Sponsorlu Bağlantılar

cimbomlu52

cimbomlu52

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 Mü Galaxy S4 Mini Mi???
samsung galaxy s3 ve galaxy s4 mini arasında kaldım.

hangisi daha iyi , hangisini almalıyım karar veremiyorum.

sadece bu iki telefon için yorum yazarsanız sevinirim.

barisctn94

barisctn94

Üye
usta ben de ıkısı arasında kalmıstım s3 almaya karar verdım en kısa zamanda almayı planlıyorum.

Son düzenleme:
cimbomlu52

cimbomlu52

Üye
    Konu Sahibi
s3 ekranı büyük kullanabilrimiyim s4 mini küçük ama sanki digeri daha iyiymiş gibi. öyle kararsızımki .hee bunu almalıyım dedirtecek bir açıklama bekliyorum bu nedenle konu actım

mcnpl4

mcnpl4

Üye
surumle ilgili guncelleme takintin yoksa yani aldigin gibi rom root bulastirmadan kullanacaksan s4 mini daha iyi.

47MaDo47

47MaDo47

Üye
S4 mini al sen

cimbomlu52

cimbomlu52

Üye
    Konu Sahibi
surumle ilgili guncelleme takintin yoksa yani aldigin gibi rom root bulastirmadan kullanacaksan s4 mini daha iyi.

kesnlikle aldıgım gibi kullanacagım hiç ugraşamam öyle şeylerle.ama yani s4 almamı gerektirecek sebep ne_neden onu secmeliyim bunları ögrenmek istiyorum

Invoke

Invoke

Üye
s3 ekranı büyük kullanabilrimiyim s4 mini küçük ama sanki digeri daha iyiymiş gibi. öyle kararsızımki .hee bunu almalıyım dedirtecek bir açıklama bekliyorum bu nedenle konu actım

İkisi dışında öneri de bulunsak oluyor mu? :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
S4 mini kullanıcısı olarak şunu söyleyeyim ikisinide al eline incele kararını ver ben s3ü çok önce çıktığı için ve rami için almadım. Kamera olarak s3 s4 miniden iyi ancak s4 minini galeri yazılımı ile bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum çünkü alternatif kamera yazılımları çok daha iyi çekiyor.

Bunların dışında tek el kullanımı iyi ve bi arkadaşımda s3 var onun ekran hd olmasına rağmen benim telefonu eline aldığında senin çözünürlük daha iyi renkler daha canlı duruyor dedi :ah hiç bozuntuya vermedim bende ama cidden ekran çok iyi hd değil ama sanırım ekran küçük pixel sıklığından kaliteli görüntü veriyor.

S3ten daha şık duruyor tek elle kullanıma uygun. Ama oyunlarda optimize sorunu var asphalt 8de kasmıyorken subwayde kasabiliyor ilginç. Ama root yapanlar bu sorunların ortadan kalktığını söylüyor bence 4.3 s4 mini için iyi olacak ne zaman gelecek bilinmez. S3ten daha havalı duruyor 1 adında s4 var 2 bu telefonu s4 sananlar var :D

Yani demek istediğim birbirine artı yönleri var bana kalırsa s4 al derim bataryası mükemmel onuda söyleyeyim bu kadar beklemiyordum. Normal kullanımda 2 gün gidiyor oyun internet falan kullanırsan yine 1 gün gidiyor

Luck Star

Luck Star

Üye
s4 mini al yeni olan her zaman iyidir.

edit: çoğu zaman :)

enterneoll

enterneoll

Üye
ekranı küçük seviyorsan s4 mini ama boyut önemli değil diyorsan şiddetle s3

King_ata

King_ata

Üye