Öneri Samsung Galaxy S3 Mini

Sponsorlu Bağlantılar

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 Mini
Arkadaşlar Samsung Galaxy S3 Mini'ye root nasıl atılır aradım aradım bulamadım android sürümü 4.2.2 model numarası GT-I8200Q

veli-_-802

veli-_-802

Üye
Kingo Androit Root diye bir program var forumda var. O programı kurup çok kolay bir şekilde root yapabilirsin. Ben böyle yaptım memnunum.:)

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Link atar mısın kardeşimROOT FAİLED ve server error hatası verdi kardeşim senin dediğin programdan yaparken...

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Kardeş Windows Xp'de İşe Yaramaz 7,8'de At Kingoo Root'la

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Windows 7 kullanıyorum zaten kardeş ama olmadı yine driverlar falanda yüklü

ykpknl

ykpknl

Üye
s3 miniye 4.2.2 mi geldi bende niye 4.1.2 var ???

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Valla bilmiyorum kardeşim telefonu daha 3 gün oldu alalı wireless ile bağlandım sürümü 4.2.2 güncelledi

ykpknl

ykpknl

Üye
Orjinal telefon mu ??

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Evet orjinal 729 TL'ye aldım teknosa'dan

ykpknl

ykpknl

Üye
mümkünse bi ekran görüntüsü atabilirmisin ?

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Tam olarak ne görüntüsü ve nasıl atçam buraya bilmiyorum resim yüklemeyi

ykpknl

ykpknl

Üye
cihaz hakkındaya gir orta tuşlan beraber kilit tuşuna bas ekran görüntüsü al snra buraya gir resmi yükle yükledikten snra doğrudan bağlantı linkini kopyala buraya yapıştır uzun gbi görünüyo ama kısaa :D

• Beğen
Tepkiler: Desaparecido9454
Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi

ykpknl

ykpknl

Üye
modeller farklıymışş bee ikiside s3 mini ama sendelki bu sonradan s3 mininin bi modeli daha çıkmıştı ondan

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Buna bi türlü root atamadım ne hikmetse olmuyor

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Keşke bizim modelde seninkiyle aynı olsa root atmaya gerek yok boşver hocam. :ehe

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
    Konu Sahibi
Öyle diyorsunda kardeşim bi dünya gereksiz şeyler var root olmadan da erişim olmuyor

ykpknl

ykpknl

Üye
o telefon bi ara model gbi bşe yani ona göre bşey bulman zor olacak ondan umudu kess

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Öyle diyorsunda kardeşim bi dünya gereksiz şeyler var root olmadan da erişim olmuyor
Hocam uygulama yöneticisinden ekranı en sağa sürükleyin adını hatırlamıyorum o kısımda bütün uygulamalar gözüküyor hemen hemen çoğu uygulamayı devre dışı bırakabiliyoruz yokmuş gibi gözüküyor yani arkaplanda çalışmıyor rami rahatlatabiliyoruz böyle. Root olmadan. :)

• Beğen
Tepkiler: Desaparecido9454
ykpknl

ykpknl

Üye
Hocam uygulama yöneticisinden ekranı en sağa sürükleyin adını hatırlamıyorum o kısımda bütün uygulamalar gözüküyor hemen hemen çoğu uygulamayı devre dışı bırakabiliyoruz yokmuş gibi gözüküyor yani arkaplanda çalışmıyor rami rahatlatabiliyoruz böyle. Root olmadan. :)
ama yinede gereksiz yer kaplıyo telefonda mesela ben orjinalle gelen herşeyi sildim gereksiz şeyler :D :D

Üst Alt