Samsung galaxy s3 mini

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nostambe

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s3 mini
Galaxy S3 mini aldım.yalnız oyun yüklerken sürekli telefon hafızasına yüklüyor.hafıza kartına nasıl çewirebilirim kayıt yerini

omeren313

omeren313

Üye
kardes memnunmusun bende almayi dusunuyorum piksel sorunu falan varmi cidden bide oyunlari rahat oynatiyormu k.bakma yeri degil ama yardimci olursan minnettar olurum

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
Galaxy S3 mini aldım.yalnız oyun yüklerken sürekli telefon hafızasına yüklüyor.hafıza kartına nasıl çewirebilirim kayıt yerini

kardeş androidde hep oyunun dosyalarını android obb ye atıyor onu hafıza kartına taşıyıncada oyun çalışmıyor tek yolu root diye biliyorum ama s3 mini için daha yok galiba

ekinoks_26

ekinoks_26

Üye
bende çok araştırıp hakkında fazla bilgi bulamadan tereddütle aldım ama güzel beğendim memnunum dostum öyle bahsettikleri piksel olayı felan hikaye s3 ten çok bi eksiği yok birçok özelliği mevcut s-voice ekrana bakarken açık kalması vs akılllı uygulamaların çoğu var boyut güzel 1gb ram oldukça iyi ve jellybean gayet stabil çalışıyor ilk izlenimlerim bu şekilde tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: bysantraleqo
alaStar

alaStar

Üye
kardeş androidde hep oyunun dosyalarını android obb ye atıyor onu hafıza kartına taşıyıncada oyun çalışmıyor tek yolu root diye biliyorum ama s3 mini için daha yok galiba
Kardeş android diye genellemezsen sevinirin lg de öyle bi sıkınt yok telefon kendiliğinden hafıza kartına atıyor :oke: :ehe

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Arkadaşlar öncelikle cihaz parasının hakkını veriyor 4 gb depolama alanı var sd karta taşıma olayı yok kendi sd kartını sanal depo olarak görüyor başka eksiği yok tavsiye edilir

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye

Kardeş android diye genellemezsen sevinirin lg de öyle bi sıkınt yok telefon kendiliğinden hafıza kartına atıyor :oke: :ehe

ana ! ne yani şimdi 2 gb lik bir oyunun data dosyalarının tamamını hafıza kartına atıpta mı oynuyorsun valla biz bunu cihaza root atmadan kesinlikle oynayamıyoruz ilk defa duydum demek ki böyle mübarek cihazda varmış

bejum3

bejum3

Üye
tavsiye ederim bende 1 hafta once s3 mini aldim gayet memnunum

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Root Atman Lazım Oda Şimdilik O Cihaza Yok Yakında Patlatırlar 1 aya Kalmaz Bekle İdare et Hayırlı Olsun Bu Arada :nazar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt