Samsung galaxy s3 mesajlar bölümüne şifre koyamiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

esmerboy22

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s3 mesajlar bölümüne şifre koyamiyorum
oncelikle herkese merhabalar;samsung telefonumunun belli bölümlerine şifre koyamıyorum malum telefon yenı olunca herkes eline alıp incelemek istiyor.özel kısımlara kimsenın girmesini istemiyorum.mesajlar bölümüne kimse giremesın diye şifre koymak istiyorum.içerik cok fazla olunca ben bulamadım anlayamadım.bunu nasıl halledebilirim değerli arkadaşlardan yardım bekliyorum..

!HaYaLeT!

!HaYaLeT!

Üye
hayırlı uğurlu olsun :oke:

esmerboy22

Üye
    Konu Sahibi
bumu cvp sadece:)teşekkür ediyorum

- - - Eklendi - - -

Yokmu bu soruna yardimci olacak arkadas;((yardim bekliorum arkadaslar...

CILGINTURK

Üye
telınızın ısletım sıstemı nedır android ıse googla android mesaj sıfreleme programı vs. yazarak bulabılırsın

hayırlı olsun

esmerboy22

Üye
    Konu Sahibi
bu telefonun kendi icerisindeki menude boyle bi oZellik yokmu.illlaki uygulama yuklememmi lazim?tesekkur ediorum

CILGINTURK

Üye
s3 kullanmadıgımdan dolayı bilemicegım :(

esmerboy22

Üye
    Konu Sahibi
Nasil bir telefondur arkadas gozunu kirpsan goruorda,en dandik telefonda olan sifreleme sistemi yok.illa uygulama indircez yani;(

CILGINTURK

Üye
uygulama ındırmesınde bırsey yok kı 200 300 kb lık bır dosya yanı nıye bu kadar sınırlendırdı telefon sızı anlamadım :)

cesmecaca

Üye
Bende Samsung Galaxy Ace Kullanıyorum Buragın Dedıgı Dogrudur Bunu Bende Bılmıodum Buragın Dedıgını Yapdım Ve Oldu Dur Sana Nerden Attıgımın Lınkını Atıyım play.google.com/store/apps/details?id=com.magis.kilit&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5tYWdpcy5raWxpdCJd Buna Gırıp Indırırsen Rahatca Sıfre Koyabılırsın....

• Beğen
Tepkiler: Mert-77

dark0045

Üye
konu güncel mi bilmiyorum arkadaşlarda kişisel>güvenlik>cihazı şifrele kısmındaki buton aktif değil ise önce ekran kilit seçeneklerine gelip bir şifre belirledikten sonra cihaz şifrele aktif oluyo

giyotin67

giyotin67

Üye
s3 lerde mesaj ve foto şifreleme gibi bi özellik yok bu büyük bi eksiklik....

burak_aei

Üye
konu güncel mi bilmiyorum arkadaşlarda kişisel>güvenlik>cihazı şifrele kısmındaki buton aktif değil ise önce ekran kilit seçeneklerine gelip bir şifre belirledikten sonra cihaz şifrele aktif oluyo

arkadaşlar yukarıda arkadaşımızın google play!den paylaşmış oldugu programda google play'e de şifre koymamız gerekir ayarlarada yoksa programı kaldırıp rahat rahat girebilirler dikkat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mert-77

Mert-77

Üye
Sağolasın, linkteki uygulama çok iyi :tşk:

Üst Alt