samsung galaxy S3 mesaj sesi mp3 olabiliyormu?

Sponsorlu Bağlantılar

xPaSHax

xPaSHax

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy S3 mesaj sesi mp3 olabiliyormu?
selam arkadaslar bu galaxy s3 un mesaj sesını bırturlu degıstıremedım ılla orjınal mesaj seslerı kullanılıcak onlarda cok kısık calıyor bunun bı formulü varmı acaba?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
müzik çalarda bi müziğin üstüne basılı tut ordan yapacaksın

- - - Eklendi - - -

xPaSHax

xPaSHax

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

yok dostum orda sadece telefon zil sesi,alarm sesi,ve kişiye özel zil sesi atama var mesaj sesı yok

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Xperia Pro'da Ayarlar > Ses > Bildirim sesi > müzik kitaplığı'na girerek yapıyorum. Samsunglarda nasıl bilmiyorum.

xPaSHax

xPaSHax

Üye
    Konu Sahibi
bı turlu cozemedım yaw delırıcem mesaj gelıyomu gelmıyomu duymuyosunuz bıle cepteyken

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
O kadar hoparlörü kötü?

xPaSHax

xPaSHax

Üye
    Konu Sahibi
hoparloru iyi zıl sesını mp3 yaptıgında duymaman ımkansız muzık dınlerkende aynı ama mesaj seslerı acayıp kısa 1 yada 2 sanıye gelıp gelmedıgını anlamıyosun bıde mesaj seslerı cok kısık yaw

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
vay anasını millette para var hemen s3 almış

KayraBey

KayraBey

Üye
Markete gir.Zedge yaz arattır ve yükle.Bu program sayesinde istediğin müziği yada sesi ayarlayabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: seckinkoybasi ve Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Markete gir.Zedge yaz arattır ve yükle.Bu program sayesinde istediğin müziği yada sesi ayarlayabilirsin.

Bende kullandım :) Ama programlar beni sarmıyor, hep sistemin kendi özelliklerini kullanmak istiyorum. RAM meselesi :ehe

xPaSHax

xPaSHax

Üye
    Konu Sahibi
yok dostum zedgede kullansan sadece zıl sesı yapabılıyorsun mesaj sesıne care bulamadım :=)

yalniz62

Üye
Samsung Galaxy S3'te ayarlardan zil sesi değiştirmek istediğinizde seçeneklerde müzik dosyalarınız listelenmiyor, veya müzik dosyalarınızı seçmenizi sağlayan bir ayarda bulunmuyor. Zil sesi, alarm, mesaj veya bildirim seslerini kendi istediğiniz müzik dosyalarını listede görebilmek için "sdcard" da klasör oluşturmanız gerekiyor.

/sdcard/media/audio/Alarms
/sdcard/media/audio/Notifications
/sdcard/media/audio/Ringtones
(Eğer dizinde bu klasörler yoksa, yeni klasör oluşturup, aynı isimleri verin)

Bu dosyaların içine istediğiniz müzikleri atın, daha sonra ayarlardan zil sesi veya diğer sesleri değiştirirken listede bu klasörlere attığınız müzikleri de görüntüleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: woo3, petr1905 ve sssssaDDFD
MasteLaa

MasteLaa

Üye
Samsung Galaxy S3'te ayarlardan zil sesi değiştirmek istediğinizde seçeneklerde müzik dosyalarınız listelenmiyor, veya müzik dosyalarınızı seçmenizi sağlayan bir ayarda bulunmuyor. Zil sesi, alarm, mesaj veya bildirim seslerini kendi istediğiniz müzik dosyalarını listede görebilmek için "sdcard" da klasör oluşturmanız gerekiyor.

Bu dosyaların içine istediğiniz müzikleri atın, daha sonra ayarlardan zil sesi veya diğer sesleri değiştirirken listede bu klasörlere attığınız müzikleri de görüntüleyebilirsiniz.
Ellerine sağlık kardeşim :)

abandonware

abandonware

Üye
valla Allah seni inandırsın senin mesaj sesi yazısını okudurken benim telefona mesaj geldi sonra ne yazacağımıda unuttum.

kreojen

Üye
Kardeş dediklerini aynen yaptım ve listede şarkılar göründü aynen ama bu defa da hiç ses çıkmıyo. Geri kendi orjinal msj seslerinden seçiyorum onlarda ses geliyo ama kendi şarkılarımı msj sesi yapınca gelmiyor.

- - - Eklendi - - -

Kardeş dediklerini aynen yaptım ve listede şarkılar göründü aynen ama bu defa da hiç ses çıkmıyo. Geri kendi orjinal msj seslerinden seçiyorum onlarda ses geliyo ama kendi şarkılarımı msj sesi yapınca gelmiyor.

snaykeder

snaykeder

Üye
Mp3 formatında mesaj sesi çalmaz müzik dosyasını döndürmeniz gerekir. S3 te böyle bir kısıtlama yapmıslar nedense

Üst Alt