Galaxy S3 i9300 Samsung galaxy s3 marshmallow 6.01 CyanogenMod-13-0-20151226-NIGHTLY ve ResurrectionRemix 5.6.+

Sponsorlu Bağlantılar

eiup

eiup

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s3 marshmallow 6.01 CyanogenMod-13-0-20151226-NIGHTLY ve ResurrectionRemix 5.6.+
CyanogenMod 13 hatalari giderildi ekran isiginda titreme resetleme hatalari giderildi. ResurrectionRemix de resetleme sorunu olduğunu soyleyen arkadaslar var.
Cm-13 de problem yok suan ...

RECOVERY MODA GİRMEK İÇİN AÇMA GÜÇ VE HOME TUSUNA BASARAK GİREBİLİRSİNİZ RECOVERY MODA GİRDİKTEN SONRA WİPE FACTORY FORMAT,WİPE CACHE YAPIN DAHA SONRA İNSTAL ZİPE GİREREK SD kart İÇİNE ATTIĞINIZ ROM DOSYASINI SEÇİP İNSTALL ROM DEYİP ROMU YÜKLEYİN DAHA SONRA GAPPS DOSYASINI AYNI ŞEKİLDE KURUN VE RESTART YAPIP ROMUN AÇILMASINI BEKLEYİNİZ İYİ GÜNLERDE KULLANIN.

TELEFONUNUZDA OLUŞABİLECEK SORUNLARDAN BEN VE MAXİCEP SORUMLU DEĞİLDİR....

Rom:cm-13 sorunlar giderildi optimize edilmis ...

Rom:ResurrectionRemix gelistirme asamasinda

GApps:

Ekran goruntusu videosu:

Ram performans testi...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: revolt25, morki05, sudanbilisim ve 1 kişi daha

AHKE

AHKE

Üye

Ugrasmayın unofficalle official cm13 cıkmış hadi yine iyisiniz=) bende note 2 ye bekliyorum s3 e çıkmışsa note 2 ye de kesin çıkar

baronsavas

baronsavas

Üye

Ugrasmayın unofficalle official cm13 cıkmış hadi yine iyisiniz=) bende note 2 ye bekliyorum s3 e çıkmışsa note 2 ye de kesin çıkar
dostum konu açıp takibini yaparsan daha güzel olur bence:yuru

mcnpl4

mcnpl4

Üye
vay be s3 icin cynaogenmod cikarmis:D kim gelistiriyor acaba

AHKE

AHKE

Üye
vay be s3 icin cynaogenmod cikarmis:D kim gelistiriyor acaba
Pinky diye cyanogenmod grubundan biri galiba fotolarda Kernelin orda Pinky yazıyor
Note2 ye de o bakıyordu bakalım note 2 içinde bekliyorum =)

eiup

eiup

Üye
    Konu Sahibi

Cm 13 u yukledim telefonuma kurdum ve hatalarla sorunlarla dolu ekranda isiklar yanip sonuyor uygulamalar da hata veriyor kamera durdur hatasi gibi yani daha optimize edilmemis ben konu basliginda yazdim paylastigim rom da cm 13 tabanli ama optimize edilmis hic problem yok ve kendim.bizzat kurdum denedim nexus 6 kullaniyorum hissi veriyor takilma yok donma yok AHKE ARKADASİM BURDA KENDİN KULLANMADİGİN HATALİ BİR ROMU KİMSEYE ONERME ...
ResurrectionRemix-M-v5.6.0 kullanip denedigim 6.01 marshmallow ve nexus 6 dan hicbir farki yoktur konu basliginda video paylastim izleyebilirsiniz

-Oruc

-Oruc

Üye
Cm 13 u yukledim telefonuma kurdum ve hatalarla sorunlarla dolu ekranda isiklar yanip sonuyor uygulamalar da hata veriyor kamera durdur hatasi gibi yani daha optimize edilmemis ben konu basliginda yazdim paylastigim rom da cm 13 tabanli ama optimize edilmis hic problem yok ve kendim.bizzat kurdum denedim nexus 6 kullaniyorum hissi veriyor takilma yok donma yok AHKE ARKADASİM BURDA KENDİN KULLANMADİGİN HATALİ BİR ROMU KİMSEYE ONERME ...
ResurrectionRemix-M-v5.6.0 kullanip denedigim 6.01 marshmallow ve nexus 6 dan hicbir farki yoktur konu basliginda video paylastim izleyebilirsiniz

daha dogaldır bu hatalar cünkü test sürümü bunlar beta sürümüne geçtiginde herşey düzelmeye başlar biraz sabırr

eiup

eiup

Üye
    Konu Sahibi
daha dogaldır bu hatalar cünkü test sürümü bunlar beta sürümüne geçtiginde herşey düzelmeye başlar biraz sabırr
Dogru biliyorum zaten suan sorunsuz calisan ResurrectionRemix in yayinladigi rom problemsiz bunu anlatmaya calisiyorum

mcrsft

mcrsft

Üye
Telefon kaçak İmei ve hatta herhangi bir sorun çıkar mı?

ciwano0114

Üye
Android 6 için erken diye düşünüyorum. .
Yükledim ama çok eksikleri var. Önemli bir yenilik te göremedim.

5.1 stabil rom çok iyi şimdilik
Dokdo yada ressuraction

eiup

eiup

Üye
    Konu Sahibi
Telefon kaçak İmei ve hatta herhangi bir sorun çıkar mı?
Kayit alman lazim forumda daha once acilmis konular var
Android 6 için erken diye düşünüyorum. .
Yükledim ama çok eksikleri var. Önemli bir yenilik te göremedim.

5.1 stabil rom çok iyi şimdilik
Dokdo yada ressuraction
Cm 13 un yayinladigi romda eksikler var hemde cok ama ResurrectionRemix in yayinladigi 6.01 romda eksik goremedim

ciwano0114

Üye
Kayit alman lazim forumda daha once acilmis konular var

Cm 13 un yayinladigi romda eksikler var hemde cok ama ResurrectionRemix in yayinladigi 6.01 romda eksik goremedim

Tamamen türkçeye çevrilmemis ti hatırladığım kadarıyla.
Bir de lolipop tan artıları nedir söyler misin dostum?

eiup

eiup

Üye
    Konu Sahibi
Tamamen türkçeye çevrilmemis ti hatırladığım kadarıyla.
Bir de lolipop tan artıları nedir söyler misin dostum?
S3 de ram sorun biliyorsun lollipop u kullaniyordum bende bos ram 250 idi en fazla bunda 490 gordum diyebilirim 20 uygulama actim 180 bos ram vardi buda yeterli bi sebep bug yok donma takilma yok cm 13 tabanli zaten cm 13 sorunlari giderene kadar beta surumunu yayinlayana kadar ResurrectionRemix ideal bence

sudanbilisim

sudanbilisim

Üye
rom mu kurdum bence gayet başarılı ama bazı eksikleri var(ekran resmini alamadım ) 2 gündür kullanıyorum hiç takılma kasma olmadı

Nevarres

Üye
Nasıl donma takılma yok anlamıyorum. Telefonu kilitlediğinizde hemen açmayı denediniz mi? Orada ekran hatası ve gecikme oluyor bu her seferinde var. Bazen telefon sapıtıyor menü ekranı geç geliyor.

baronsavas

baronsavas

Üye
5.1 final sürümünü kullanıyorum. buna geçmelimiyim dostum

eiup

eiup

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl donma takılma yok anlamıyorum. Telefonu kilitlediğinizde hemen açmayı denediniz mi? Orada ekran hatası ve gecikme oluyor bu her seferinde var. Bazen telefon sapıtıyor menü ekranı geç geliyor.
Ses acma power tusu ekran video ses kisma power tusu ekran goruntusu..
5.1 final sürümünü kullanıyorum. buna geçmelimiyim dostum
Tavsiye ediyorum
Cm 13 de oluyor evet benim paylastigim rom stabil ResurrectionRemix hic problem yok

Serdar reis

Serdar reis

Üye
Merhaba bende kurdum güzel ama ses çok düşük telefon çaldığında duymuyorsunuz.bu sorunu düzeltmenin bir yolu varmı acaba.

Emre

Üye
Bunu gören S6 kullanıcıları

• Beğen
Tepkiler: snapdroid, muhammettvurucu, revolt25 ve 2 diğerleri
AHKE

AHKE

Üye
Ben sadece haber vermek icin yazdim rom kuranlar bilirler ki ilk surumde hatalar olabilir ki soledigim rom offical cm bu grup ondan kaynak kodlarini aliyor kendilerine gore ozellestiriyor

Üst Alt