samsung galaxy s2 rom root yükleme yardım !

Sponsorlu Bağlantılar

dreamwalker1979

dreamwalker1979

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy s2 rom root yükleme yardım !
arkadaşlar n8 i takas edip s2 aldık bunda yazılım yükleme ne kadar zor geldi anlatamam :-)) 2 3 gündür androidi kurcalıyorum cıkamadım işin içinden beni yönlendirecek bilgili arkadaşalrdan yardım bekliyorum modiye yazılımlar nasıl ne degişmiş hangi sorunlar giderilmiş yada hangi yazılımı nasıl yüklemek gerekir yardımcı olursanız sevinirim kafam epey karıştı..sırasıyla yapmam gereken işlemleri söylermisiniz ilk önce root yapılması gerekiyor beceremedim artık romu bir kenara bırakın :-)) sırasıyla hangi işlemleri yapacağım?

gt-ı9100
android sürümü :2.3.3
ana bant sürümü : ı9100xxke7
kernel sürümü: 2.6.35..7 -ı9100xwkf3-cl276555 root dell1012
yapım numarası:gıngerbread,xwkf3

dreamwalker1979

dreamwalker1979

Üye
    Konu Sahibi
gözünü sevim symbiancıların su ana kadar 50 mesaj gelirdi :-)) androidciler nerdesiniz ? kimse kullanmıyormu bu cihazı.satıp n8 e gerimi dönsem acaba ? :-)) dosyalar kafamı karıştırdı root yöntemleri karışık ve çeşitli biri acıklarsa memnun olacağım

muscler

muscler

Üye
ilk önce root yapcaksın bunun için odin ve superoneclick yüklemen lazım . bu arada root işlemi tehlikelidir herhangi bir hatada telefon brick olur ve garanti dışı işlem yaptığın için garanti kabul etmez dikkatli olman lazım

burda eleman detaylı anlatmış (ingilizce)

How To Root The Samsung Galaxy S II - Part 3

dreamwalker1979

dreamwalker1979

Üye
    Konu Sahibi
ilk önce root yapcaksın bunun için odin ve superoneclick yüklemen lazım . bu arada root işlemi tehlikelidir herhangi bir hatada telefon brick olur ve garanti dışı işlem yaptığın için garanti kabul etmez dikkatli olman lazım

burda eleman detaylı anlatmış (ingilizce)

How To Root The Samsung Galaxy S II - Part 3
,

çok şükür üstad el attın zar zor sanırım root attım root ladıktan sonra o 2 proğram kurulu simdi bana uygun ve iyi bir rom tavsiye edebilirmisin? sarjı az yiyen romlar varmış ısı problemi olmayan öyle deniyor :-)) sanırım rootladım teli..ortalık rom dolu bide rom yükleme anlatımlarıda karışık degişik yüklemeler mevcut yardımcı olursan minnettar kalırım bir öğrensem :-))

muscler

muscler

Üye
kernel kısmında rooted yazıyorsa ya da super user diye bi uygulama varsa menüde telefonu rootlamışsındır demekti

bu arada

sana litening romu öneririm

kurulumu çok kolay dosyayı indiriyorsun winrarla açıp içindekini çıkarıyorsun sonra telefonu download moduna alıyorsun odini açıp pda yazan kısımda rar dan çıkardığın dosyayı seçiyorsun ve kuruyorsun bu kadar basit

indirme linki:

bu videoda detaylı olarak ne yapıldığı anlatılıyor

bu videodada litening romun nasıl birşey olduğunu gösteriyor .

dreamwalker1979

dreamwalker1979

Üye
    Konu Sahibi
üstad rooted yazmıyor demek beceremedik ama proğramlar kurulu... :-)) ilk önce odinle kernel dosyasını attım sonra SuperOneClickv2.1.1 i kullandık ama yanlış yapmışız.doğru dosyaları bana bulabilirmisin kernel üstte zaten odinle atılacak dosya ve SuperOneClickv2.1.1 atılacak dosya bunlardan bir mi sadece kullnılacak yoksa ? odinle attıgımda acılışta ünlem vardı sonra SuperOneClickv2.1.1 ile yapınca gitti ünlem işareti vecwm ve süperuser proğğlamları kurulu su an bir sırayı atladım sanırım..

gt-ı9100
android sürümü :2.3.3
ana bant sürümü : ı9100xxke7
kernel sürümü: 2.6.35..7 -ı9100xwkf3-cl276555 root dell1012
yapım numarası:gıngerbread,xwkf3

aynen bunlar yazılı

muscler

muscler

Üye
hayır yapmışsın root dell1012 yazıyor kernel değişmiş rootlamışsın hayırlı olsun

dreamwalker1979

dreamwalker1979

Üye
    Konu Sahibi
hayır yapmışsın root dell1012 yazıyor kernel değişmiş rootlamışsın hayırlı olsun

hiç kurcalamadan da orda yazılan oydu ama kurcalayınca sadece 2 proğram yüklendi :-)) denerim olursa yazarım tecrübeleri aktarırım belki başka arkadaşlar yararlanır teşekkürler...ama su root olayını halen iyi anlamış degilim iyice araştırıp aktaracağım burda kolay gelsin...

higlift

higlift

Üye
bende yeni başladım s2 aldım biraz kullnim root yapmayı düşünüyorum bemin için ii bir kaynakk

tşk.

Üst Alt