Samsung Galaxy s2 Çift Dokun özelliği hk

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

phantomsahin

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy s2 Çift Dokun özelliği hk
Arkadaşlar Merhaba ;

yeni aldığım samsung galaxy s2 telefonumun ayarlar kısmını kurcalarken birşey farkettim. çift dokun özelliği sayesinde telefonun üstü kısmına(kulaklık takılan yere) hafifçe 2 kere vurup "Babamı ara " şeklinde komut verip arama yapabileceğim yazıyor.Hatta senronizasyon için deneme yaptırıyor ve dokunmamı algılıyor Bravo Diyor.

Sorunum Şu ;

Ben bu özelliği gördükten sonra denemek amaçlı telefonu kapatıp açtıktan sonra iki kere dokunup babam'ı ara dedim ama hiçbir tepki vermedi. Hangi yöntemi denediysem olmadı. Bu özelliliğin olduğu sayfada aktifleştirme var açık-kapalı şeklinde. Orası Açık Konumunda.yani özellik aktif.

Peki Neden yapamıyorum Sizce. Ayarlar'dan yaptığımda çift dokunuyorum sorun yok. fakat normal ana ekrandayken dokunuyorum babam'ı ara diyorum tepki yok.

Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi ?

----------Eklendi @ 17:25:29 ---------- Yazıldı @ 16:46:42 ----------

Hiçbir arkadaşıamızın konu hakkında fikri yokmudur? Bu Özelliği Kullanan Galaxy S2 Kullanıcısı Falan ??

----------Eklendi @ 17:35:45 ---------- Yazıldı @ 17:25:29 ----------

Bu Telefonun Bu Özelliğini kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum...

tuzluca76

tuzluca76

Üye
Babam örnek olsun diye yazılmıştır bence, rehberdeki bir ismi söylemeyi dene :)

bagatur58

Üye
bu özelligi biliyorum denemedim ama baban senin listende babam diyemi kayitli listedeki ismi söyleyerek arama yapabilirsin heralde

phantomsahin

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardeşim yaa onla alakası yok. Ekranda Tap&Speak Yazıyor.Hafifçe dokunuyorum Sonra konuşuyorum.Youtube'da videosunu izledim aynını yapıyorum ama olmuyor...Bu Özelliği kullanan olsa o yardımcı olurda yok galiba kimse.Aslında Süper bir Özellik. Iphone 4S Özelliği !!!

blacktalon

blacktalon

Üye
genelde bu özellik arızalı olur çünkü tam türkçe algılama olmuyor orjinali ingilizce olduğu için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt