Samsung Galaxy S2 Android JB 4.1.2 Resmi Test Sürümü + Root [DETAYLI ANLATIM]

Sponsorlu Bağlantılar

yasinzz

Üye
Kardesim oncelikle eline emegine saglik. Romu yukledim sorun yok ama root ve siyah karneli yukleyince telefon acilmiyor. Karnelin logosu yanip sonuyor surekli. Bir fikrin varmi. Yapan arkadaslar nasil yapti acaba.
kernel jelly icin degıldır 4.1.1 siyah kernel yuklersen sorununu cozebılrsın aynısı bana oluyordu .)

haggar73

haggar73

Üye
kernel jelly icin degıldır 4.1.1 siyah kernel yuklersen sorununu cozebılrsın aynısı bana oluyordu .)

Bilgi icin tesekkurler kardesim. 4.1.1 jelly room daha once yuklemistim hosuma gimedi. 4.1.1 siyah karnel aynis mi demek oluyor. Kusura bakma androidde yeniyim. Siyah karnel olarak aradim forumda bulamadim. 4.1.1 siyah karnel link verirseniz sevinirim.

custave

custave

Üye
4.1.2 de flash player yukledim calismiyo nedendir

calypso16

calypso16

Üye
imei silinmesi olayı nedir?

coolbey

Üye
sürekli "com.sec.android.app. clockpackage" hatası veriyor.

osicik

Üye
Bilgi icin tesekkurler kardesim. 4.1.1 jelly room daha once yuklemistim hosuma gimedi. 4.1.1 siyah karnel aynis mi demek oluyor. Kusura bakma androidde yeniyim. Siyah karnel olarak aradim forumda bulamadim. 4.1.1 siyah karnel link verirseniz sevinirim.
arkadaşlar bu rom sadece üstündeki kernelle çalışır henüz yeni bir kernel çıkmadı roma uygun siyahtır speedmodtur uymaz boşuna uğraşmayın.....

custave

custave

Üye
ekran goruntusu nasil aliniyo bu 4.1.2 de

xtrex

Üye
telefonum rootsuz ımeı yıklenmıstı. androıdde yenıyım. rootsuz kurulum yapıcam ama tam anlamadım. ayrıntılı anlatırmısın rıca etsem

ByCopy

Üye
    Konu Sahibi

Konuda linki verdim.

- - - Eklendi - - -

4.1.2 de flash player yukledim calismiyo nedendir
Android için en son flash player sürümü budur.Eğer olmazsa haber ver.http://download.macromedia.com/pub/flashplayer/installers/archive/android/11.1.115.34/install_flash_player_ics.apk

- - - Eklendi - - -

telefonum rootsuz ımeı yıklenmıstı. androıdde yenıyım. rootsuz kurulum yapıcam ama tam anlamadım. ayrıntılı anlatırmısın rıca etsem
Zaten konuyu oldukça anlaşılır anlattım.Neyi anlamadınız ?

- - - Eklendi - - -

sürekli "com.sec.android.app. clockpackage" hatası veriyor.
Wipe data-wipe dalvik cache ve flash lock bu işlemlerin hepsini yaptınız mı ?

- - - Eklendi - - -

imei silinmesi olayı nedir?
Nadir de olsa yanlış bir işlem sonucu veya başka bir problemden imei silinebiliyor ama yedekleme yaparak silinse de geri yükleyebiliriz...

Kerim.

Kerim.

Üye
Arkadasimda s2 var 4.0.4guncellemesi kurmus.telefon mahvolmus.yani cok yavaslamis.sayfa kaydirirken bile kasiyor.buda oyle degil deme?
Bu arada tum s2lerde 4.0.4 guncellemesi boyle mi olmus?

ByCopy

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasimda s2 var 4.0.4guncellemesi kurmus.telefon mahvolmus.yani cok yavaslamis.sayfa kaydirirken bile kasiyor.buda oyle degil deme?
Bu arada tum s2lerde 4.0.4 guncellemesi boyle mi olmus?
Tabiki de hayır.Ben Almanya Rusya Fransa için resmi 4.0.4 sürümlerini denedim ve oldukça hızlı.4.1.2 test sürümü olmasına rağmen oldukça stabil.Arkadaşının nasıl bir kurulum yaptığına bağlı...

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
HIDDEN de takıldı kaldı yüklenmiyor 10 dakika oldu ilerleme yok

ByCopy

Üye
    Konu Sahibi
Wipe data-wipe dalvik cache yapıp ve flash locklayarak yükleme yaptınız mı ?

Kerim.

Kerim.

Üye
Kurcam ben bunu arkadasin tele insallah iyidir:)

Kerim.

Kerim.

Üye
4.0.4un uzerine direk kurcaz deme?kurmadan once herhangi wipe islemi falan yapmicaz?

emr2323

Üye
telefonda root lanmamıs ıse android 4.1.2 yuklenmezmı

ByCopy

Üye
    Konu Sahibi
4.0.4un uzerine direk kurcaz deme?kurmadan once herhangi wipe islemi falan yapmicaz?
İstediğin romun üzerine kurabilirsin.Wipe işlemi yapmasan da olur ama yapmanı tavsiye ederim.Galaxy S2 için 4.1.2 İspanya resmi güncelleme çıktı.Bu konumdan indirip güncelleyebilirsin...
http://www.maxicep.com/samsung-andr...smi-guncelemesi-cikti-751741.html#post5722212

- - - Eklendi - - -

telefonda root lanmamıs ıse android 4.1.2 yuklenmezmı
Hayır rootlu da olsa da olmasa da yükleyebilirsin...

bade2005

Üye
galaxys2 yazdı kaldı açılmıyo hart reset yapamıyorum ne yapmam lazım

Üst Alt