samsung galaxy s2 4.1.2 ekran kilidi ve güç tuşu sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

resul1213

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy s2 4.1.2 ekran kilidi ve güç tuşu sorunu
merhhaba arkadaşlar ben kafayı yiyecem artık yaw, telefonuma 4.1.2 jellybean a güncelledim güncellemez olaydım güncelledikten sonra sim kartı , güç tuşu ve ekran kilidi sorunu ortaya çıktı sim kartı sorunu ortadan kalktı ama güç tuşu ve ekran kilidi sorunu bir türlü kalkmadı sitede verilen herşeyi denedim olmadı rootladım kernel yükledim terminal emilatör uygulamasını yükleyip kod denedim önceden yedeklediğim efs klasörünü tekrar eski yerine koydum olmadı olmadı ... off yardım edin şimdiden tşkler arkadaşlar...

teto_sefa

Üye
kardeşim aynısı banada oldu bende daha çözüm bulamadım

ersan1919

Üye
kardeşim aynısı banada oldu bende daha çözüm bulamadım
Arkadaşlar tuş kildi sorunu olanlar öncelikle *#87976633# numaralarını tuşlasınlar. Eğer olmazsa root ve teminal emülatör programı ile yapalım. Bu numaraları tuşlamadan önce önemli verilerinizi yedekleyin çünkü silinir. Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: legolas1121, dehsset ve frht733
runcode.s2

runcode.s2

Üye

BİRDE BU ROMU YUKLEYİN ARKİLER SIKINTISIZ KENDİM KULLANIYORUM CWM İLE YUKLENİCEK.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
farklı bir rom dene

pinokyo2009

Üye
Arkadaşlar tuş kildi sorunu olanlar öncelikle *#87976633# numaralarını tuşlasınlar. Eğer olmazsa root ve teminal emülatör programı ile yapalım. Bu numaraları tuşlamadan önce önemli verilerinizi yedekleyin çünkü silinir. Kolay gelsin.

gardaşım ALLAH SENDEN RAZI OLSUN GURBAN OLURUM SANA BEN YA . O ŞİFREYİ GİRDİM TELEFON SIFIRLANDI ŞİMDİ KILIT KODU DA CALKIŞIYOR HEPSİDE ALLAHA EMANET OL... ÇİEKDAĞILI

steyli

Üye
Süpersin dediğin şekilde kodu girdik sorun giderildi. rom felan yüklemeyin yani. teşekkürler çavuş

dazlak1

Üye
Allah senden razi olsun kardeş

emrekeskus

Üye
Arkadaşlar tuş kildi sorunu olanlar öncelikle *#87976633# numaralarını tuşlasınlar. Eğer olmazsa root ve teminal emülatör programı ile yapalım. Bu numaraları tuşlamadan önce önemli verilerinizi yedekleyin çünkü silinir. Kolay gelsin.[/ QUOTE]

Kodu girdikten sonra ekran kilidi,güç kapama modu hepsi düzeldi çok teşekkürler.Allah razı olsun

dayican

Üye
şuan sırf teşkkür etmek için kaydoldum kodu veren Arkadaş vallahi Allah razı olsun çok iyi oldu kafaya takmıştım başka rom falan uğraştırcaktı 2 saat eyw.

serkanyilmaz05

Üye
ersan1919 kardeşime teşekkür ederim Allah razı olsun. Çözüme ulaştıran bir yanıt vermiş...

ersan1919

Üye
Arkadaşlar faydalı olabilmek çok güzel. Teşekkür eden arkadaşlar sizler de sağolun. Sadece teşekkür etmek için foruma üye olan arkadaşım bende sana teşekkür ederim. Güzel dilekleriniz için hepinizden Allah razı olsun. Kiminin parası kiminin duası derler. İnanın dualarınız benim için çok ama çok önemli. Sağolun varolun dostlarım.

amedli-x

Üye
Kardeşim Allah senden razı olsun sayende şifresini unuttugum nickimle giriş yaptıım uzun zaman olmuştu :)) çok çok tşk ederimm.

ozkan8013

Üye
kardeşim, Allah razı olsun :)) sadece teşekkür edebilmek için kayıt oldum :D

frht733

Üye
Allah razı olsun kardeşim senden. baya bi aramadan sonra seninbu kodun işimi gördü :))

ciyasi

Üye
arkadaşlar tuş kildi sorunu olanlar öncelikle *#87976633# numaralarını tuşlasınlar. Eğer olmazsa root ve teminal emülatör programı ile yapalım. Bu numaraları tuşlamadan önce önemli verilerinizi yedekleyin çünkü silinir. Kolay gelsin.
kardes cok cok cok teşekkürler kodlari girdim telefonum tus kilidi aktif hale geldi cok teşekkürler

ensenturk

Üye

söylediğiniz gibi numaraları tuşluyorum "bağlantı hatası veya geçersiz MMI kodu" diye bir yazı gelip iştem tamamlanmıyor. burada ki herkes bu işi çözdü gibi ama ben buna takıldım kaldım. yardım lütfen....

dehsset

Üye
çok çok çok teşekkür ediyorum. birkaç ay önce 4.0.x sürümünü kurmuştum, ardından 4.1.2 ve ondan beri hem güç tuşu hem de ekran kilidi sorunu vardı. kodu yazdım halloldu. şaka gibi. peki bu kod ne yaptı da tam olarak, halloldu merak ediyorum.

cabbarxx

Üye
Kardeş Allah razı olsun 3 gündür bununla uğraşıyorum yüklemediğim rom kalmadı yarın sabah telefonu servise götürecektim gece gece yardmımıza yetiştin Allah razı olsun.

hakan_71

Üye
100 de 100 ise yarıyor

Üst Alt