Samsung Galaxy S Advance (GT-I9070)

Sponsorlu Bağlantılar

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S Advance (GT-I9070)
ALINTIDIR..!

Samsung yeni bir orta sınıf Android akıllı telefonu tanıttı. Galaxy S Advance olarak adlandırılan bu akıllı telefonda 4 inç, WVGA çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 1 GHz’lik çift çekirdekli işlemci ve Samsung’un Hub adını verdiği müzik, e-kitap ve oyun servisleri yer alıyor. 5 megapiksel kamera, 768 MB RAM gibi teknik özellikler de barındıran bu telefon Android 2.3 Gingerbread ile yüklü geliyor.
Samsung Galaxy S Advance Apple’ın iPhone’umu Bul servisine benzer bir uzaktan izleme ve güvenlik uygulaması olan Find My Mobile’ı da barındırıyor. Bu uygulama sayesinde Galaxy S Advance web tabanlı arayüz sayesinde uzaktan bulunabiliyor, 16 GB’lık dahili belleğinin içinde yer alanlar silinebiliyor veya telefon başkalarının erişimine kapatılacak şekilde kilitlenebiliyor. Samsung Galaxy S Advance’in önünde 1.3 megapiksel kamera yer alıyor. 14.4 Mbps HSPA desteği de telefonda mevcut. Her Galaxy cihazı gibi Galaxy S Advance de TouchWiz kullanıcı arayüzü yüklü şekilde geliyor.
Samsung Galaxy S Advance gelecek ay ilk olarak Rusya’da piyasada olacak. Sonrasında Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Uzakdoğu, Güneybatı Asya, Latin Amerika ve Çin’e gidecek. Türkiye de muhtemelen listede yer alıyordur.

Bunlarda Videolar :

Sanki modern combatta kasıyor gibi geldi bana.

emreilhans

emreilhans

Üye
Gereksiz. Hatta çok gereksiz.

cyber

cyber

Üye
bencede gereksiz

Uruloki

Uruloki

Üye
ya tasarım aynı isim aynı yuh artık hiç mi yenilikçi fikir yok bu adamlarda tamamen saçmalık bazlı bir telefon

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s in bir iki seyi yontularak tekrar piyasaya surulmus hali olacak . Samsung ayni modelin farkli orneklerini yaparak ne yapmaya calisiyor ben de anlayamiyorum gercekten.

Narutodth

Narutodth

Üye
Samsung bu aralar saçmalıyor bkz; galaxy s plus, galaxy sl, galaxy s giorgio armani, galaxy s vibrante... :) bunların hepsi galaxy s' in ara modelleri :) :)

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
ayni sey galaxy s2 icin de gecerli bir suru ara modeli var :ehe

NeoV

Üye
Allahım! Biri üstüme toprak atsın. Gene aynı tasarım... :(

__xXx__

__xXx__

Üye
galaxy s in bir iki seyi yontularak tekrar piyasaya surulmus hali olacak . Samsung ayni modelin farkli orneklerini yaparak ne yapmaya calisiyor ben de anlayamiyorum gercekten.

galaxy s de tek çekirdekli işlemci yokmuydu?

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:vur2:

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
tek fark islemcisi degil gpusu da mali 400 yani gs2 nin gpusu

a2if

a2if

Üye
süper bir telefon aynı fiyatlardaki diğer telefonlara tercih edilir tavsiye ederim

MertcaN9

MertcaN9

Üye
bence şunu kabul ederim android işletim sistemi olarak çook önde mağaza oyun geniş dünya ama tasarım olarak HTC dışında hiç bir android li telefonu beğenmiyorum hele ki hep kendini tekrar eden inceliğe önem veriyor tamam ama yinede sıkıcı tasarımlar yapan samsung. tasarım ve malzeme kalitesinde nokia yı hep beğenmişimdir bu da alma sebepelerimin başında. ama ilerde olurda android li cihaz kullanacak olursam ki ablam S3 kullanıyor kesinlikle ben HTC li bir telefon alırdım. çok güzel telefonlar üretiyorlar çünkü.

Üst Alt