samsung galaxy s 5830 hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi sorun

Sponsorlu Bağlantılar

kralmurats

Üye
Telefonu kullanan arkadaşlar kamera özelliklerinde 5x zoom yazıyor ama kamera çünürlüğü 5mp iken tam modda olduğu için zoom yapılamıyor gibi bişe yazıyor. Acaba zoom konusunda bilgisi olan var mı

sincap1982

Üye
tabi hemen soruyorum :

- öncelikle, rehberden kişleri seçerek bunlara özel zil sesi tonları nasıl atanıyor?
- kişiye özel mesaj sesi atanıyor mu?
- mesaj kutusuna direk ana ekrandan tek tuşla girildiği için buraya şifre koymak mümkün mü?
- bir de rehberde iş, aile, arkadaşlar adında gruplar var biliyorsunuz. hatta ben de bi tane daha ekledim. ama bu gruplara rehberin içinden kişi atamıyorum. yani, örneğin arkadaşlar grubuna rehberden kişi atayacaksınız :

rehber - gruplar - arkadaşlar - solda mavi bir "üye ekle" butonu var. Buraya da basıyorum. "kişileri ara" yazan boşluğa klavye açılıp karakter giriyorum ama herhangi bir şey bulmuyor. buraya rehberden nasıl kişi çağıracağım?

adım adım yazabilirsen çok mabbule geçicek, teşekkürler :)

idkuscu

Üye
Konuştugunu yazıyor deniyor fakat benimkinde bağlantı hatası yazıyor sorun nedir acaba??

xmennn27

Üye
arkadaşlar bnm bi sorunum war tlfnu sarja taktıgmda tlfn donuyor. dokunmatik calısmıyor. calıstıgındaysa basmadıgım seylere basıyo tlfn kndilignden. aynı sorunu yasayan war mı? şarjdan cekince tlfn düzeliyor.

kuzeykafkas

Üye
Arkadaşlar telefonumun modeli samsung GT-S5830i , android sürümü :2.3.6 , gingerbread..Türkçe karakter kullanmak istiyorum (ü,ç,ş,ğ) ama bulamadım mesaj bölümünde.telefonun türkçe karakter özelliği mi yok acaba,hiç mi kullanamam bu karakterleri? yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

bllfurkanu

bllfurkanu

Üye
arkadaşlar bnm bi sorunum war tlfnu sarja taktıgmda tlfn donuyor. dokunmatik calısmıyor. calıstıgındaysa basmadıgım seylere basıyo tlfn kndilignden. aynı sorunu yasayan war mı? şarjdan cekince tlfn düzeliyor.

Arkadasim bahsettigin sorun bendede oluyodu.buu sorununun tlfonla hicbir alakasi yok tamamen sarj aletinden .sarj aletini degistirmelisin

bonanza31

Üye
Arkadaşlar telefonumun modeli samsung GT-S5830i , android sürümü :2.3.6 , gingerbread..Türkçe karakter kullanmak istiyorum (ü,ç,ş,ğ) ama bulamadım mesaj bölümünde.telefonun türkçe karakter özelliği mi yok acaba,hiç mi kullanamam bu karakterleri? yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

slm kardeş s, c, i, g tuşuna 3-4 sn basılı tut bütün karekterler görürsün

Haestrk

Haestrk

Üye
Arkadaslar oyunlari nerden buldunuz?

mlknds

Üye
ya benim teldemi bi sıkıntı var interneten bişey indirirken sayfalara girerken on saatte girecek neredeyse avea internetten wifide sıkıntı olmuyorda

- - - Eklendi - - -

avea internet hızı çok aşırı yavaş bişey indirirken 2 3 kbaytla falan indiriyor neden olabilir

distman

Üye
5830i de sesle arama, mesaj yazma sorunu yasiyorum. bazen calisiyor bazen calismiyor. bunun bir cozumu var mi? tesekkurler.

Oktaypasa

Üye
yanlış olabilecegini hiç düşürmem çünkü şifreyi girince parolayı göster diyip sonra giriyorum ? başka negibi yöntem denesem sorunu çözebilirim

slm nexpow benim kulladıgım telfonun hafızası 181 mb ayrıca 2 gb da hafıza kartı taktım benim anlamadıgım siizin neden 158 mb ?
Merhaba kardeşim bende samsung galaxy ace kullanıcısıyım evdeki modemimi buluyor senın sorunu gıbı bağlantı kesıldı dıyor bunun nedeni şifre hatası senin girmiş olduğun şifre ttnetin verdiği şifredir.Modemin altında kullanıcı adı ve şifre var onları gireceksin eğer yoksa hizmet numarasından öğrenebilirsin.
Bu arada telefonumun Ram i 258 sizin neden düşük

ortana

ortana

Üye
arama yaptıktan sonra yada beni aradıklarında konuşuyorum sonra ekran kararıyor hiçbir dokunma ekranı geri getirmiyor...15-20 saniye sonra geri geliyor.acaba bu normal bir durum mu bu modellerde varmı böyle birşey..

yardım lütfen

teknomadur

Üye
arkadaşlar merhaba.samsung s5830 i kullanıyorum.ama indirdiğim programlar oyunlar sd karta yüklenmiyo telefon hafızasına yükleniyo.mesajlarımı açmıyo bu yüzden gelen mesajları da okuyamıyorum.bi çözüm yolu biliyorsanız detaylı olarak anlatabilir misiniz

mag1xx

Üye
Benim ace sarja taktigim vakit deliriyor kendi kendine bir yerlere giriyor bilgin var mı bu konuda

Üst Alt