samsung galaxy s 5830 hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi sorun

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
tam delirmek üzereyken google amca imdadıma yetişti solugu burda aldm:)
s5830 aldm bikaçgün önce. ana ekrandaki simgeleri kaldıramıyorm gmail google google talk gibi simgeler mevcut nasıl kaldırabilirm ?

Kaldırmak istediğim simgenin üzerine basılı tut.Simge seçili oldığunda altta kalır seçeneği çıkacak.Üzerine sürükle ve bırak.

Qjes

Qjes

Üye
aman yarabbi cok tşk ederm (:
birde bu yana doğru acılan sayfaları nasıl silicem 5 adet oldular kendileri :D
ben bu sayfayı sık kullanılanlarıma ekleyim işime yarıycak ;d

----------Eklendi @ 15:42:03 ---------- Yazıldı @ 15:40:48 ----------

o da aynı muhabbetle siliniyomş buldmm;dddddd

sagopakajmer61

sagopakajmer61

Üye
Bu telefonda adobe flash player 10.1 varmı destekliyormu sorunsuz internet keyfi yapılabilirmi?

Qjes

Qjes

Üye
facebookta resm ekleyemiyorm ya
mümkünmüdür ki

muaythai

muaythai

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefonda adobe flash player 10.1 varmı destekliyormu sorunsuz internet keyfi yapılabilirmi?

flash yok malesef en kötüsüde o bence ama skyfire tarayıcı coğu videoları acıyor youtube izlesene felan acılıyor sorunsuz

----------Eklendi @ 00:45:20 ---------- Yazıldı @ 00:44:43 ----------

facebook acınca en altta tam siteyi kullan de daha kolay eklersin

firat4153

Üye
telefonu yeni aldm yalnız dışarı ses vermiyor sadece kulaklıkla ses geliyor ayarlarını yaptım ama bi değişklik yok sorun neden olabilrr ??

XxtykhexX

XxtykhexX

Üye
arkadaşlar bugün aldım teli...nete bağlanmadan 3g de kapalı menülerde gezinirken kullanım bilmem kaç mb falan diyor ve kalan kontör miktarı beliriyor ekranda....neden kaynaklanıyor yardımcı olursanız çok sevinirim :aha:

e_memet88

e_memet88

Üye
hocam bende bu telefonu almayı düşünüyorum... acaba android markette tlfla görüntülü arama yapabilmeyi sağlayacak program bulabilir miyim?
tek takıldığım nokta görünütlü arama... eğer o sorun çözülürse hemen gün içinde alacağım...ikinci el buldum birtane.. 650 dediler bakalım..
yoksa cihaz mükkemmel bugün biraz inceleme şansım oldu.. müthiş bişey...
saygılarımla

tknkvck

Üye
alp 238 uygulama yükledim demişsin rica etsem anlatırmısın

----------Eklendi @ 12:56:08 ---------- Yazıldı @ 12:53:29 ----------

hocam bende de 5830 var uygulama yükleyebilmem için yardımcı olabilirmisin

nurullahstar

nurullahstar

Üye
telfona attığım mp3leri nasıl zil sesi olarak atayabilirim???????

e_memet88

e_memet88

Üye
hadi ama arkadaşlar hazır ikinci el bulmuşken kaçırmak istemiyorum cihazı tek sorun görüntülü arama... kullanıcılardan biri deneyip söyleyemez mi?

murat1313

Üye
Arkadaşlar ben 5830 u 3 aydır kullanıyorum şu an bu cihazla yazıyorum. Çok feci bir telefon bence i phoneden daha güzel 3g bağlantısı ve 800 mhz işlemci bir araya geldiği için download hızı dahil çok seri bir bağlantı var 10 mb bir mp3 dosyasını 20 saniye de indire biliyorsunuz. Cihazı 3 gün ara ile fabrika ayarlarına döndürün. Hızınızdan hiç bir şey kaybetmezsiniz. Programları hafıza kartında bir dosya oluşturup içine atınız (.apk formatında olan kurulum dosyalarını.) her fabrika ayarına döndüğünüzde bu dosyadan program , oyunlarınızı kurabilirsiniz bir kaç saniyenizi bile almaz. Rehberinizide tel hafızası yerine sim hafızasına kopyalayın ve ya kaydedin formattan sonra hiç bir şekilde silinmez. 3g konuşmaya gelince ben cihazı söküp inceledim ön kamera ve yakınlık sensörü var ama bu öndeki kamerayı çalıştıra bilecek hiç bir program yok. Yüzlerce sitede yaptığım araştırmalarda bu konu ile ilgili hiç bir program yok. Ama kısa bir süre içinde bu programı yapacaklarına dair haberler okudum. Bazı basit ip uçları vereyim kapalı olan bütün sitelere girmek ve net te bir laptop kullanıyormuş gibi gezmek için www.azeriwap.az sitesinden yüklemeler bölümünden android seçeneğinden internet kısmından opera 5.1 programını telefonunuza yüklemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Görüceksinizki yasak bütün siteleri (4shared dahil) nasıl da açıyor. Uzun lafın kısası alınacak telefonlar içinde bir numaralı tavsiyem.

trvn_34

Üye
arkadaşlar s5830 hakikaten mükemmel bir telefon ama benim şöyle bir sıkıntım var yardım edebilecek arkadaşlar varsa sevinirim ben gps bir türlü bağlanamadım konum bekleniyor diyor ardından 'Gezinme özelliğinin uygunluğu denetleniyor diyor ve öylece tarayıp duruyor acaba bir ayarmı yapmam gerekiyor

ahmadow

Üye
ya arkadaşlar ben telefonu tr den etc ye geçirdim ama suan ınternet ayarlarını yapamıyorum telın hattım avea ve aveanın sıtesınden sadece mms gprswap ayarları cıkıyo ınternet ayarları cıkmıyo bunu nasıl yapıcam bu ayarları bı turlu cozemedım bu apn yukleyıcıyıde ındırmek ıstıyorum marketten fakat telefonun bu bolge için indirme yapamaz falan gıbı bısey dıyo bana detaylı bılgı vermenizi istiyorum sızden

mert_013

Üye
slmlar forum sakınleri ben yeni üye olarak aranızdan bulurmaktan gurur duyuyorum . geçenlerde gt 5830 aldım yanlız arkadaşlaar ben bir türlü wi-fi baglanamadım wi-fi açıyorum ağı buluyor baglan diyorum baglanıyor aradan 1 sn sonra baglantı kesildi diyor bu sorunu nasıl çözebilirim . iyi çalışmalar

seriously1986

Üye
slmlar forum sakınleri ben yeni üye olarak aranızdan bulurmaktan gurur duyuyorum . geçenlerde gt 5830 aldım yanlız arkadaşlaar ben bir türlü wi-fi baglanamadım wi-fi açıyorum ağı buluyor baglan diyorum baglanıyor aradan 1 sn sonra baglantı kesildi diyor bu sorunu nasıl çözebilirim . iyi çalışmalar

öncelikle hoş geldin ve hayırlı olsun :D bende yaeni aldım yavaş yavaş çözüyorum olayları...

sizin sorununuza gelince. tahminimce wireles şifresini yanlış giriyorsunuz....
aynı sıkıntı bendede olmuşstu meğer şifreyi yanlış giriyormusum.. şu an tak hemen baglanıyor velet :D :D

----------Eklendi @ 12:02:48 ---------- Yazıldı @ 11:54:29 ----------

Bu arada benimde 3 tane sıkıntım var acemılıkten kaynaklanıyor 2 gundur ugrasıyorum keşfedemedim daha sorunu :D :D

1 telefonu farklı tercihler yapamıyorum kendısi 3 tane (sessiz, sesli,ucus modu diye koymus) bu 3 den başka secenek kendiöme göre oluşturamdım :P mesela gece sadece aramalarda ve mesajlarda bib sesi veren bi tercih oluşturmaya çalışıyorum ama oluşturamadım :D :P

2 telefonu kurcalaya kurcalaya guzelım çalışan ne dersem sms ceviren ses özelliği google de bağlantı sorunu sms de bağlanamadı deyip deaktif oldu galiba geride ugras ugras hala düzeltemedim :D :P

3samsung yıne yapacagını yapmıs ve elını kaldırmadan mesaj yazma (swype) diye bişiy çıkarmıs iyi hoş güzelde benim gib t9 kurduna gitmiyor ve ben ayarlardan bunu kaldırıp t9 geçiremedim :D :D şimdilik hala kurcalmadayım ama bulamadım .... :D

bu sorunlarımı giderebilecek varmıydı???? :P

şimdiden teşekkürler :D

nexpow

nexpow

Üye
2 aydır kullanıyorum telefon harika tek eksigi 158 mb hafızası var ceşke biraz yüksek olsa

mert_013

Üye
yanlış olabilecegini hiç düşürmem çünkü şifreyi girince parolayı göster diyip sonra giriyorum ? başka negibi yöntem denesem sorunu çözebilirim

slm nexpow benim kulladıgım telfonun hafızası 181 mb ayrıca 2 gb da hafıza kartı taktım benim anlamadıgım siizin neden 158 mb ?

nexpow

nexpow

Üye
yanlış olabilecegini hiç düşürmem çünkü şifreyi girince parolayı göster diyip sonra giriyorum ? başka negibi yöntem denesem sorunu çözebilirim

slm nexpow benim kulladıgım telfonun hafızası 181 mb ayrıca 2 gb da hafıza kartı taktım benim anlamadıgım siizin neden 158 mb ?

bnmkide 181 mb çeşke biraz yüksek olsa

seriously1986

Üye

ben yıne soyluyorumo dogru dıye gırdıgın parola yanlış olmasın???

istersen o parolayı pc ne gır tekrar dene dıycem????

Üst Alt