Galaxy Note 3 Samsung Galaxy NOTE 3 Android JB/KK/LP Root Yapımı

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy NOTE 3 Android JB/KK/LP Root Yapımı

1-)CWM yi indirin ve ODİN'in AP kısmından flahlayın.

28/05/2015

2-)SuperSu'yu indirin ve CWM den falshlayın.

3-) Cihazı yeniden başlatın.

Rootunuzu güle güle kullanın...

Son düzenleme:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bilmeyenler için az daha detaylandırırsan sevinirim :oke:

• Beğen
Tepkiler: DJ_KAFADAR ve B.A.R.O.N
Tyrann

Tyrann

Üye
CWM linki silinmiş.

Tyrann

Tyrann

Üye
Bende n900 var.Bir de bu root ile sistem uygulamalarına müdahale ediliyor mu ? CF root denedim telefon kafayı yedi.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Bende n900 var.Bir de bu root ile sistem uygulamalarına müdahale ediliyor mu ? CF root denedim telefon kafayı yedi.
CF ROOT artık işe yaramıyor cwm vey twrp veya philz recoveryden rootlayabilirsin.

Tyrann

Tyrann

Üye
Ben yinede stock 5.0 yeniden flaşlayım üzerine root atarım.Rica etsem cwm linki atabilir misin ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Konu linkleri güncellendi :oke:

• Beğen
Tepkiler: Tyrann
Tyrann

Tyrann

Üye
Saolasın hocam.Birşey daha sormak istiyorum, bu telefonu kullanırken özellikle kamera taraflarında aşırı ısınma oluyor ve batarya cok az gidiyor.Sende de bu sorun varmı yada bildigin bir çözümü varmıdır ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Lollipoptasın sanırım şuanlık güç tasarrufunda kullanmaktan başka çare yok ileride düzeltme güncellemeleri gelecek şuan samsung note 3'ü niyeyse 5.0 sürümünde çakılı bıraktı umarım 5.1 ile gelen birçok hata düzeltmeleri note 3'e de yarayacak.

• Beğen
Tepkiler: Tyrann
Tyrann

Tyrann

Üye
İyi aksamlar.Ben note 3 lollipopa cwm' yi odinden flashlıyorum ama recovery moda geçerken cwm acılmıyor, onun yerine stock recovery acılıyor ve hata veriyor ne yapmam lazım ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
İyi aksamlar.Ben note 3 lollipopa cwm' yi odinden flashlıyorum ama recovery moda geçerken cwm acılmıyor, onun yerine stock recovery acılıyor ve hata veriyor ne yapmam lazım ?
Auto reboot tikini kaldırdın mı?

Tyrann

Tyrann

Üye
Kaldırmadım.O yuzden mi oluyor ?

Üst Alt