Samsung Galaxy Note 2 Funclub

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alenkolik

alenkolik

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 2 Funclub

[video=youtube;mrkC-UhhIUk]https://www.youtube.com/watch?v=mrkC-UhhIUk&feature=youtube_gdata_player[/video]

Note 2 kullananlar, kullanmayi düşünenler, öneri bilgi ve tavsiye isteyenler buraya.

aLastis

Üye
Ben yeni aldım note 2 gt-n7100 diye geçiyor şimdilik pek bişiy anlamadım ama güzel telefon biraz büyük konuşurken elde tutması harici başka bi sıkıntı yaşamıyorum

absolut2611

Üye
Selamun aleyküm, bende yeni aldım note 2 ve fevkalede memnunum, mükemmel bi telefon

- - - Eklendi - - -

üstadlar, ben androide yeniyim ve bu konuda acemiyim, yapmış olduğum incelemelerde çoğu android kullanıcısının telefonlarını rootladıklarını beyan ediyorlar, rootun ne anlama geldiğini de öğrendim telefona tam hakimiyet gibi bir şeymiş, yeni aldığım galaxy note 2 ye bunu kurmalımıyım, eğer kurucak olursam mesela şu telefona tam hakimiyet olayından biraz somut örnekler verirmisiniz, mesela rootlamazsam ne yapamam, rootlarsam neler yapabilirim, ayrıca root yaparken telefonun brick (tuğla) olma ihtimali varmış, bu ihtimal oranı nedir? Brick olma ihtimalinide gözönünde bulundurcak olursak şayet telefonumuzu rootlamaya değer mi...? aydınlatıcı bilgilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler...

alenkolik

alenkolik

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun aLastis ;)

aleranol

aleranol

Üye
Hoppaa benim konu ilkbama yapma böyle cigerim. Samsung bölümüne gir bak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt