SAMSUNG Galaxy Mini, internete sadece wiles'den bağlanmak istiyorum

Konu, 'Samsung' kısmında sabrii1 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3079 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SAMSUNG Galaxy Mini, internete sadece wiles'den bağlanmak istiyorum

Başlıktada belirttiğim gibi internete gireceğim zaman sadece ve sadece wilesden yani wifi özelliğini kullanmak istiyorum hiçbir operatörden bağlanmak istemiyorum bunu tamamen nasıl kapatabilirim yardımcı olabilcek varmı arkadaşlar?

Yazan: sabrii1
  2. galaxy kullaniyorsun ama bilmiyorsun.bence galaxy alman hata olmus.bu arada wiles ne demek?

3. Ayarlar, Bağlantılar sekmesinde paket veri kullan seçeneğini kapatman gerekiyor.

SAMSUNG Galaxy Mini, internete sadece wiles'den bağlanmak istiyorum konusuna benzer içerikler

1. Nokia 5130 Bluetoot İle İnternete Bağlanmak İstiyorum ( 27 Haziran 2010 | Nokia S40 ve Java Destek )

Bilgisasyarımın Bluetoot u yok koblosuz modemim var nokia 5130 dan nasıl internete bağlanabilirim...
  2. Samsung sgh e 200 ile internete bağlanmak ( 24 Mart 2012 | Samsung )

samsung sgh e200 cep telefonunundaki interneti usb bağlantısi ile laptop a bağlamak için neler yapılmalı.
  3. Samsung Galaxy Y ile Pc den internete girme ( 12 Nisan 2013 | Samsung Android Yazılım )

bilgisayarımda yüklü işletim sistemi vista iken sorunsuz giriyodum (ayarlar-kablosuz ve aglar-baglan. ve taş. aygıtlar-USB baglandı) yı seçip giriyodum az önce windows 7 yükledim giremiyorum nedeni nedir acaba daha önce bu sorunu yaşayan oldumu ?...
  4. masaustu bilgisayarımla wifi den internte bağlanmak istiyorum ( 14 Ağustos 2013 | PC Donanım Teknik Yardım )

notebook larda böle birsey var . masaüstü pc lerde yok. yapılabilir mi??
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
08 Temmuz 2015 Çarşamba - 7:42:06