Samsung Galaxy Mini Flash Player Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Mini Flash Player Yükleme
Bende Samsung Galaxy Mini var ve buna bir türlü flash player yükleyemedim. .apk dosyalarını telefon üzerinden yükleyemiyorum. Bu telefona uyumlu bir flash player ın nasıl yüklendiğini birisi anlatabilirmi lütfen ..

TheMadness

TheMadness

Üye
Forumu arastirirsaniz gorursunuz

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Denedim hepsini kardeşim Root explorer da denedim ama Galaxy Mini de olmuyor. Adobe Flash Player.apk dosyasını yükleyemiyorum. Uygulama yüklenmedi diyor. Allah rızası için biri şu galaxy mini ye çözüm bulsun..

- - - Eklendi - - -

Ayrıca Kies ile android sürümünüde güncelledim. Fakat değişen birşey olmadı yine.

TheMadness

TheMadness

Üye
Opera Mobile yükle onun içinde gömülü olarak geliyordu bildiğim kadarıyla :hmmm

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Opera Mobile,Dolphin Browser,Puffin,Skyfire bunlarda flash player gömülü geliyor :oke:

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Allah Allah bende Opera Minide yüklü Opera Mobile de yüklü ama Flash Player göremedim ben :) Opera Mobile da gömülü geliyor diyorlar ama Samsung Omnia Lite da da Opera Mobile kullanıyorum son sürümünü Flash Adına hiçbir şey yok. Ne videoları açıyor nede oyun vs.

Şu Galaxy Mini için
Root explorer ile bir yöntem vardı Root explorer ı yüklüyorum fakat Adobe Flash Player.apk dosyasını yüklemiyor. Nasıl yükleyebilirim bu .apk dosyalarını sorunsuzca ?

• Beğen
Tepkiler: forumcu0505
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Yardım edebilecek biri yokmu ?

Türe

Türe

Üye
Puffin Browser kullan kardeşim içine gömülü flaş player var

Mhmmd Ali