İstek Samsung Galaxy İ8262 İMEİ Değiştirmek

Sponsorlu Bağlantılar

yasobe

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy İ8262 İMEİ Değiştirmek
Arkadaşlar Arabistandan Samsung Galaxy İ8262 Telefon Aldım 60 Gün İçinde Kayıt Yaptırmadıgım İçin Dolayısıyla Kapandı Şuan Telefonu Kullanamıyorum Bütün Siteleri Araştırdım Her Telefon İçin Var Ama Benim Telefonum İçin Yok Lütfen Bir Yardım Edin Nasıl Değiştiricem Ben Bu Telefonun İMEİ Sini . Elimde Hurda Telefonlar Var İmei Var Fakat Engineer Mode VB. Birşeye Giremediğim için Yazamıyorum . Yardım Ederseniz Çok Makbule Geçer .

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

yasobe

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim Yalnız Bu Verdiğin Videoda Box Denen Birşey Kullanıyor Ben Amatör Bir Kullanıcıyım Ve Box Yok Elimde .

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap

Belki işini görür

yasobe

Üye
    Konu Sahibi
Ilgin icin cok saol fakat onlarin hepsini denedim bir sonuc alamadım kardesm .

yasobe

Üye
    Konu Sahibi
elimde fistik gibi telefon var ama kilitli oldugu icin nokia tuslu kullaniyorum beyler acıyın bana :) 70 tl istediler imei kirmak icin eger cozum bulamazsam mecbur vericez :)

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
elimde fistik gibi telefon var ama kilitli oldugu icin nokia tuslu kullaniyorum beyler acıyın bana :) 70 tl istediler imei kirmak icin eger cozum bulamazsam mecbur vericez :)

70 tl tutmaz hatta hiç tutmaz.
Gönder servise en fazla 10 tl alırlar.
Bana bedava yapılmıştı şansını dene istersen :)

yasobe

Üye
    Konu Sahibi
Yalniz telefon arabistandan alindi ve sadrce pasaporta kayit ettirildi yani servis kabul edermiki ? :)

yasobe

Üye
    Konu Sahibi
Yani eger internetten bir yöntem bulamazsam mecbur servise veya telefoncuya vericez ama istedigim hem tecrube kazanmak hemde para vermemek yani :D arkadaslar bir yardim ya :)Ya 160 Kişi Okumuş Arkadaslar Hicbirinizmi Anlamiyorsunuz Bu Imei Isinden :) Lütfen Bir yardim ya :)Bugun canıma yetti ve telefoncuya gittim 50 tl karsiliginda yapacagini soyledi daha sonra ise garanti veremem dedi bende aldim geldim arkadaslar konu guncel ya :)

Üst Alt