samsung galaxy gio s5660 açılmıyor!!!!

Konu, 'Samsung Android Yazılım' kısmında kankusturan39 tarafından paylaşıldı. Okunma: 3690 | Cevaplanma: 8

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samsung galaxy gio s5660 açılmıyor!!!!

Teli romladıktan sonra tel kapandı ve sonra açılınca tel galaxy gio yazısında kaldı bişey yapamıyorum heryolu denememe ramen açılmıyor yardım edin lütfen :(

Yazan: kankusturan39
  2. Güç ve ses kısma tuşuna aynı anda baş ve bekle telefon Recover modda açılacak wipe ve factory Reset yap cihaz açılacaktır. En sık karşılaşılan sorundur

3. Kardeş her yolu denedim o dediğiden kaç kere yaptım olmuyo deli olcam ya :(

4. Telefon downlod Mod al yeniden rom yukle

5. teli eski haline döndürme şansım yoklu acaba

6. Var. Farklı bir rom indir odun ile yeniden flashla cihazi

7. Ya tam anlatırmısın odun hakkında bilgim yok lütfen ya bi anlatsana arkadaşım teli bir an önce düzeltmem lazım

8. Mobile bağlanıyorum anlatırım saat 5 gibi yardımcı olabilirim.

Gio için androidturk.gen.tr gir orası tam bir Gio cenneti. Sorunu orada rahatlıkla cözersin

9. Teşekkür ederim beni o konuda bilgilendirirsen çok sevinirim

samsung galaxy gio s5660 açılmıyor!!!! konusuna benzer içerikler

1. Samsung S5660 Galaxy Gio İnceleme ( 10 Nisan 2011 | Samsung Android Yazılım )

Samsung S5660 Galaxy Gio Arkadaşlar ben İphone 4 - Galaxy Ace(imei kacaktı iade ettim) Kullandım. Ace'yi iade ettikten sonra gio yu aldım şimdi size karşılaştırmalı olarak izlenimlerimi anlatıcam inş faydalı olabilirim. Fiyat Tablosu...
  2. Samsung S5660 Galaxy Gio Hakkında ( 5 Mayıs 2011 | Cep Telefonları Genel )

Arkadaşlar cihazı 2 gün önce eBay.com vasıtasıyla temin ettim ancak birkaç sorunum var. 1-) Wi-Fi ile internete bağlanırken acayip bir şekilde telefon kitleniyor ve 10 dakika sonra anasayfa geliyor. Ayrıca Wi-Fi ile internete bağlanmak...
  3. samsung Galaxy Gio S5660 _ ? ( 11 Temmuz 2011 | Samsung )

arkadaşlar elimde 5800 var ama telefondan gerçekten bıktım garantiye gidip geliyor.Geçen gün forumlarda gezerken Gio'yu gördüm ve androide cok meraklı olduğum için almayı düşünüyorum.Sizce iyi midir fiyatına göre cok iyi bir sistem var.Kullanan...
  4. Samsung Galaxy Gio S5660 Açılmıyor!!! ( 7 Aralık 2011 | Android Genel )

merhaba rom manager dan rom backup yaparken birden kapandı ve şuanda açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz? teşekkürler
  5. Samsung Galaxy Gio s5660 ( 3 Mayıs 2012 | Samsung )

Arkadaşlar uzun bir araştırmadan sonra gio üzerinde karar verir gibi oldum ama hala sizede danışmak istiyorum gio almalımıyım almamalımıyım nedenleriyle birlikte konu üzerine veya özelden yazarsanız sevinirim eğer almamamı düşünüyorsanız 350-500...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
02 Eylül 2015 Çarşamba - 21:56:34