Samsung Galaxy Gio ( Özellikleri / Resimleri / Çıkış Tarihi )

Sponsorlu Bağlantılar

Mali Özdemir

Mali Özdemir

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Gio ( Özellikleri / Resimleri / Çıkış Tarihi )
Güney Korenin en büyük cep telefonu üretici olan Samsung firması 14 - 17 Şubat Dünya Mobil Kongresi yaklaşmaktayken birbiri ardına sıraladığı modelleri teker teker su üzerine çıkmaktadır.

Samsung'un Galaxy ailesine dahil edilen ve Gio ismi ile konumlandırılmakta olan mobil cihazın diğer teknik bilgi ve detaylarını aktaralım;
-110.5 x 57.5 x 12.15 mm boyutlarında monoblok tasarım
-Dört band (850, 900, 1800, 1900 MHz) GSM ve HSDPA (7.2 Mbps) desteği
-800 MHz frekansında çalışan işlemci
-Android 2.2 ''Froyo'' işletim sistemi
-TouchWIZ arayüzü
-3.5 mm kulaklık girişi
-3.2 inç boyutunda 320 x 480 piksel (HVGA) çözünürlüğünde dokunmatik TFT-LCD ekran
-İvme ve mesafe sensörleri
-158 MB dahili bellek + 32 GB'a kadar microSD kart desteği
-3.0 megapiksel kamera, otomatik odaklama
-QVGA video kaydı
-RDS destekli FM radyo
-Wi-Fi 802.11b/g/n
-Bluetooth 2.1
-A-GPS
-1350 mAh batarya gibi özellikleri bünyesinde bulundurmaktadır.
Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.2 ''Froyo'' sürümünü kullanan mobil cihazın ekran çözünürlüğü ise 320 x 480 piksel olmaktadır.3megapiksel kamera bulunan cihazın fiyat etiketi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

kelkörkirpik

kelkörkirpik

Üye
◄Nisan ayının başında, 2 ay süreyle Teknosa’da satışa sunularak Türkiye pazarına girecek olan ve ardından tüketicilerin Samsung’un bütün satış kanallarından ulaşabileceği Galaxy Gio, 549 TL satış fiyatına sahip.►
◄.....Android markete ülkemizden resmi erişimin kapalı olması bu kullanıcıların hayal kırıklığına uğramasına neden oluyordu. Geçtiğimiz günlerde HTC marka telefonlara bu hakkın tanınmasından sonra Samsung'da boş durmayarak Android market ile anlaşma yoluna gitti.►
◄Galaxy Gio'da Android Market kullanılabilecek►

TasteKiN

TasteKiN

Üye
Androidli her telefon flash destegi sunuyor mu?

kelkörkirpik

kelkörkirpik

Üye
maalesef bu konuda bilgim yok.

EmooTy

Üye
Arkadaşlar anlayamadığım bir nokta var. Ben bu telefonu almak istiyorum ancak teknosa harici bir mağazadan. Yukarıda farklı mağazalara geldiğinde fiyatı artacak yazıyor. İyi de bu rakabet mantığına aykırı. Nasıl oluyor bu iş? Şimdi ben teknosa dan alayım mı yoksa bekliyeyim mi?

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Teknosadan al bekleme bence

61semih

61semih

Üye
başka yerlerdede satılmaya baslanırsa rekabetten dolayı fıyatının dusmesı gerek.eger artarsa dunyaca unlü iktisatçıların ilgisini çeker bence :naughty:

----------Eklendi @ 03:39:45 ---------- Yazıldı @ 03:39:22 ----------

ama bu telefonun gıyatı mukemmel f/p oranı super:heyo:

technoblue

technoblue

Üye
Arkadaşlar anlayamadığım bir nokta var. Ben bu telefonu almak istiyorum ancak teknosa harici bir mağazadan. Yukarıda farklı mağazalara geldiğinde fiyatı artacak yazıyor. İyi de bu rakabet mantığına aykırı. Nasıl oluyor bu iş? Şimdi ben teknosa dan alayım mı yoksa bekliyeyim mi?

samsung fiyatlarına türkiye de benzine gelen zamla orantılı zam yapıyor sanırım. böyle saçmalık mı olur. zaten yaptığı reklamın parasını bizden hayli hayli çıkartıyor bu zamana kadar sağlamlığa önem veren samsung son zamanlarda paraya daha çok önem vermeye başladı. eyvallah illaki para kazanacaksın ama adam gibi de hizmet sunmalısın. tek mağazaya gelince uygun fiyat mağazalara dağılınca yüksek fiyat. eğer doğruysa büyük saçmalık.

samety500

samety500

Üye
gio şimdi heryerde:D

ayz

Üye
Bende bu telefonu almayı düşünüyorum Kutusunda Sıfır orginal fiyatı 450 TL yanılız orginal Spot kaydı yapılıyor ve Kesinlikle kapanmıyor........Bilginize

ugurozbayrak

Üye
android 2.2 altı flash desteği yok

serdarsalvatore

Üye
bugün teknosada sordum 599 tl dedi gold'a gittim 505 tl alıcaktım telefon burda yok eskişehirde var ordan getirtiriz dediler aradılar ordada yokmuş kaldı öyle numaramı aldılar bekliyorum

guyoo

Üye
teknosadan dolar düşükken aldım trcell lilere 50TL indirimle 450 TLye aldım

61semih

61semih

Üye
bugün teknosada sordum 599 tl dedi gold'a gittim 505 tl alıcaktım telefon burda yok eskişehirde var ordan getirtiriz dediler aradılar ordada yokmuş kaldı öyle numaramı aldılar bekliyorum
bu haberı gordukten sonra telefon almaya karar vermıstım ve aldım.sımdı tesadufen gordum yorurumu :)ıyıkı almışım vallahı 2.3 surumu bende ve flash yuklu rootlu tabı cıhazım

Üst Alt