Samsung Galaxy Gio GT-S5660 Versiyon atma

Sponsorlu Bağlantılar

sahin_811

sahin_811

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Gio GT-S5660 Versiyon atma

PDAAndroidTarihCSCÜlkeDownload linkKiesUnlock
S5660XXKTI2.3.62012 MarchS5660OJVKT6Turkey
S5660XXKPS2.3.32011 SeptembS5660OJVKP6Turkey

Güncellemek için:

Aşağıdaki dosyaları indirin:

Kies Sürücüsünü PC’nizde yükleyin..
Veya yoksa USB Driveri Yükleyin

- Cihazdan kayıtlı tüm önemli dosyaları yedekleyin.
- Pilin tamamen şarj olduğundan emin olun
1. Yukarıdaki ROM dosyasını indirip klasöre çıkartın, böylece TAR dosyasını elde edeceksiniz. SS_DL.dll dosyası kullanılmayacak, fakat silmeyin.

2) ODIN v4.42′yi çalıştırın.

3) OPS düğmesini tıklayın ve GIO_v1.0.ops dosyasını seçin. One Package onay kutusunu işaretleyin, ardından One Package düğmesini tıklatın ve sonra TAR dosyasını seçin.

4) Samsung Galaxy Gio’yu Download moduna almak için Ses kısma + Güç + Home tuşuna aynı anda basın.

5) Telefonu PC’ye bağlayın. Aygıt doğru bağlandığında ve tespit edildiğinde COM haritalama sarı renge dönecek.

6) Start tuşuna basın ve tüm süreç başarıyla tamamlanana kadar hiçbir şeye dokunmayın. Bu işlem, bilgisayarınızın hızına bağlı olarak sadece 2-5 dakika sürer.

“PASS” yazdığında işlem bitmiş demektir. Telefon yeniden başlayacaktır…
Telefonda *#1234# tuşlarına basarak yeni sürümü öğrenebilirsiniz.
Son olarak *2767*3855# tuşlarına basın ve cihaza komple reset atın. Artık yeni ROM’un keyfini çıkarabilirsiniz.

Kaynak:

• Beğen
Tepkiler: mpler

mpler

Üye
kardeş herşey tamamda GIO_v1.0.ops nerde o olmadan olmuyo ya yardım :(

sahin_811

sahin_811

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim Odin v4.42 rar içinde olması gerekiyor eğer yoksa googlede arat başka indir vardır içinde eğer yine bulamazsan söyle ben upload ederim

mpler

Üye
kardeşimdi şimdi hepsi tamamda o pass yazısı 20 dk oldu hala çıkmadı bnde iptal ettim :S

mpler

Üye
heyyyyyyyyy yardımmmmmmmmm :((((

sahin_811

sahin_811

Üye
    Konu Sahibi
kardeşimdi şimdi hepsi tamamda o pass yazısı 20 dk oldu hala çıkmadı bnde iptal ettim :S
Hocam yorumu yeni gördüm unutmuşum ben bu konuyu :D recovery modunda root yüklermiş gibi ext4-formatter indirip sc karta atıp recovery menüden yüklersen rom geçişlerinde hiç bir sıkıntı yaşamazsın.

- - - Eklendi - - -

kardeş herşey tamamda GIO_v1.0.ops nerde o olmadan olmuyo ya yardım :(
hocam odinin zip dosyasının içinde mevcut

Üst Alt