Samsung galaxy gio 3g ayarları nasıl yapılır

Konu, 'Samsung' kısmında resul1995 tarafından paylaşıldı. Okunma: 9258 | Cevaplanma: 3

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung galaxy gio 3g ayarları nasıl yapılır

Arkadaşlar 3g li konuşma yapıcam fakat 3g seçeneği yok nasıl desem rehberden giriyorum isimler falan görüntülü konuşma veya benzeri birşey yok okadar inceledim telefonu, bulamadım bileniniz varmı ?

Yazan: resul1995
  2. kardeş giodan memnunmusun mesela 300 mb lık oyunlar asphalt 6 adrenalini falan rahat açabiliyomu?

3. valla kardeşim bende yeni sorun cıktı oyunu yüküyorum herşeyini açıcakken görüntü gelmiyor kaapnıyor çoğu oyun öyle olmaya başladı benmi yanlıs yüklyorum bilmiorum Eğer gio alcaksan hafıza kartın fazla olucak arkadaş bendeki 1 gb hayatta oyun almıyor :S

4. samsung giorgio gio da görüntülü konuşma yok

Samsung galaxy gio 3g ayarları nasıl yapılır konusuna benzer içerikler

1. Samsung Star S523GPMJA1 Wap ayarları nasıl yapılır ?

Sorun çözüldü sorunun çözümünüde paylaşayım herkes faydalansın :D TURKCELL WAP GPRS AYARLARI Menü>Ayarlar>Uygulama Ayaraları>Tarayıcı Profilleri>Oluştur İsim Ayarla:Turkcell WAP Taşıyıcı Türü:Paket Veri...
  2. samsung galaxy gio sıfır ayarında

zylo almak istiyorum ve sıfır gerekiyor 2. el telefon kullanmak istemiyrom eger sıfır hiç açılmamış zylo varsa üste 70 tl ile takas düşünebilirim onun haricinde tekliflere kapalıyım satış olarakta 375 tl istiyorum istanbul dışı istemiyorum en...
  3. Samsung B7722 wifi ayarı nasıl yapılır ?

Herkese merhaba, Bugün samsung b7722 aldım. Hersey güzel. Ama wifiye bağlanmak istediğimde bir sürü ayar yeri açıldı. Normalde sadece şifreyi girersin bağlanırsın diye biliyorum. İlk samsung telefonum acemilik çekiyorum. Yardım edin. Gerekli...
  4. Samsung galaxy gio-root nedir-nasıl yapılır-ne işe yarar-garanti dışına çıkarmı?

arkadaşlar root nedir bilmek istiyorum. yani root yaptıktan sonra telefonda akla gelen herşeyi yapabiliyormuyuz. mesela şuan android markette desteklemediği uygulamaları yukleyebılıyormuyum. yani ne işe yarar kısaca acıklarmısınız(anlıyacağım...
  5. Samsung S3653W Dns Ayarları Nasıl Yapılır

Arkadaşlar SAMSUNG S3653W Telefonumum Dns Ayarlarını Yapmak İstiyorum Ne Kadarda Arasamda Yapamadım.Tek Bulduğum Bilgi Statik DNS Onuda Her Dns'İle Denedim Ama Yasaklı Sitelere Giremedim DNS Ayarı Nasıl Yapılır Anlatırmısnız Rica Etsem Şimdiden...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
07 Temmuz 2015 Salı - 20:53:09