samsung galaxy fit s5670 flash player desteği

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dayannight

dayannight

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy fit s5670 flash player desteği
Galaxy fit için birçok flash player kurdum hiçbirini desteklemedi.Bu telefon için flash player desteği varmı? yoksa ileride flash player desteği çıkcakmı? telefonun flash player desteklemesi için ne gibi özellikler olması gerekir?şimdilik skyfire ve diğer tarayıcılarla idare ediyorum.Yardımlarınızı bekliyorum

blackaid

blackaid

Üye
bende arastırıyorum samsung sitesine girip mail atın ben attım cevap gelince haber veririm

blackaid

blackaid

Üye
samsung call centerı aramamı söylediler:naughty:

blackaid

blackaid

Üye
tesekkürler sanırım cevap yok

dayannight

dayannight

Üye
    Konu Sahibi
ben tsk ederim baska konuyla baska ilgilenen yok konudan soğudum zaten

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Yok hocam destek falan.Yeni güncellemelerle belki ama donanımı flashlı cihazlara göre düsük oldugu için kaldırıyorlar flash destegini.
Bunun gibi birçok özellik kaldırılıyor androidli cihazlardan arkaplan ve widgetlere kadar.Lite bir sistem sunuyorlar 1Ghz altı telefonlara :pro:

blackaid

blackaid

Üye
Yok hocam destek falan.Yeni güncellemelerle belki ama donanımı flashlı cihazlara göre düsük oldugu için kaldırıyorlar flash destegini.
Bunun gibi birçok özellik kaldırılıyor androidli cihazlardan arkaplan ve widgetlere kadar.Lite bir sistem sunuyorlar 1Ghz altı telefonlara :pro:
1 ghz cihazlarda çok pahalı zaten 900 ün üstünde onlarda flash player yuklenmiş oluyor 1 ghz altındaki çoğu cihazlarda işlemci mimarisi kaldırırsa yükleniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt