Samsung Galaxy Ace s5830daki oyun ve programları hafıza kartına yükleme

Konu, 'Samsung Android Yazılım' kısmında aklsm tarafından paylaşıldı. Okunma: 714 | Cevaplanma: 0

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung Galaxy Ace s5830daki oyun ve programları hafıza kartına yükleme

Arkadaşlar telefonum Samsung Galaxy Ace s5830 ama program ve oyunları hafıza kartına nasıl yüklerim lütfen yardımcı olun..

Yazan: aklsm

Samsung Galaxy Ace s5830daki oyun ve programları hafıza kartına yükleme konusuna benzer içerikler

1. Samsung D900i Hafıza Kartından Oyun Yükleme ? ( 8 Mayıs 2010 | Cep Telefonları Genel )

Beyler S.a :bye2: Forumda Görüyorum D900i Vs Oyun Yükleme Ancak Bende DATA Kablosu Yok Malesef. Onun Yerine 256MB bi Hafıza Kartı Aldım. İçine NFS Shift Mobile,vs Oyunları Atıyorum Formatları .JAR Bunları Ben Games Klarasoru Bulamadım Onun Yerine...
  2. Samsung Galaxy S2 Hafiza Kartından Oyun Yükleme ( 18 Kasım 2011 | Android Genel )

Arkadaşlar merhaba.Ben android işlemci telefonu ilk defa kullanıyorum.Daha önceden symbian işletim sistemli nokia 6630 telefon kullanıyordum.O zaman hafıza kartına oyunları ve uygulamaları yüklüyor dosya yöneticisinden yüklediğim oyun ve...
  3. Samsung Galaxy ace oyun yükleme ( 10 Nisan 2012 | Samsung )

Merhaba arkadaşlar...Samsung galaxy ace GT-5830i modelli telefonuma oyun yüklemek istiyorum fakat ninja furuit ve angry birds harici oyunları başaramadım araştırdım başka oyunlar yüklemeyi fakat bana yardımcı olabilecek konu bulamadığımı...
  4. galaxy mini 2 hafıza kartına oyun yükleme ( 19 Ekim 2012 | Samsung Android Donanım )

arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi galaxy mini 2 var ama hafıza kartına oyun yükleyemiyorum forumda baktım ama hiçbir program işime yaramadı root yapmayada baktım o da yok hiçbirşey yok bu telefon modeline göre adam gibi hiç konuda kurulmamış...
  5. Samsung Galaxy Ace 2 oyun yükleme ( 30 Kasım 2012 | Samsung )

Galaxy Ace 2 ye root atmadan internetten indirdiğimiz oyunları atmanın bir yöntemi var mı? sd dosyalarını hafıza kartına atıp çalıştırmayı deniyorum ama oyun dosyalarını görmeyip internetten indirmek istiyor dosyalarını başka yöntem varsa...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 7:29:26