Samsung Galaxy Ace S5830 İiçin Çözümleyemediğimiz Sorunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Jomolocco

Jomolocco

Üye
ona yanki nedir hatlardan kaynakliyor o
simkartin olabilir karsisindakinfen olabilir

eminkızılkaya

Üye
arkadaşlar telimin sesi az çıkıyo bunabi çözüm yokmu yav gt 5830İ

Var var music volume EQ diye program var yukle super

- - - Eklendi - - -

Galaxy Age 2 Slm arkadaslar benımde bı sorunum var telefonda ne yapsam arkasından ne yaptıgımı tekrarlayan bır ses var nasıl kaldırabılırım bu sesı

Ayni sorun bende de vardi kardes ayarlara gir ordan ses ayarlarina en altta 2tane secenek var onlari kapat

ddenizy

Üye
merhaba aynı sorunu bende yasıyorum 2 3 5 de 6ya gecmekle kastetdiğiniz nedir ses kaydediciyi kullanamıyorum googleda mikrofonla arama yapamıyorum

sadistt33

Üye
Merhaba arkadaşlar. Benim telefonumdaki sorun.. Sesi açık olmasına rağmen bana gelen mesajlar sessiz olarak geliyor. Yani mesaj bildirim sesi çıkmıyor. Ayarlar kısmından ses ayarlarından seslerin hepsi açık. Bildirim sesi seçili ve seçili deneme yaparken ses çıkarıyor. Titreşim hiçbir zaman şıkkı işaretli oldugu halde. Mesaj geldiğinde mesaj uyarı sesi çıkmıyor. Lütfen yardım edin :'(

ekipfacia

Üye
arkadaslar bende bir sikinti var telefon bir suredir arana yapamiyorum ve internete giremiyorum veri modu kapali diyo onuda acamadim bi msj cekiyo ama arama yapinca sonlandirildi diyo bide konusurken kapanip duruyodu ne yapmaliyim

sorunlari olanlar
Zilsesi yapmak isteyen arkadaslar en kolay yol muzik calarda dinlediginz bir parcayi calarken soldaki secenek tusuna basin zil sesini secin olur yada dosyalarima girip muzik nerdeyse oraya gelin muzigin ustuna basili tutun parmaginizi secnekler acilir ordan zil sesi olarak ayarlayabilirsniz ve msj zil sesleri telin kendi sesleri

- - - Eklendi - - -

Merhaba arkadaşlar. Benim telefonumdaki sorun.. Sesi açık olmasına rağmen bana gelen mesajlar sessiz olarak geliyor. Yani mesaj bildirim sesi çıkmıyor. Ayarlar kısmından ses ayarlarından seslerin hepsi açık. Bildirim sesi seçili ve seçili deneme yaparken ses çıkarıyor. Titreşim hiçbir zaman şıkkı işaretli oldugu halde. Mesaj geldiğinde mesaj uyarı sesi çıkmıyor. Lütfen yardım edin :'(

sadist33 arkadasim mesajlara gir secenek tusuna bas ayarlara gir orda en altta zil sesi sec var msj sessize alinmistir belki ordan istedgini sec yap duzelir

onurkeskin.

Üye
arkadaslar samsung galaxy ace i kullaniyorum ve bir sorunum var telefon kendiliginden sebeke iptali yapiyor.ekranin en ustunde saatin sebeke kutusunun yaninda geri donusum isaritine benzeyen iki tane yuvarlak ok cikiyor ve bildirimleri indirdigim zaman YALNİZCA ACİL ARAMALAR yaziyor bu sorunu nasil çozebilirim ?

emoliii

emoliii

Üye
Galaxy Age 2 Slm arkadaslar benımde bı sorunum var telefonda ne yapsam arkasından ne yaptıgımı tekrarlayan bır ses var nasıl kaldırabılırım bu sesı

Erişilebilirlik ayarlarından " Talkback " özelliğii kapatman gerek.

mervegizem

Üye
arkadaslar samsung galaxy ace i kullanıyorum ve bazı sorunlarım var. galeride klasörler açmak istiyorum ama nasıl açılıyor bir türlü bulamadım. bir de galerideki resimleri dosyalarıma taşımak istiyorum. yani resimler galeride gözükmesin ama dosyalarımda kayıtlı durmaya devam etsin istiyorum. ama nasıl yapılır bi türlü çözemedim.. yardım edebilirseniz çok mutlu olurum.

Cayvarli

Cayvarli

Üye
arkadaşlar benim telefon da samsung tus takımında türkçe karakter yok yardimci olurmusunuz acillllllllll luuftteenn

enes1506

Üye
Kardeşim Bendede Galaxy ace 5830i var android 2.3.6 ama bazı oyunlar desteklemiyor diyor aslında desteklemesi lazım. Çözümü olan Varmı Kardeşlerim Pls..... :kotu:

enes1506

Üye
Telefonum Galaxy Ace 5830 i android sorun var sürüm 2.3.6 oyun desteklemiyor aslında desteklemesi gerekiyor. Çözüm Varsa Yardım Pls...

cefaruk

Üye
Kardeşim Zil sesini Yapabilmen için , Sd kartına birtane ( media ) klasörü aç. media klasörünün içine de bir tane ( audio ) klasörü aç. ve audio klasörünün içine de 2 tane klasör acacaksın. zil sesi için ve mesaj sesi için 1. klasör adı ( notifications ) 2.klasör ise
(ringtones) adlı bir klasör olacak. ringtones e mesaj sesi yapacagın muzıklerı at. digerine de zil sesi yapacagın muzikleri ve sonra ayarlardan- ses ayarlarına girip zil sesi ve mesaj seslerinde görünecektır o attıgın muzıkler ve ıslem tmm olacaktır kardesim
-

- sizin sorunu hallettik sayılır ama şimdi benim sorunumda. Benimde mesaj da t9 sorunum var. 3 sayfadan sonra multimedya mesaj oluyor. ama degıstırdıgım zaman ayarları multı medya mesaj olmuyor. bu seferde ( Ş , I , G ) HARFLERİ KARSI TARAFTA GORUNMUYOR. KARAKTER SAYISINI 5.OOO YAPTIM AMA YINE AYNI BENIM BU SORUNUMU HANGI AYARLARI YAPARSAK DEGISTIREBILIRIZ. BUNU BILEN VARMI PEKI ?

muradyum

muradyum

Üye
ekipfacia' Alıntı:
sadist33 arkadasim mesajlara gir secenek tusuna bas ayarlara gir orda en altta zil sesi sec var msj sessize alinmistir belki ordan istedgini sec yap duzelir

Benzer bir sorunum vardı,canımı çok sıkıyordu.
Önerinle sorunum çözüldü.
Teşekkürler ekipfacia arkadaşım.

kddi

Üye
Bnde 1.5 ay ònce netten aldım 5830i ama şuan dokunmatiği bozuldu tuş kilidini açmaya çalşyrm açlmadığ içn kullanamyrm nedn bozlmş olablr blgsi olan war mı?

senel5252

Üye
beyler ben samsug galaxy ace 1 aldım görüşme yaparken karşı tarafdan ses geliyo amaama beende karşıya ses gitmiyo lütfen cevap verin acill

RecepKayaTR

RecepKayaTR

Üye
hata ayıklama modunda çalıştırmayı dene

- - - Eklendi - - -

selam arkadaşlar..

uzun zamandır araştırıp çözüm bulamadığım konuyu sizinle paylaşmak istiyorum. Telefonda hafıza kartı takılıyken bilgisayara bağladığımda, hafıza boş olduğu halde dolu gösteriyor. Pc den hiç bir şey atamıyorum tel.e. Nedenini ve çözümünü biliyorsanız eğer yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler :)

Hata ayıklama modunda calıstırmayı dene

Konyalı_Fatih

Konyalı_Fatih

Üye
arkadaslar galaxya ace var ve ses kaydını zil sesi yapmıyor baskasına gonderdim tekrar aldım yine aynı muzik lerin icine ata bilsem kolay ama atmıyor ne yapmam lazım ?

samsung kullanıcısı 78

Üye
telefon kapanıp acılıo durmada napabilirim

ERKAN_006

ERKAN_006

Üye
Kardeşim Zil sesini Yapabilmen için , Sd kartına birtane ( media ) klasörü aç. media klasörünün içine de bir tane ( audio ) klasörü aç. ve audio klasörünün içine de 2 tane klasör acacaksın. zil sesi için ve mesaj sesi için 1. klasör adı ( notifications ) 2.klasör ise
(ringtones) adlı bir klasör olacak. ringtones e mesaj sesi yapacagın muzıklerı at. digerine de zil sesi yapacagın muzikleri ve sonra ayarlardan- ses ayarlarına girip zil sesi ve mesaj seslerinde görünecektır o attıgın muzıkler ve ıslem tmm olacaktır kardesim
-

- sizin sorunu hallettik sayılır ama şimdi benim sorunumda. Benimde mesaj da t9 sorunum var. 3 sayfadan sonra multimedya mesaj oluyor. ama degıstırdıgım zaman ayarları multı medya mesaj olmuyor. bu seferde ( Ş , I , G ) HARFLERİ KARSI TARAFTA GORUNMUYOR. KARAKTER SAYISINI 5.OOO YAPTIM AMA YINE AYNI BENIM BU SORUNUMU HANGI AYARLARI YAPARSAK DEGISTIREBILIRIZ. BUNU BILEN VARMI PEKI ?

Hocam çok teşekkürler valla çok işimi gördü paylaştıkların.. Kolay gelsin..

slangax

Üye
evet arkadaşlar bakıyorum herkeste bir bildirimleri mp3 yapma sorunu var. hafıza kartınıza media/audio/notifications klasörü oluşturunca mesaj sesleri yani bildirim seslerine girdiğinizde klasör içindeki şarkıyı harf sıralamasında görebilirsiniz. media/audio/ringtones klasörü de gelen aramalar için görülebilcek klasördür. bir sesi müzikçalardan mp3 yay dediğinizde hafızasına alıyor ve tercihlerden eski mp3ü zil sesi yapmak istediğinzde harf sıralamasında görünüyor. aynı zamanda alarım sesini yapmak istediğiniz şarkıyı önce zil sesi yap diyoruz sonra o listeye elenmiş oluyor onu alarımlardan kolayca melodiniz olarak yapabilirsiniz. alıntıdır.
ya kardeş ALLAH senden razı olsun sırf tweeters bildirim sesi yok diye telefonu sıfırlayıp simplicity v3.5 yükliycektim ama bildirim sesini de hallettim simplicity v5.2 de kalabilirim :)
telefon kapanıp acılıo durmada napabilirim
servise götür kardeş 2 sene garantisi var cihazın senin batarya gitmiş bataryayı yenileyecekler
selam arkadaşlar..

uzun zamandır araştırıp çözüm bulamadığım konuyu sizinle paylaşmak istiyorum. Telefonda hafıza kartı takılıyken bilgisayara bağladığımda, hafıza boş olduğu halde dolu gösteriyor. Pc den hiç bir şey atamıyorum tel.e. Nedenini ve çözümünü biliyorsanız eğer yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler :)
Nedenini biliyorum kardeş 4 tane sebebi olabilir
1- Telefonun USB ayarlarında bir problem vardır (Ayarlar ==> Uygulamalar ==> Gelişim kısmında USB hata ayıklama modu etkin mi değil mi ona bak)
2- Hafıza kartın bozulmuştur (Yeni hafıza kartı al :) )
3- Samsung'un USB driverları bilgisayarında yüklü değildir bilgisayarın doğru göremiyordur (Google Amca'dan "Samsung USB Driver for Mobile Phones" diye arat çıkar)
4- USB kablon orjinal değildir [microSD kartını bir de hafıza kartı adaptörüyle bilgisayara tak(video kameralara takılan hafıza kartları boyutunda ve microSD kartları bilgisayara tanıtmanı sağlayan aparat)]

Üst Alt