Samsung Galaxy ace oyun yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

55baris55

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy ace oyun yükleme
Merhaba arkadaşlar...Samsung galaxy ace GT-5830i modelli telefonuma oyun yüklemek istiyorum fakat ninja furuit ve angry birds harici oyunları başaramadım araştırdım başka oyunlar yüklemeyi fakat bana yardımcı olabilecek konu bulamadığımı sanıyorum bu yüzden bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Nasıl oyun yüklediğimide anlatayımda yanlış yaptığım yerde beni uyarın...

*Öncelikle usp ile bağladım telefonu bilgisayara,telefon dosyaları şöyle :
*Daha sonra yüklemek istediğim oyunun apksını android/datanın içine attım.Attığım apk ise şuydu : (reklam olmasın diye a ları - yaptım düzeltirsiniz.)
*telefonu uspden çıkarıyorum daha sonra apk dosyasına tıklıyorum dosyaları indiriyor fakat oyun açılmıyor simsiyah bir ekran bu oyun için.novai,dead space yabancı hatalardan verdi.

Acaba nerde hata yapıyorum arkadaşlar SD dosyalarınıda veriyor bazı arkadaşlar dosyalarda sd dosyalarını nereye atmam lazım.
Valla telefonu aldım fakat oyun yükleyemedim çıldırıcam yardım edin pls. COK ACİL :(

Birde angry birds'e girerken 1 dk loadingde bekletiyor.Telefon daha dün aldım.Acaba oyun mu sorunludur telefon mu?Ninja fruitte öyle bir sorun yok.

ibrother

ibrother

Üye
ekran çözünürlüğüne göre oyun indir yoksa siyah olur yada hiç açılmaz.

55baris55

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy ace için oyunlar o attığım sitede herkesde çalışan bende çalışmaz oldu deli olacam :vur

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Onlarda başka rom vardır.

55baris55

Üye
    Konu Sahibi
Romla oyunun ne alakası var eğer alakalı ise rom atayım bişey edeyim yardım edin..

eRDiiL

eRDiiL

Üye
angry birds space dimi arkdaşımda aceden girerken uzun bir süre bekletiyor normal sanırım bu

Purgatory-

Purgatory-

Üye
GT-5830i bu " i " modelinin gpu su değişik olduğu için sorun çıkartıyo sanırım normal ace lerde adreno gpu su var. Bu modeli alanların hepsi oyun konusunda şikayetçi

55baris55

Üye
    Konu Sahibi
GT-5830i bu " i " modelinin gpu su değişik olduğu için sorun çıkartıyo sanırım normal ace lerde adreno gpu su var. Bu modeli alanların hepsi oyun konusunda şikayetçi

Telefonu daha yeni aldım moralimi bozmayın :( çözüm yolu sunun :(

---------- Eklendi @ 21:56:42 ---------- Yazıldı @ 21:54:20 ----------

angry birds space dimi arkdaşımda aceden girerken uzun bir süre bekletiyor normal sanırım bu

evet space.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
bazı romlar sistemi az yoruyor. belki çözüm olabilir ama emin değilim. gpu'su kaldırmıyor olabilir.

umuttom

Üye
benimde telefonum galaxy ace s5830i..bende de 55barıs55 arkadaşımızın anlattığı gibi gta 3 sorunu var..gta 3 ü kuruyorum karanlık ekran çıkıyor.bunun bir çözümü yokmudur.yardııım...

berkesoror

Üye
chainfire3d indir kur

ersinbakar

ersinbakar

Üye
Oncelikle oyunu acenin desteklemesi gerek orjinal romda desteklemeyip costum romlarda desteklenen oyunlar cok bu aralar gameloft oyunlarinin barindigi sunucuyu degistiriyormu ne bende data cekemiyorum sana tavsiyem hazir data bulman gerekli yere kopyalaman.

KD1907

KD1907

Üye
Ben size nasil galaxay ace'ye oyun ve ya uygulama yükleneceğini söyleyim:ilk önce bilgisayar ( teleonda verdikleri usb) kablosunu takin (hem telefona hep pc'ye)*sonra telefonun üst kismindaki yeri aşaği doğru çekin*sonra beyaz bir yazi olmali ona tiklayin*bağla deyin* sonra pc'den google'ye girin*oraya galaxy ace-ru yazin*çikan ilk sayfaya girin*orada her oyunun apk. Si var,onlardan istediklerinizi indirin (pc'ye)*sonra apk. Dosyalariniza sağ tiklayin*gönder>:f*sonra kabloyu çikartin*menü'den dosyalarima tiklayin*oyun "dosyalarim" in içinde olacaktir*tiklayip "yükle" yapin*yüklenince menü'ye kaydoluyor*oradan giriş yaparak oyuna başlayin ve keyfini çikarin :)* emeğe saygi alinti yapma!!!!

titaniumbackup

Üye
moruk i modelinin driveri yok ona xda da baya unlu bi adam driver yazdi yakinda cwm haline gelir ama beklemem diyosan chainfire3d ile uyumsuzluk sorununu halledersin xda nin 5830i generals bolumunde 5830i nin destekledigi oyunlar var birsuru

Üst Alt