samsung galaxy ace dokunmatik

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anil585

anil585

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy ace dokunmatik
Arkadaşlar dün siparişi verdim 713tl ye telefonu. bugün geldi telefonu actım.biraz kullandım.şarj azaldıkca dokunmatik calısmamaya basladı.yada ram doldu.ram i sıfırlamak için kapattım actım ama yine aynı şey oldu.şimdi telefonu şarja taktım.acaba şarjı az oldugu için mi böyle yaptı.kullanan bilen varsa yardım bekliyorum...

KayraBey

KayraBey

Üye
Dokunmatiğin kesinlikle şarj ile alakası yok.Ben %2 pil ile bile kullandım hiçbir sorun olmadı.

engerd

Üye
aynı sorun bende vardı servise götürdüm servis yazılım atıp düzeldi diye verdi aynı gün tekrar servise bıraktım sorun devam ediyordu şimdi ekran değişimi için parça beklemekteyim

nexpow

nexpow

Üye
şansına 2 aydır kullanıyorum hiç sorun yok egerki yeni almıssan fabrika sorunudur degiştir servisden veya aldıgın yere götürt ben almıyorum de başka bir yerden al

omerynd

omerynd

Üye
bir ayda bir kardeşime bir de abime ace aldık ikisinin de dokunmatiğinde sıkıntı vardı. galaxy ace çok gıcık bir telefon bence.

nexpow

nexpow

Üye
bir ayda bir kardeşime bir de abime ace aldık ikisinin de dokunmatiğinde sıkıntı vardı. galaxy ace çok gıcık bir telefon bence.

nasıl olur anlamıyorum 2 aydır kullanıyorum yok öyle bir sorun sizdede 2 telefonda olmuş format atsınlar

SezginKeskin7

SezginKeskin7

Üye
acede multi touch varmı arkadaşlar..?

nexpow

nexpow

Üye
var

MBrkA

MBrkA

Üye
Bende hiç öyle bir sorun olmadı ama şarja takınca çok az bir kasılma oluyor.
Rami sıfırlarsan masaüstündeki widgetler kapatılır,menü kapatılır hepsi tekrar başlatılır ve bu nedenden dolayı telefon kasılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt