Samsung Galaxy Ace 2 mi General Mobile Discovery mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace 2 mi General Mobile Discovery mi ?
Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım bunlardan birini sizin yardımınızla seçip babamın yanında bu bayram sonrası çalışarak alacağım sizce hangisi ?
Bu telefonlar Doğubank'tan alınır mı (IMEI vs. sorun olur mu?) alınırsa kaç para olur ?
NOT: En fazla 600-650 TL verebilirim

dj fırat

dj fırat

Üye
çok cevap yazıyorum moderatör kızar mı bilemem ama yardımcı oluyorum eğer alacağın telefon imei klonlu bir telefonsa sakın alma sakın bu tür cihazların kapanma riski var android güncelleme yapılmaz discovery tavsiyemdir 1.2 ghz 4 çekirdekli işlemci var jelly bean işletim sistemi 8 mp kamera var bende de para olsa o dakika düşünmezdim :ehe

• Beğen
Tepkiler: Dede
iOSait

iOSait

Üye
Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım bunlardan birini sizin yardımınızla seçip babamın yanında bu bayram sonrası çalışarak alacağım sizce hangisi ?
Bu telefonlar Doğubank'tan alınır mı (IMEI vs. sorun olur mu?) alınırsa kaç para olur ?
NOT: En fazla 600-650 TL verebilirim

kesinlikle gm discovery arada dağlar kadar fark var sadece güncelleme sorun olur diye düşünüyorum ama donanım olarak o fiyata daha iyisini bulamazsın

samikayaa

samikayaa

Üye
GMD :oke:

Buğra

Buğra

Admin
General Mobile Discovery :oke:

• Beğen
Tepkiler: Dede
-Emre

-Emre

Üye
Casper via :p

- - - Eklendi - - -

Model numarasini hatırlamıyorum

Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Discovery alacağım fakat bi sorum daha var. Discovery'i varsa Doğubank'ta alsam sizce kaça alabilirim ?

stoch94

Üye
Teşekkürler. Discovery alacağım fakat bi sorum daha var. Discovery'i varsa Doğubank'ta alsam sizce kaça alabilirim ?

Normal satis fiyati 619 lira diye biliyorum.20-30 lira asagi yukari oynayabilir.Hayirli olsun simdiden eger alirsan :)

Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkürler. Peki renk olarak hangisini almalıyım arkadaslar mavi ile siyah hosuma gitti.

Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar istanbul bagcilarda yakinimda pek populer olmayan bir turkcell bayi var telpanin sitesinde bulunan bayiilerde geciyor var midir :confused:

KayraBey

KayraBey

Üye
Arayıp sorman lazım

NovaThor

NovaThor

Üye
Fakat arada ne kadar fark olsada biri samsung digeri ise general mobile ( biri mercedes digeri tofas anlayacagin )

Baranbaris

Baranbaris

Üye
    Konu Sahibi
İlk android telefonum Turkcell T20 olunca uzgunumde ayni sorunlari yasamak istemedigimden fiyat performans dengesini alt ust eden bu telefonu alicam

Üst Alt