Samsung Galaxy Ace 2 (Ana Konu)

Konu, 'Samsung' kısmında Elektr0 tarafından paylaşıldı. Okunma: 12212 | Cevaplanma: 63

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung Galaxy Ace 2 (Ana Konu)

Merhaba benim bu telefonla ilgili bi sorum var telefonuma çağrı gelince zilsesi çalarken arayan kişinin numarasını sesli olarak söylüyor nasıl kapatıcağımı bulamadım bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba ?

Yazan: xbalba
  2. Arkadaşlar Nokia lumia 620 ile Samsung Galaxy ace 2 arasında kaldım.Acaba hangi cihazı alsam?

3. Alabiliyorsan s3 mini al yoksa ace 2 al memnun kalırsın

Samsung Galaxy Ace 2 (Ana Konu) konusuna benzer içerikler

1. Samsung Galaxy Ace 2 Kullanıcılar Kulübü Ana Konu ( Her Türlü Yardım Ve Destek ) ( 28 Şubat 2013 | Maxicep Kullanıcı Kulüpleri )

Telefonu yeni aldım, nasıl rootlarım?; Samsung usb driverlerının bilgisayara yüklü olduğundan emin olun ve indirmek için... Telefonunuzun "Hata Ayıklama" modunu aktif hale getirin. Odini açın. Telefonunuzu kapatın ve download...
  2. Samsung galaxy ace 2 ( 11 Mart 2013 | Cep Telefonu ve Aksesuar İlanları )

temiz samsung galaxy ace 2 arıyorum takas peşin olabilir c6 01 var yada peşin para olabilir
  3. Samsung Galaxy Ace 2 Kullanıcıları Ana Konusu ( 1 Eylül 2013 | Samsung )

eski konu geri geldiği için konu silinebilir.
  4. Haber ..... ( 4 Kasım 2013 | Cep Telefonları Genel )

.................
  5. Samsung Galaxy Ace 2 De Hafıza Kartına Attığını Nerden Anlarım ? ( 7 Aralık 2013 | Samsung Android Yazılım )

ayarlar giriyorum hafıza kartına tıklıyorum hafıza kartım üste olduğunda olmuşmu oluyo eyer öleyse değiştirmişim çünkü görev yöneticisi kısmını açınca orda altta gösteriyo hafıza kartı bölmünde üstte kafam karıştı azcık :)
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
03 Eylül 2015 Perşembe - 0:46:09