Samsung Galaxy Ace 2 (Ana Konu)

Sponsorlu Bağlantılar

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
kesinlikle güzel telefon şahsen wonder ile karşılaştırılan telefonlara ilgim daha fazla :ehe bu telefon kesinlikle wondera bin basar neo v alcatel falan filan diyorlar ama onlara ısınamadım bu telefon çok güzel bide touchwiz 5.0 ile gelseydi tadından yenmezdi :)

-Emre

-Emre

Üye
mini 2 jb aliyor da bu mu almayacak guldurmeyin adami :) simdi wonder almiyor ama diyenler cikacak ama hic cevap veresim yok neden almadigini bilmeyen arastrsn bi zahmet :D

- - - Eklendi - - -

kesinlikle güzel telefon şahsen wonder ile karşılaştırılan telefonlara ilgim daha fazla :ehe bu telefon kesinlikle wondera bin basar neo v alcatel falan filan diyorlar ama onlara ısınamadım bu telefon çok güzel bide touchwiz 5.0 ile gelseydi tadından yenmezdi :)
neden wondera bin basacagini dusunuyorsun?

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
mini 2 jb aliyor da bu mu almayacak guldurmeyin adami :) simdi wonder almiyor ama diyenler cikacak ama hic cevap veresim yok neden almadigini bilmeyen arastrsn bi zahmet :D

- - - Eklendi - - -

neden wondera bin basacagini dusunuyorsun?
genelde 1000 tlnin altında telefon alandların ilk android telefonları oluyor.
ama wonder hiçbir bilgisi olmayanlar için iyi bir telefon değil bir kere ben telefonu aldığımda nba jam kasınca sinirden deliricektim sonra value pack falan filan bi şekilde hallettim ama wonderın kutudan ilk çıkmış hali bence o kadar iyi değil performans olarak.

Kerim.

Kerim.

Üye
Cm9 kurmayi denedin mi?

Kerim.

Kerim.

Üye
ilk halinden bahsediyordum :)
öylesine sorduysan hayır denemedim stabilite konusunda endişelerim var..

yok ya stabil baya ve hizli.onun yaninda android 4.0 ve oyunlardaki performansinin stock rom a gore yuksek olmasi olmasi cabasi.ben yuklemek cok istiyorum ama benim telefon biraz farklı.yapabilsem,kolay bir sey olsa hemen yuklerim ama cok zor geliyor bana:(

• Beğen
Tepkiler: seytan_avcisi
Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
Ace 2 için Samsung JB bile verecekmiş bu çok güzel bir haber ne zaman verir acaba daha telefon ICS almış degil yada aldı haberim yok :hmmm

mystiery_

mystiery_

Üye
konuya ekleyebilirsiniz.

GİZLİ KODLAR

*#06# IMEI Numarası
*#0*# LCD Test Menüsü
*#8999*523# LCD Parlaklığı
*#1234# Yazılım ve Donanım bilgileri, PDA, CSC, MODEM (Firmware Version)
*#2222# Donanım versiyonu
*#*#4636#*#* Kullanıcı istatistikleri ve telefon bilgileri
*#0011# GSM ekranı hakkında bilgiler
*#7780# Fabrika ayarları sıfırlama(Factory Reset)
*#12580*369# Yazılım ve donanım hakkında bilgiler
#*#8377466# Yazılım ve Donanım versiyonları
#*2562# Telefon Yeniden başlat
#*5376# Tüm SMSleri sil
*#197328640# Service Mode
*#0228# Batarya Durumu
*#32489# Service mode (Ciphering Info)
*#2255# Arayan listesi#*3888# BLUETOOTH Test mode
#*7828# Task screen
*#5282837# Java Version
*#232337# Bluetooth MAC Adress
*#232331# Bluetooth Test Mode
*#232338# WLAN MAC Address
*#232339# WLAN Test Mode
*#8999*8378# Test Menu
*#0842# Titreşim test
*#0673# Audio Test Mode
*#0*# General Test Mode
*#2263# RF Band Selection / Network modes select
*#9090# Diagnostic ConfiguratioN
*#7284# USB I2C Mode Control
*#872564# USB Logging Control
*#4238378# GCF Configuration
*#0283# Audio Loopback Control
*#1575# GPS Control Menu
*#3214789650# LBS Test Mode
*#745# RIL Dump Menu
*#746# Debug Dump Menu
*#44336# Sofware Version Info
*#0289# Melody Test Mode
*#2663# TSP / TSK firmware update
*#03# NAND Flash S/N
*#0589# Light Sensor Test Mode
*#0588# Proximity Sensor Test Mode
*#273283*255*3282*# Data Create Menu
*#273283*255*663282*# Data Create SD Card
*#3282*727336*# Data Usage Status
*#7594# Remap Shutdown to End Call TSK
*#34971539# Camera Firmware Update
*#526# WLAN Engineering Mode
*#528# WLAN Engineering Mode
*#7412365# Camera Firmware Menu
*#07# Test History
*#3214789# GCF Mode Status
*#272886# Auto Answer Selection
*#8736364# OTA Update Menu
*#301279# HSDPA/HSUPA Control Menu
*#7353# Quick Test Menu
*2767*4387264636# Sellout SMS / PCODE view
*#7465625# View Phone Lock Status
*7465625*638*# Configure Network Lock MCC/MNC
#7465625*638*# Insert Network Lock Keycode
*7465625*782*# Configure Network Lock NSP
#7465625*782*# Insert Partitial Network Lock Keycode
*7465625*77*# Insert Network Lock Keycode SP
#7465625*77*# Insert Operator Lock Keycode
*7465625*27*# Insert Network Lock Keycode NSP/CP
#7465625*27*# Insert Content Provider Keycode
*#*#7780#*#* Factory data reset - Google hesapları, sistem ve program ayarları, yüklenilen programlar silinir. Fakat yüklü sisteminiz silinmez.

Not: Doğabilecek zararlardan sorumluluk kabul etmemekteyiz. Çalışmayana rastlarsanız bildiriniz.

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
OGuZHaN_93

OGuZHaN_93

Üye
Galaxy Ace 2 seri bir telefon şuan galaxy S2 ve S3 ün ekran kartını kullanıyor.Alacaklara Şiddetle tavsiye ediyorum.Pişman olmayacaksınız.Jelly Bean güncelleme alacak olmasıda cabası.İşlemci hıznın 800 Mhz olmasının sebebi Downclock olarak piyasa ya sunuluyor.1000 Mhz yapma imkanı da var.

• Beğen
Tepkiler: bugracuneyt ve Elektr0
Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace 2 seri bir telefon şuan galaxy S2 ve S3 ün ekran kartını kullanıyor.Alacaklara Şiddetle tavsiye ediyorum.Pişman olmayacaksınız.Jelly Bean güncelleme alacak olmasıda cabası.İşlemci hıznın 800 Mhz olmasının sebebi Downclock olarak piyasa ya sunuluyor.1000 Mhz yapma imkanı da var.

kardeş senin tel ace 2 galiba senin için kötü olan bir yeri var mı ? ben en çok kamerayı merak ediyorum makro mod ve auto focusu nasıl ? kaliteli odaklama yapabiliyor mu ?

bugracuneyt

Üye
flash player yok ama ?
kim demiş yok diye? Arkadaşlar ben ace 2 kullanıcısıyım, artık markette bulamazsınız haricen indireceksiniz. Flash 11 desteklidir.

- - - Eklendi - - -

kardeş senin tel ace 2 galiba senin için kötü olan bir yeri var mı ? ben en çok kamerayı merak ediyorum makro mod ve auto focusu nasıl ? kaliteli odaklama yapabiliyor mu ?

Ben Ace 2 kullanıyorum yaklaşık 10 gündür. Kamera gece çekimi çok iyi, makro modda profesyonel fotoğrafçı olan bir arkadaşım denedi ve "profesyonel makinalardan aldığın performansı beklemek hatalı, bir cep telefonu için iyi" cevabını verdi.

• Beğen
OGuZHaN_93

OGuZHaN_93

Üye

kardeş kameranin 5 megapixel oldugu icin ön yargim vardi fakat kamera performansi beni cok sasirtti kullandiktan sonra makro modu mukemmel ust sinif modellere kafa tutar.auto focus modu da tatmin edici net fotograflar cekiyor.fotograf paylasacam zaten merak edenler icin. tek eksik yani zoom olmamasi oda guncellemeden sonra gelmesini bekliyorum.bazi programlarlada zoom yapabiliyirsun neyse ki :) kotu yanlarindan beri ekranin gorilla glassin olmamasi ekran cabuk cizilmeye musait ekran koruyucusuyla bu onlemi alabilirsin.shadow gun dead trigger gibi oyunlari rahatlikla oynayabilirsin.internet de gezinmek cok rahat ve pratik.suan bu yaziyi telefondan yaziyorum cok rahat yaziliyor sanki pc den yazar gibi bir sıkıntısi yok.muzik performansi tatmin edici bende ki modeli beyaz renk secenegi zevk meselesi alacaksan bu fiyata en iyi telefon :)

• Beğen
Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
kim demiş yok diye? Arkadaşlar ben ace 2 kullanıcısıyım, artık markette bulamazsınız haricen indireceksiniz. Flash 11 desteklidir.

- - - Eklendi - - -

Ben Ace 2 kullanıyorum yaklaşık 10 gündür. Kamera gece çekimi çok iyi, makro modda profesyonel fotoğrafçı olan bir arkadaşım denedi ve "profesyonel makinalardan aldığın performansı beklemek hatalı, bir cep telefonu için iyi" cevabını verdi.

kamerası önemli benim aslında zevk meselesi ben samsung bu tasarımını çok sevdim bıraktı artık ace 2 güzel telefon ..

- - - Eklendi - - -

kardeş kameranin 5 megapixel oldugu icin ön yargim vardi fakat kamera performansi beni cok sasirtti kullandiktan sonra makro modu mukemmel ust sinif modellere kafa tutar.auto focus modu da tatmin edici net fotograflar cekiyor.fotograf paylasacam zaten merak edenler icin. tek eksik yani zoom olmamasi oda guncellemeden sonra gelmesini bekliyorum.bazi programlarlada zoom yapabiliyirsun neyse ki :) kotu yanlarindan beri ekranin gorilla glassin olmamasi ekran cabuk cizilmeye musait ekran koruyucusuyla bu onlemi alabilirsin.shadow gun dead trigger gibi oyunlari rahatlikla oynayabilirsin.internet de gezinmek cok rahat ve pratik.suan bu yaziyi telefondan yaziyorum cok rahat yaziliyor sanki pc den yazar gibi bir sıkıntısi yok.muzik performansi tatmin edici bende ki modeli beyaz renk secenegi zevk meselesi alacaksan bu fiyata en iyi telefon :)

video performansı gio dan iyidir hertürlü gio vasat ötesi aklımdaki sorulara cevap verdigin için teşekkür fotoları yükle yükleyince özel msj gönder yükledim diye...

OGuZHaN_93

OGuZHaN_93

Üye

kamerası önemli benim aslında zevk meselesi ben samsung bu tasarımını çok sevdim bıraktı artık ace 2 güzel telefon ..

- - - Eklendi - - -

video performansı gio dan iyidir hertürlü gio vasat ötesi aklımdaki sorulara cevap verdigin için teşekkür fotoları yükle yükleyince özel msj gönder yükledim diye...

Fotoğraflar Bizzat tarafımdan yüklenmiştir...
MAKRO MODU

AUTO FOCUS

VİDEO ÖRNEĞİ

720P HD seçip izleyin.

• Beğen
Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
@OGuZHaN_93 Fotoğraflar kaliteli süper diyebilirim makro mod olsun autofocus olsun ... video da cebimdeki giodan iyidir sonuçta burda rakiplerininde video çekimide önemli Ace2'nin video çekimi orta kalitede gibi ...

mystiery_

mystiery_

Üye
1 dk video kaydi yaptim boyutu yaklasik 90mb idi

- - - Eklendi - - -

Ace2 ile Sola kiyaslaniyordu. Sony duyuru yapti Sola jelly bean guncellemesini almayacak. Tereddut etmeden Ace2 tavsiye edilebilir.

OGuZHaN_93

OGuZHaN_93

Üye
@OGuZHaN_93 Fotoğraflar kaliteli süper diyebilirim makro mod olsun autofocus olsun ... video da cebimdeki giodan iyidir sonuçta burda rakiplerininde video çekimide önemli Ace2'nin video çekimi orta kalitede gibi ...

Video kalitesi 5 MP bir kamera için normal bence küçümsenecek şekilde video kaydı yapmıyor neyse ki :) Video kaydı yaparken çevre deki sesleri çok net alıyor.Buda bir avantaj bence bazı telefonlar da ses boğuk geliyor :)

Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
Parasının hakkını sonuna kadar veren bir telefon. bu arada bir bilgi öğrendim biliyorsunuzdur belki. Ace 2'nin kullandığı U8500 chipsitedinin GPU'su olan mali-400 single core( tek çekirdekli) modeliymiş..Öte yandan SGS2 deki ise ( Quard Core 4 çekirdekli ) modelmiş...

- - - Eklendi - - -

Üst Alt