Samsung Galaxy Ace 2 (Ana Konu)

Sponsorlu Bağlantılar

Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace 2 (Ana Konu)
Arkadaşlar Bu konu Ace 2 için açılmış Ana konudur Görüşlerinizi düşüncelerinizi Paylaşımlarınızı sorunlarınızı dile getirebileceginiz Tek konu olsun dedim... ACE2 ilgili elime geçen bilgileri bu konu üzerinden paylaşmaya çalışacagım Aşagıda telefonun özellikleri ve fotoları bulunmakta

Samsung i8160 Galaxy Ace 2 özellikleri:

• 62.5 x 114.5 x 11.2 mm boyutlarında, 115 gram ağırlık
  • Handsfree, Bluetooth, Ses kaydı
  • 11 saat konuşma, 640 saat bekleme süresi
  • Google Android 2.3 işletim sistemi
  • 16777216 renkli, 480 x 800 px ekran
  • 4 GB dahili hafıza, Harici hafıza desteği
  • 5 MP kamera, Flaş, HD video kaydı
  • 3G, Wireless, GPS desteği
  • Çift çekridekli 800 MHz işlemci ST-E Novathor U8500 , 768 MB RAM , Arm Mali-400

avcitalip

avcitalip

Üye
fiyatı konusunda bilgi var mı ? kardeşime almayı düşünüyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
KayraBey

KayraBey

Üye
İşlemci niye 800 mHz ... Bence yine kofti olmuş... Şimdi tutar 800-900 lira da para isterler :)

• Beğen
Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
fiyatı konusunda bilgi var mı ? kardeşime almayı düşünüyorum :)

900 TL

- - - Eklendi - - -

İşlemci niye 800 mHz ... Bence yine kofti olmuş... Şimdi tutar 800-900 lira da para isterler :)

abi işlemcisi normal de 1GHz çalışan çift çekirdekli bir işlemci yani güçlü orta seviye için iyi seviyede samsung ise 800 mhz de düşürmüş overclock ile 1 Ghzê tekrar çıkartmasıda mümkündür... :oke:

- - - Eklendi - - -

Ace2 nin chipseti

avcitalip

avcitalip

Üye
sizce wonder mı yoksa ace 2 mi ?

• Beğen
15097

15097

Üye
Ace 2 Jelly Bean güncellemesini alacak mı?

15097

15097

Üye
Yuh :oha: halen almadı mı ics'yi ace 2 :hmmm ama dur yeni çıktı dedin.ne zaman çıktı ki :allalla:

Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
Yuh :oha: halen almadı mı ics'yi ace 2 :hmmm ama dur yeni çıktı dedin.ne zaman çıktı ki :allalla:
Türkiye'ye geçen ayın son çeyreginde girdi diye biliyorum ama bu ay da girmiş olabilir... TElefon yeni ve bu iki önemli güncellemeyi vermemek samsung için iyi olmaz kötü bir imaj bırakır ama güncelleme verirse ben çıkartıgım tellerin güncellemesini veriyor arkadaş cinsinden havalanır :d:...ama jelly bean almak zorunda bu telefon ... S2 alırsa buda büyük ihtimal alır...

- - - Eklendi - - -

Birde işlemci den dolayı Google Play'deki oyunları uygun olarak görmüyormuş... ST-Ericsson NovaThor U8500 yeni ve güzel bir chipset ilerleyen zamanlarda da bu gibi küçük sorunlar kalkacaktır

- - - Eklendi - - -

ACE 2 ile çekilen Fotolar

Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
CM9 ICS'li ACE 2 video
[video=youtube;68QCBNYPOXA]http://www.youtube.com/watch?v=68QCBNYPOXA[/video]

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Telefon Mali400 ve çift çekirdeği ile alınası.Çift çekirdek olunca 800 mhz pek bir önem kalmıyor sanki :) Telefonunu Rootlayanlar GPu güçlendiriyor ghz yi aşağı çekiyor.Ama Ace 2 gelsin bir an önce :eller:

• Beğen
Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Mali400 ve çift çekirdeği ile alınası.Çift çekirdek olunca 800 mhz pek bir önem kalmıyor sanki :) Telefonunu Rootlayanlar GPu güçlendiriyor ghz yi aşağı çekiyor.Ama Ace 2 gelsin bir an önce :eller:
hepsiburada.com da 900 TL ama 2.3.6 lı şuan ICS alırsa bunu almayı düşünüyom..

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa
Elektr0

Elektr0

Üye
    Konu Sahibi
wonderin işlemcisi 1.4 ghz ace 2 ise 800 mhz nerden daha iyi oluyormuş :sinir

wonder tek çekirdek 1.4 Ghz ace 2 nin işlemci normalde 1 Ghz çift çekirdek samsung ace 2 de 800 Mhz e düşürmüş...bu arada sakin sakin yaz arkadaşım bilmiyorsan araştır...:hmmm:hih:ST-Ericsson NovaThor U8500 chipseti... :oke:

- - - Eklendi - - -

JB alırsa al bence..İCS çok bir getirisi yok emin ol :)

aslında ICS alırsa büyük ihtimal JB de alır gibi bu özelliklerin güncel bir işletim sistemi kullanması lazım + olarak Samsung Ace nin devamı getirdi ama mesela gio nun yenisi ortada yok eğer güncel bir işletim sistemi verilmezse bu telefona samsung tarafından Sasmung kullanmanın alemi yok ...:oke:

15097

15097

Üye

Türkiye'ye geçen ayın son çeyreginde girdi diye biliyorum ama bu ay da girmiş olabilir... TElefon yeni ve bu iki önemli güncellemeyi vermemek samsung için iyi olmaz kötü bir imaj bırakır ama güncelleme verirse ben çıkartıgım tellerin güncellemesini veriyor arkadaş cinsinden havalanır :d:...ama jelly bean almak zorunda bu telefon ... S2 alırsa buda büyük ihtimal alır...

- - - Eklendi - - -

Birde işlemci den dolayı Google Play'deki oyunları uygun olarak görmüyormuş... ST-Ericsson NovaThor U8500 yeni ve güzel bir chipset ilerleyen zamanlarda da bu gibi küçük sorunlar kalkacaktır

- - - Eklendi - - -

S II alacak JB güncellemesini.Dolayısıyla bu da olur o zaman :ehe Bu arada fotoğraflar güzelmiş :oke:

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

S II alacak JB güncellemesini.Dolayısıyla bu da olur o zaman :ehe Bu arada fotoğraflar güzelmiş :oke:

• Beğen
mystiery_

mystiery_

Üye
Galaxy Ace 2 direk jelly bean 4.1 guncellemesini alacak. Telefonu bugun 830 liraya aldim.sola ile Ace 2 arasinda kaldiysaniz Ace2 alin pisman olmazsiniz. yada almayin herkeste olmasin :-)

ssserseriii

Üye
aldıgıma pısman ettırecekler

Üst Alt