Samsung F480 telefon şifresi naısl kırılır ?

Konu, 'Samsung' kısmında erhangokalp tarafından paylaşıldı. Okunma: 5580 | Cevaplanma: 2

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Samsung F480 telefon şifresi naısl kırılır ?

Arkadaşlar kardeşimin telefonu f480. Telefon şifresini felan bilmiyor. Denemediğimiz şey kalmadı ama yine de olmadı. Yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim. Şu telefon şifresini nasıl kırabilirim ? Yeni şifre naısl koyabilirim ?

--------------- Ekleme ---------------

yok mu ya yardımcı olacak kimse ?

Yazan: erhangokalp
  2. hadi ya acil bu yok mu kimse ?

Samsung F480 telefon şifresi naısl kırılır ? konusuna benzer içerikler

1. Samsung F480 Cep Telefonu - 5mp -kayitli (ANKARA)

Çok Güzel Bir Telefon Ancak sürekli mesaj yazanlar için ideal bir telefon değil. Sürekli mesajlaştığım için günlük şarj etmek zorunda kalıyorum. Sürekli yanımda şarj aletini bulundurmam gerekiyor. Bu da canıma tak etti artık. Bu yüzden...
  2. Samsung sgh f480 dokunmatik Cep TeLefonu

ürün hakkinda gerekli butun aciklamalar burdan bakabilirsiniz. http://urun.gittigidiyor.com/Samsung-sgh-f480-Cep-Telefonu_W0QQidZZ30101203 Bayandan satilikdir.Temiz ve kayitlidir. USB kablosu ile pcden sarj ediliyor. 1. Samsung SGH-F480...
  3. samsung star telefon şifresi nedir?

arkadaşlar bede samsung s5230w var ama güvenlik>telefon kilidi dosyalarıma falan şifre koycam ama şifreyi bilmiyorum şifre nedir format falan attırmadan kolay çözüm veirmisiniz
  4. Lig Tv şifresi nasıl kırılır?

Lig Tv şifresi nasıl kırılır? [arçelik as 510 dcı]
  5. güvenlik şifresi nasıl kırılır :(

Tabletime güvenlik şifresi koymuşum çok uzun zamandır kullanmıyorum hiç hatırlamıyorum bunu kırmanın bir yolu var mıdır çok acil yardım lütfen :( markası concord silver :( - - - Eklendi - - - Adminim yardım gelene kadar netten aradım hallettim...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
04 Temmuz 2015 Cumartesi - 2:45:48